Řízení dopravy

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - I Love Traffic
Video se načítá

Bavilo by tě ovládat semafory a řídit tak dopravu? Tady si to můžeš vyzkoušet. Každé kolo je těžší a těžší, ale ty to stejně musíš zvládnout bez chyby a nenechat auta se vybourat. Zvládneš to?

 
78%
Hra - Traffic Policeman
Video se načítá

Věděli byste vést dopravu? Ověřte si to touto hrou a postarejte se, aby na vaší křižovatce byl řád a nedošlo ke srážce. Podaří se vám překonat všechny kola?

 
75%
Hra - Train Traffic Control
Video se načítá

V této hře dostanete na starost vlakové nádraží, ve kterém se budete muset starat o správný chod. Vaším úkolem bude přesměrovávat koleje tak, aby se nesrazili s ostatními vlaky. Potom už jenom stačí zapnout semafor, dávejte pozor, abyste ho nenechali zapnutý pořád. Buďte rychlí a přesní a vše bude v pořádku, jak má být. Troufnete si na tento náročný úkol?

 
71%
Hra - GabCab
Video se načítá

Zajímavá strategická online hra pro všechny dívky, které mají rády autíčka a dopravu. Cílem hry je udržet v chodu dopravní systém ve městě. Hra nabízí hezkou grafiku a samozřejmě super zábavu.

 
63%
Hra - Park My Plane
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Park My Plane je zábavná hra, ve které budete parkovat přistávající letadla. Vaším úkolem bude letadlo správně zaparkovat a následně ho poslat na vzletovou dráhu.

 
62%
Hra - Christmas Traffic
Video se načítá

Ověřte si, zda byste uměli vést dopravu a zabránit k nečekaným srážkám. Pokud uvidíte, že v blízkosti není žádné auto, pusťte svůj pruh zelenou barvou a pokud ho budete chtít zastavit stačí dát červenou. Postarejte se, aby se žádná srážka nestala.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Pirate Ports
Video se načítá

Směřujte jednotlivé barevné čtverečky tak, aby se každý z nich dostal na stejně barevnou základnu. Je nutné si poradit s ovládáním šipek, které je nasměřují tam, kam patří. Dokážete všechno rychle ovládat a rychle je dostat do správného cíle?

 
75%
Hra - Air Traffic Chief
Video se načítá

Zahrajte se na letového dispečera a nasměrujte všechny lety na přistávací dráhu. Zpočátku se vám hra bude zdát jednoduchá ovšem časem zjistíte, že její náročnost se zvyšuje.

 
80%
Hra - Airport Rush Hour
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které se budete starat o letecký provoz. Budete mít na starosti celé letiště a jeho personál. V každém kole navíc budete muset plnit různé úkoly pro splnění daného levelu. Každé letadlo, které přiletí musíte navést k terminálu. Tam jej vyčistíte a naplníte cestujícími nebo jej budete muset prvně dopravit na preventivní prohlídku. Dávejte si pozor, aby se nestřetla dvě letadla, jinak budete muset povolat záchranný tým. Za získané peníze můžete stavět nové budovy na letišti.