Fyzika

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

54%
Hra - Little Animal Rescue
Video se načítá

Zajímavá logická hra je založena na principu, kdy budete zachraňovat zvířátka, která jsou rozmístěna na hrací ploše. Je nutné zvířátka vypouštět tak, aby po cestě posbírala všechny své kamarády, protože to je jediná cesta k záchraně. Jako bonus můžete sbírat také hvězdičky, které jsou různě rozmístěny.

 
52%
Hra - Marble Madness
Video se načítá

Pojďte si procvičit svůj postřeh ve hře s maličkou kuličkou. Před sebou budete mít náročnou trať, kterou musíte s kuličkou projet tak, abyste ji neztratili. Pohybujete se směrovými šipkami. Máte omezený časový limit, během něhož se musíte s kuličkou dostat do jamky na úplném konci dráhy. Dokážete udržet kuličku na trati?

 
49%
Hra - Jolls
Video se načítá

Jak správně rozmístit barevné kuličky ve hře Jolls, je tou správnou otázkou. Musíte s nimi totiž posbírat malé kuličky, které jsou rozmístěny na mapě. Pokud jedna kulička zůstane, pak opakujete level. Pokud se Vámi umístěná kulička zasekne, ani level nedokončíte.

 
47%
Hra - Spiters Annihilation
Video se načítá

Spoustu zábavy si užijete s touto hrou, ve které bude vaším úkolem nasměrovat chlupaté kuličky a jistou smrt. Ze začátku to bude jednoduché, ale později to bude těžší a těžší. Budete muset přemýšlet o každém tahu. Zvládnete se dostat až do posledního levelu?

 
43%
Hra - Lost Animals
Video se načítá

Pomozte vrátit zpět všechny zvířátka do klecí. Dokážete to za pomoci střílení kuliček a logického myšlení. Myslíte si že se vám to podaří?

 
25%
Hra - Kinetikz
Video se načítá

Chytrá logická superhra, která vás pěkně potrápí. Vaším úkolem je dostat míček s modrou hvězdou do místa, kde je žlutá hvězda. V každé úrovni máte pouze omezený počet míčků, které můžete vystřelit. Dobře přemýšlejte a využívejte překážky jako svou výhodu :).

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
75%
Hra - Energy Physics
Video se načítá

Pojďte si zahrát hru, v níž hrají prim fyzikální zákony. Máte před sebou čtyřicet úrovní, ve kterých si procvičíte různé schopnosti. Na začátku musíte spojit dvě místa kusem železa, abyste způsobili svému nepříteli elektrošok. Později se můžete pokusit nepřátelské jednotky jednoduše sestřelit ze vzduchu.

 
75%
Hra - Pingfish
Video se načítá

Pomáhejte tučňákovi v jeho cestě za potravou. Tučňák by rád snědl rybu. Pomůžete mu ji dostat do žaludku? Rybu posouváte házením ledových kousků. Čím rychlejší budete, tím více bodů se vám podaří nashromáždit. Hra obsahuje více než dvacet vysoce zábavných úrovní. Kolik bodů se vám podaří během hry nasbírat?

 
77%
Hra - Fragile
Video se načítá

Ve hře Fragile dostaneš na starost jeřáb. Na začátku hry si můžeš vybrat, jestli ho budeš ovládat za pomoci myši nebo klávesnice, přičemž ovládání je popsané přímo na plakátech, z nichž na jeden musíš kliknout. Hra obsahuje celkově třicet úrovní. Tvým úkolem bude dostat všechny krabice do označené oblasti.

 
81%
Hra - Imperfect Balance 2
Video se načítá

Stavba postavená z několika různých tvarů zatím stojí pevně. Vy se ale musíte snažit o to, aby všechny nebo aspoň co nejvíce částí stavby spadlo dolů. Docílíte toho tím, že do stavby vložíte další tvary, které tam předtím nebyly. V každém levelu musíte nahrát určitý počet bodů k tomu, abyste se dostali do vyššího levelu. Proto se snažte a přemýšlejte, jak nejvhodněji stavbu předělat.

 
80%
Hra - Colliderix Level Pack
Video se načítá

Ve hře Colliderix Level Pack dostaneš za úkol zničit všechny zelené a červené bloky. Zničíš je tím způsobem, že je srazíš s bloky stejné barvy. Mazej dřevěné bloky klikáním na ně. Čím rychleji úroveň dokážeš dokončit, tím více bodů si připíšeš na bodové konto. Hra obsahuje velkou spoustu úrovní rozdělených podle obtížnosti.

 
Hra - Aqua Dudes
Video se načítá

Aqua Dudes je originální a netuctová hra, která vás chytne a nepustí. Hlavní úkoly v této hře jsou hned dva. Musíte dostat pod hladinu modré kuličky, protože ty rády plavou a potápí se, a naopak červeným kuličkám, které touží po opalování musíte pomoct vyplavat nad hladinu. Hra není vůbec jednoduchá a vyžaduje vaši logiku a obratnost. Pojďte ji zkusit!

 
75%
Hra - Pixle Physics
Video se načítá

Kostičky josu úhledně naskládány na sobě do různých tvarů. Vy pomocí malé kuličky je musíte shoditdolů. Zvolte si směr a sílu hodu kuličky a pak je snadno sestřelíte. Snažte se přitom použít co nejméně střel, ideálně je sestřelte na jeden pokus. Pozor jen, aby Vás nepřekvapily různé překážky v podobě příček, které neprostřelíte.