Fyzika

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
74%
Hra - Feed the Panda
Video se načítá

Panda je poměrně vzácné zvíře, které se živí pouze vybranými druhy bambusu. Vaším úkolem v této hře bude pandu nakrmit. Na úvodní obrazovce stiskněte Start (nachází se v dolním rohu, pokud používáte špatné rozlišení nebo prohlížeč, je možné, že se vám Start nezobrazí). Nakrmte pandu ve třiceti obtížných úrovních.

 
74%
Hra - Wake Up the Box 4
Video se načítá

Umíte kreslit? Tuto schopnost rozhodně využijete v této hře. Kreslete různé tvary, kolečka, čtverečky i nesmyslné tvary tak, abyste pomocí nich shodili dole spící krychli oblečenou do smokingu. Musíte dobře přemýšlet, kterým tvarem krychli uvedete do pohybu. S krychlí nemůžete nijak hýbat. Pokud se Vám tvar nepodaří nakreslit, můžete ho zničit dvojitým kliknutím na něj.

 
74%
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá

Ve hře Basket Ball A New Challenge si můžete vyzkoušet hod míče na koš. To však nebude až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát. V jednotlivých levelech přibývají nové překážky, takže musíte počítat is odrazem míče.

 
74%
Hra - Screw The Nut 3
Video se načítá

Máme tu pro vás super logickou pařbu, kterou budete určitě každý z vás chtít dohrát. Cílem hry je dostat malou matičku do šroubu. Docílíte toho odebíráním různých prvků, kterými si vybudujete cestu pro matičku. Hru zvládne každý a ovládá se pouze myší. Podaří se vám zdolat všechny levely na 3 hvězdičky?

 
72%
Hra - Splitter Pals
Video se načítá

Logické hry jsou super, protože si při nich pořádně procvičíte mozkové závity. Dostaňte žlutý balónek k tomu hnědému, tak aby byli spolu, jako dva kamarádi. Pozor, žlutý balónek nesmí spadnout nikam jinam, jenom na hnědý. Jenže vždy to není tak snadné. Balónky jsou od sebe různě dalko vzdáleni a jsou mezi nimi různé překážky, které musíte třeba rozřezat. V každém levelu máte určitý počet řezů, takže to musíte nejprve dobře promyslet.

 
72%
Hra - Snoring
Video se načítá

Spousta lidí chrápe. V této hře chrápou i zvířátka, konkrétně veliký slon. Pomozte ho probudit, aby nerušil okolí. Hra má 35 úrovní, dokážete je projít všechny? Dokončením jedné úrovně se vám otevře úroveň další. Na splnění úkolu máte vždy omezený časový limit. V buzení vám budou pomáhat ostatní zvířátka.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

72%
Hra - Impulse J5: night
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Parádní hra, ve které na sebe budete stavět kuličky, které se k sobě přichytávají. Kuliček máte však omezený počet a musíte se snažit vystavět nejvyšší věž. Věž je však nestabilní, tak si dávejte pozor, aby se nezřítila.

 
71%
Hra - Wake Up the Box 2
Video se načítá

Probuďte krabici! Ano, v této logické hře budete muset v každém levelu přijít na způsob jak probudit spící krabici. K dispozici budete mát spousty dřevěných nebo jiných objektů, které budete moci využít při buzení krabice.

 
71%
Hra - Euphoria
Video se načítá

Ve hře Euphoria si jistě pobavíte. Jde o netradiční hru, kde je cílem nasávat molekuly. Vždy v zadání máte napsáno co je potřeba udělat pro nasávání správných molekul. Někdy si budete muset také přepólovat magnet. Dokážete si poradit se všemi koly?

 
70%
Hra - Space Artist
Video se načítá

Pro mnoho lidí je problém představit si rotace těles ve vesmíru. S touto hrou si můžete modelovat zajímavé situace a zjistíte, jak se pohybují jednotlivé tělesa, která vypustíte do prostoru.

 
69%
Hra - Cyclop Physics
Video se načítá

V následující hře musíš pomáhat podivným jednookým tvorům, kteří se nazývají kyklopové. Dostaň barevně odlišné kyklopy na stejně barevné plošinky. Pokud si nebudeš dlouho vědět rady, klikni na možnost Hint a dostaneš radu. Pokus se postupovat dostatečně rychle, protože za rychlé vyřešení úkolu dostaneš více bodů.

 
68%
Hra - Drop it
Video se načítá

Každý objekt ve hře Drop It má jinou hodnotu. Za zelené objekty si připisujete plusové body, zatímco za červené mínusové. Čtvereček má hodnotu jedna, malé kolečko má hodnotu dva, velké kolečko symbolizuje deset bodů a hvězdička je za šestnáct bodů. Celkem hra obsahuje dvacet pět úrovní. Poradíte si se všemi?

 
68%
Hra - Zachraň Šneka
Video se načítá

Vyzkoušejte si parádní novinku v podobě logické hry Save The Snail, ve které máte za úkol zachránit šneka. V každém z 24 levelů budete muset za použití dostupných objektů šnečka schovat před blížící se hrozbou. Dávat pozor si tak musíte na padající kamení, pálící slunce či nebezpečné napínáčky.

Zahraj si hru Zachraň šneka i na svém mobilu. Zkus také druhý díl dobrodružství šneka na svém mobilu.