Mechanika

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
79%
Hra - Clockwork
Video se načítá

Clockwork je náročná hra, která vám zbystří vaše smysly a procvičí mozkové buňky. Hra obsahuje spoustu úrovní. Na začátku si spusťte Turorial Levels, kde si procvičíte herní dovednosti a dozvíte se důležité informace. Až budete hotovi, můžete si vybrat ze tří úrovní obtížností - Novice, Standard, Expert.

 
75%
Hra - Successful Experiment
Video se načítá

Vítejte v laboratoři! Na začátek si uděláme fyzikální experiment. Celkem můžete ve hře Successful Experiment provést až osmnáct laboratorních experimentů. Musíte však postupovat po jednotlivých experimentech, přeskakování není možné. Pokud byste si nevěděli rady, můžete využít nápovědy stisknutím Hint.

 
74%
Hra - Wake Up the Box 4
Video se načítá

Umíte kreslit? Tuto schopnost rozhodně využijete v této hře. Kreslete různé tvary, kolečka, čtverečky i nesmyslné tvary tak, abyste pomocí nich shodili dole spící krychli oblečenou do smokingu. Musíte dobře přemýšlet, kterým tvarem krychli uvedete do pohybu. S krychlí nemůžete nijak hýbat. Pokud se Vám tvar nepodaří nakreslit, můžete ho zničit dvojitým kliknutím na něj.

 
71%
Hra - Wake Up the Box 2
Video se načítá

Probuďte krabici! Ano, v této logické hře budete muset v každém levelu přijít na způsob jak probudit spící krabici. K dispozici budete mát spousty dřevěných nebo jiných objektů, které budete moci využít při buzení krabice.

 
58%
Hra - Monsters ate my homework
Video se načítá

Prostorová představivost je základním předpokladem k úspěšnému dohrání této hry. Musíte odstranit některé dílky z krabice tak, aby na krabici zůstali buď domácí úkoly nebo kulička s hvězdičkou. Pokud shodíte všechny tři věci, které mají na krabici zůstat jako poslední, pak musíte kolo opakovat.

 
74%
Hra - Chain Master
Video se načítá

Dokážeš správně umisťovat jednotlivé části řetězu, aby provázaly ozubená kolečka. Hra se skládá z několika na sebe navazujících úrovní, kdy se postupně navyšuje jejich obtížnost. Hra ti naznačí, kudy by měly řetězy vést. Pokud řetězy umístíš správně, hra je přijme a můžeš pokračovat. V některých prohlížečích může nastat problém s rozlišením.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

100%
Hra - Out Of Wind
Video se načítá

Máme tu pro vás bezvadnou logickou hru, ve které bude vaším hlavním úkolem zachránit jednu vesnici. Jejich jediným zdrojem energie je vítr, jenomže jednoho dne přestane foukat a mlýny přestanou fungovat. Snažte se postavit ozubená kola v podzemí tak, abyste opět rozjeli větrné mlýny. Podaří se vám je rozjet všechny?

 
73%
Hra - Swap It Et 2
Video se načítá

V logické hře Swap It Et 2 budete mít za úkol opravit obrázek skládající se z ozubených kol. Na každém obrázku se přitom nachází několik částí celé "skládačky", které můžete mezi sebou vyměňovat a tím získat správnou podobu obrázku.

 
73%
Hra - Swap It Et 3
Video se načítá

Zahrajte si třetí díl logické hry Swap It Et a pokuste se znovu složit rozházený obrázek. Jednotlivé části obrázku můžete mezi sebou navzájem vyměňovat a tím je dostat na správné místo.

 
85%
Hra - Gears & Chains Spin It
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto logickou hru, kde si pořádně procvičíte myšlení. Cílem je spojit všechny ozubená kola tak, aby se všechny hýbala.

 
95%
Hra - Wake Up the Box
Video se načítá

Vynikající logická hra, ve které musíte probudit spící krabici. K dispozici máte nejrůznější mechaniky, pomocí kterých můžete krabici vzbudit. Hru ovládáte myší.