Fyzika

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Ice Cube Bear
Video se načítá

Roztomilý medvídek nešťastnou náhodou zamrzl do kostky ledu. Jediný způsob, jak ho osvobodit, je dostat ho do vody, kde se led rozpustí. Toho můžeš dosáhnout pomocí vhodného rozbíjení kusů ledu. Podaří se ti úspěšně zvládnout všech 20 levelů hry?

 
80%
Hra - Fun Da Vinci
Video se načítá

Ve hře Fun Da Vinci se stanete vynálezcem. Ke splnění každého kola je nutné naskládat a natočit předměty tak, abyste dostali kuličku vždy do zvonu, kam má spadnout. Kulička se vystřeluje dělem. Mezi dělo a zvon je však nutné rozmístit předměty tak, aby upravily cestu koule.

 
70%
Hra - Stickman Soccer 2
Video se načítá

Hra Stickman Soccer 2 je pravou zkouškou pro všechny fotbalisty. Dokážete mířit přesně i s fotbalovým míčem na obrazovkách? Během tří pokusů musíte sestřelit všechny hvězdičky a červené kopačáky, které jsou na hrací ploše. Další pokusy jsou pouze tréninkové. Ukažte, zda-li máte kopací techniku jako Ronaldo.

 
73%
Hra - Swap It Et 2
Video se načítá

V logické hře Swap It Et 2 budete mít za úkol opravit obrázek skládající se z ozubených kol. Na každém obrázku se přitom nachází několik částí celé "skládačky", které můžete mezi sebou vyměňovat a tím získat správnou podobu obrázku.

 
73%
Hra - Swap It Et 3
Video se načítá

Zahrajte si třetí díl logické hry Swap It Et a pokuste se znovu složit rozházený obrázek. Jednotlivé části obrázku můžete mezi sebou navzájem vyměňovat a tím je dostat na správné místo.

 
84%
Hra - Frogout
Video se načítá

Pomozte žábě, pochytat všechny mouchy a zničit jejich hnízdo. Cesta k mouchám je někdy náročná a nejednou budete muset využít svůj um. Dokážete to?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

76%
Hra - Blockgineer 2
Video se načítá

Máme tu pro vás senza hru, ve které bude vaším úkolem dopravit kuličku do dveří. Ze začátku vám to přijde určitě jednoduché, ale později budou přibývat kuličky i dveře. Povede se vám je všechny dostat do správných dveří?

 
63%
Hra - Rude Cubes
Video se načítá

V logické hře Rude Cubes tě čeká 24 náročných úrovní. V každé z nich musíš pomocí střílení dostat kostky do moře, mimo hrací plochu. K tomu využíváš střely, kterých máš ale omezený počet. Podaří se ti zbavit se všech zlých kostek?

 
70%
Hra - BlueOn
Video se načítá

Ve hře BlueOn uplatníte znalosti fyzikálních zákonů. Je potřeba, abyste postavili konstrukci, která bude držet rovnováhu. Na její vrchol postavte žárovku a také se snažte stavět konstrukce skrze hvězdičky.

 
83%
Hra - Taberinos
Video se načítá

Zajímavá a příjemná oddychovka založená na fyzice. Tvůj úkol je jednoduchý, pomocí kuličky, kterou vždy pošleš jedním směrem, musíš zlikvidovat všechny úsečky na ploše. Kulička se odráží od stěn i od úseček, takže jich můžeš zničit víc najednou. Obtížnost se stupňuje a ty máš jen omezený počet poslání kuličky.

 
75%
Hra - Woodwork Builder
Video se načítá

Máme tu další skvělou hru s fyzikou. Vaším úkolem bude vždy vložit objekt do vyhrazeného pole. K dispozici budete mít jiné objekty, díky kterým můžete dosáhnout výsledku.

 
72%
Hra - Salt Monsters
Video se načítá

Dokážeš postavit cestu pro zrnka soli, která je potřeba dostat na příslušná místa? Dávej si pozor na jejich barvu, protože někdy je potřeba je obarvit, jinak nebude mise úspěšná.

 
66%
Hra - Figure Shaper
Video se načítá

Kdo z vás má rád logické hry tak jistě ocení i tuto. Cílem je měnit tvary tak, abyste dostali jeden z nich do cíle. Tak kdo si troufne dohrát všechny levely?