Fyzika

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
54%
Hra - Blinkz 2
Video se načítá

Ve druhém pokračování logické hry s názvem Blinkz se opět můžeš těšit, že zaměstnáš svoje mozkové závity. Hra obsahuje více než dvě desítky zábavných úrovní, takže se opravdu máš na co těšit. Po splnění úkolu pochytej všechny hvězdičky, čímž získáš další body navíc. Dostaň k sobě všechny růžové kousky.

 
87%
Hra - Castle Tales
Video se načítá

Dostaň připravené postavičky do magických portálů. Vyřeš logické záhady a hádanky. Celkem hra obsahuje pořádnou porci úrovní, ve výsledku se dostaneme až na číslo 54. Postupem času se obtížnost navyšuje, což jistě není žádným překvapením. Dokážeš si poradit se všemi složitými situacemi? Odstraňuj plošinky pod postavičkami.

 
62%
Hra - You Are Still a Box
Video se načítá

Malinkaté kuřátko je samo bezmocné. Neumí ještě létat a nějaké překážky, které jsou na cestě nemůže samo přejít. Proto jste tady vy, abyste mu pomohli. Nenechte malé kuřátko nikam spadnout, ani se napíchnout na nějaké ostré předměty. Posunujte krabici tak, aby kuřátko přišlo zdárně do cíle levelu. Využívejte různých zdokonalení, jako jsou balonky, abyste mohli propast přeletět. Čím budete ve vyšším levelu, tím obtížnější to bude.

 
80%
Hra - Pack It
Video se načítá

Ve hře Pack It bude tvým úkolem zabalit všechny koule do barevně odpovídajících tašek. Aby bylo možné koule vypustit, jednoduše klikni na řetězy, kterými jsou koule připevněné. Za řetězy však nejsou připevněny pouze koule, ale také další předměty, které se ti mohou při řešení logických úkolů velmi hodit.

 
75%
Hra - Cover Orange Players Pack 3
Video se načítá

Malý pomeranč se bojí mráčku, ze kterého padají ozubená kolečka, která pomeranč úplně zlikvidují. Musíte pomeranč a jeho kamaráda jablíčko ukrýt před mrakem. Můžete toho docílit pomocí různých předmětů, které Vám budou k dispozici. Není to ale vždy jednoduché přijít na to, jak ovoce ukrýt. Budete muset přemýšlet.

 
79%
Hra - Cover Orange 2
Video se načítá

Hlavním hrdinou v této super hře je všemi milovaný pomeranč (znáš první díl?). Musíte mu pomoci, se schovat před deštěm. Není to jen tak obyčejný déšť, ale smrtelný déšť. Z mraků totiž padají ozubená kolečka, která zabíjí pomeranč i jeho kamaráda jablko. MUsíte je ukrýt pod nějaký předmět a tím je zachránit. S ovocem nelze jen tak hýbat, pouze pomocí jiných předmětů je uvedete do pohybu. Zahraj si i nové úrovně.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Cover Orange
Video se načítá

Další hra s malým oblíbeným pomerančem, kterého si oblíbili všichni. Opět musíte ukrýt pomeranč před palbou ozubených koleček z mraku. Ty by totiž pomeranč úplně zlikvidovali. Ukryjte pomeranč pomocí různých předmětů, které máte k dispozici. Někdy bude docela složité vymyslet, jak pomeranč ukrýt, jindy to poznáte na první pohled. Zkus také rozšíření této hry o nové úrovně.

 
81%
Hra - The Wizard of Blox 2
Video se načítá

Hra The Wizard of Blox 2 bude náročná na tvou schopnost umisťovat předměty na určitá místa a také na představivost. Nesmíš nechat spadnout jednotlivé bloky pryč z obrazovky. Vytvářej situace, aby se bloky stejné barvy dotýkaly navzájem. Směrovými šipkami můžou bloky rotovat. Umísti bloky šikovně, aby se udržely na místě.

 
74%
Hra - Wake Up the Box 4
Video se načítá

Umíte kreslit? Tuto schopnost rozhodně využijete v této hře. Kreslete různé tvary, kolečka, čtverečky i nesmyslné tvary tak, abyste pomocí nich shodili dole spící krychli oblečenou do smokingu. Musíte dobře přemýšlet, kterým tvarem krychli uvedete do pohybu. S krychlí nemůžete nijak hýbat. Pokud se Vám tvar nepodaří nakreslit, můžete ho zničit dvojitým kliknutím na něj.

 
85%
Hra - Quick Switch 2
Video se načítá

Vyzkoušej si rychlost svých reflexů ve hře Quick Switch 2. Musíš podržet myš na místě, kde se nachází tmavě modrá plošinka, aby se zpevnila, čímž po ní může jezdit padající modrá kulička. Jakmile kulička dorazí na konec první plošinky, musíš se urychleně přesunout ke druhé, aby kulička opět nepropadla pryč.

 
66%
Hra - Trigger Path
Video se načítá

Cílem hry Trigger Path je vyléčit nemocnou příšerku jménem Labbi. Nakrmte ji a použijte tabletky k sebrání co nejvíce kapslí. Kapsle se zničí, pokud se jí dotkne jakýkoliv jiný předmět. Prvním krokem pro tebe bude přetáhnutí spouštěče do bílého kruhu. Poté musíš zmáčknout páčku do díry v panelu. Nakonec klikni na možnost Run.

 
75%
Hra - Yin and Yang - Merge
Video se načítá

Zbožňujete hry, v nichž si můžete vyzkoušet svou logiku? Pak si jistě nenechte utéct hru Yin and Yang - Merge. Dostanete za úkol spojit dvě součásti tak, aby dohromady daly známé čínské symboly jin a jang. Jin a jang jsou na sobě závislé, a proto je musíte spojit. Odstraňujte překážky, které se mezi nimi nachází.

 
79%
Hra - Clockwork
Video se načítá

Clockwork je náročná hra, která vám zbystří vaše smysly a procvičí mozkové buňky. Hra obsahuje spoustu úrovní. Na začátku si spusťte Turorial Levels, kde si procvičíte herní dovednosti a dozvíte se důležité informace. Až budete hotovi, můžete si vybrat ze tří úrovní obtížností - Novice, Standard, Expert.