Jaro online hry zdarma

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Spring Allergy Doctor

Pomalu ale jistě nám přichází jaro. Klepe na dveře a s ním spousta radosti, krásy, ale i časté střídání počasí a hlavně alergiií. Nebohá Belle je jedna z těch, kterou jarní alergie dostala. Pomůžeš jí s jejím problémem? Nejdříve jí podej léčebné prostředky, následně jí učeš, nalič a pomoz jí s výběrem vhodného oblečení.

 
85%
Hra - Princess #Influencer SpringTime

V této hře bude tvým úkolem obléknout dvě princezny podle svých představ a fantazie a poté se s nimi vydat do krás jarní přírody, kde společně uděláte pár pěkných snímků. Hru ovládáte myší.

 
85%
Hra - Influencer Spring Goddess Makeover

Pomoz princezně Noelle v nalíčení a starání se o její krásnou pleť. Nejdříve jí udělej vyživující masku obsahující spoustu živin. Po tomto úkonu následuje ličení, ve kterém se postaráš o ty nejkrásnější linky na jejím obličeji. Závěrem můžeš princeznu vkusně obléci a slavnostní focení naší modelky může začít.

 
85%
Hra - Baby Taylor Hot Spring Trip

Vydej se společně s malou holčičkou Taylor a její maminkou na výlet plný dobrodružství a tepla. Obě si totiž řekly, že se sbalí a vyrazí do teplých krajin, když u nich doma je jarní počasí všelijaké. Pomoz malé holčičce se sbalit a poté se vydej společně s nimi prožívat jejich dobrodružství a pohodu. Hru ovládáš myší.