Ping pong

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
79%
Hra - Garfield Pong
Video se načítá

Kdo by neznal lenošného kocoura Garfielda! Je to přece ten kocour, který by se nejraději celý den pouze ládoval! Přestože je Garfieldovi sportování cizí, tuto hru má moc rád. Tak mu ji dopřej! Zahraj si s Garfieldem a jeho psím kamarádem Odiem tento bezva stolní hokej! Kolik gólů jsi schopná Odiemu vstřelit?

 
71%
Hra - Paddle Ball
Video se načítá

Paddle Ball je na první pohled velmi jednoduchá hra, avšak po spuštění zjistíte, že je nutné využít koncentraci a trpělivost. Vaším úkolem je co nejdéle udržet míček na raketě, tak aby vám nespadla. Za každý úder získáte bod, pokud nahrajete vysoký počet, je možné že se umístíte i v tabulce.

 
62%
Hra - Bomb Pong
Video se načítá

Tak tento ping pong může být velice nebezpečný. Nehraje se totiž s míčkem, ale s časovanou bombou. Doporučujeme nastavit obtížnost na medium, bomby se budou odpalovat až po 15 sekundách nebo když jí vystřelíte do outu. Ovládá se jednoduše, pouze myší.

 
60%
Hra - King Ping Pong
Video se načítá

Zahrajte si známou hru ping pong, ve které bude proti vám hrát počítač. Je velmi rychlý a někdy i zákeřný proto si musíte dávat pozor. Tak co, přijímáte výzvu?

 
57%
Hra - Ping Pong Dribbling
Video se načítá

V této hře jde jen o to co nejdéle udržet balónek. Dávejte pozor, aby vám nespadl nebo nevylétl z pole. Máte na to nahrát TOP skóre?

 
55%
Hra - Toon Table Tennis
Video se načítá

Trocha zábavy při sportu nikdy neuškodí. V této hře si vyber za koho budeš hrát a stejně tak proti komu nastoupíš. Cílem je uhrát jedenáct vítězných míšků dříve než soupeř. Dokážeš porazit každého?

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

53%
Hra - Garfield ping-pong
Video se načítá

Kocour Garfield se rozhodl hrát stolní tenis. Než začnete hrát, vyberte si svou úroveň (novice = začátečník, average = průměrný, expert), postavičku, se kterou chcete hrát a soupeře. Kdo první získá jedenáct bodů, vyhraje. Hraje se podle pravidel stolního tenisu. Podávající hráči se střídají po dvou kolech. Hru musíte vyhrát vždy o dva nebo více bodů.

 
53%
Hra - Real Pong
Video se načítá

Hrajete rádi stolní tenis? Ale doma nemáte dostatek místa na realizaci tohoto sportu? nevadí i přes to si budete moci tento sport zahrát vždy, když na něj dostanete chuť. Nejdřív si celou hru natrénujte a pak Vám nic nebrání v tom, abyste se dali do skutečného hraní. Snažte se strefovat pinpongový míček co nejpřesněji, abyste neztratili ani jeden bod.

 
52%
Hra - Active Pong
Video se načítá

Jak dlouho dokážete udržet míček na raketě ve hře Active Pong? Musíte jej vždy odrazit a být připraveni na jeho další dopad.

 
42%
Hra - SD-Pong
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru, ve které můžete získat body! Vždy, když odrazíte míček, tak dostanete 10 bodů a za průstřel obrany soupeře, dostanete celých 100 bodů!!

 
83%
Hra - Pong Command
Video se načítá

Zkuste si vesmírný ping pong! Odpalujte asteroidy ze Země na protější planety. Dávejte pozor, budete mít omezený počet životů, takže se snažte trefit.

 
72%
Hra - Circular
Video se načítá

Máme tu další parádní postřehovou hru, kterou mohou hrát i dva hráči na jednom PC. Vaším úkolem bude odrážet tečku a snažit se ji udržet v kruhu.