Harry Potter

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

58%
Hra - Harry Potter Kiss
Video se načítá

Filmové postavičky Harry Potter a Hermiona Grangerová se v následující hře budou líbat. Vše musíš zařídit tak, aby to nikdo nezaregistroval. Ve třech úrovních se tě pokusí vyrušit Draco Malfoy, Ron Weasley a Albus Brumbál. Pokaždé, když se někdo ze zmíněných objeví, tak musíte přestat s líbáním nebo nech příchozí zmizet pomocí svitku.

 
57%
Hra - Harry Potter - Keeper Pratise
Video se načítá

Žádný tým nemůže zvítězit ve famfrpálovém zápasu, pokud nemá dostatečně kvalitního brankáře strážícího tyče. V následující hře si můžeš procvičit svoje brankářské schopnosti. Následuj jednoduché instrukce a nespouštěj oči z camrálu. Během hry narazíš na různé bonusové předměty jako třeba dračí vejce nebo dýně.

 
53%
Hra - Daniel Radcliffe and Emma Watson
Video se načítá

V následující hře si můžeš upravit dva herce známé z filmové série o čaroději Harrym Potterovi. Konkrétně změníš vzhled Danielu Radcliffovi, jenž hraje samotného Harryho, a Emmě Watsonové, která ve filmu ztvárňuje sympatickou a nadanou Hermionu Grangerovou. Vybírej veškeré úpravy vzhledu podle vlastního uvážení.

 
52%
Hra - Underwater Wizardry
Video se načítá

Hra Underwater Wizardry je inspirována příběhem o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi. Konkrétně se jedná o čtvrtý díl série - Harry Potter a Ohnivý pohár. Vaším úkolem bude udržet se pod vodní hladinou dostatečně dlouho a zároveň zamezit tomu, aby vás vodní příšery zneškodnili. Plave se šipkami, ale nesmí vás zrovna držet mořští lidé.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
50%
Hra - Becoming Lord Voldemath
Video se načítá

I kouzelníci mají předměty, které jsou stejné jako v našich školách. Jde například o matematiku. Dokážete pomoci mladému učni s řešením mnoha příkladů, se kterými si neví rady?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
45%
Hra - Emma Watson Full Makeover
Video se načítá

Anglická herečka, narozená v Paříži, Emma Watson se svěří do vaší péče v následující hře. Dostanete možnost zahrát si na maskérku světové celebrity. Na výběr dostanete úpravu účesu a jeho barvu, barvu očí, oční stíny, rtěnku, pleťový základ, růž, stylové oblečení, cenný náhrdelník nebo luxusní náušnice.

 
44%
Hra - Harry Potter logik
Video se načítá

Hra inspirovaná životním příběhem Harryho Pottera. Stanete se členem třídy profesora Severuse Snapea a budete vytvářet lektvary nebo obtížnější kouzla. Ale bohužel si nemůžete zapamatovat všechny ingredience. Máte jen šest živlů, ze kterých vybíráte. Problém je v tom, že musí být přidány přesně ve správném pořadí. Lektvar vyžaduje pouze čtyři z nich, ale pořadí bohužel neznáte.

 
42%
Hra - Harry Potter oblíkačka
Video se načítá

Pokud jste fanda Potterovských filmů a Vaší oblíbencem je právě Harry, máte jedinečnou příležitost obléci ho podle svých představ. Nezdá se Vám ale, že jeho monotónní školní uniforma je už okoukaná? Převlečte ho do pohodlné mikiny, přidejte šortky nebo tepláky a obujte ho do tenisek. Nebo si ho představujete úplně jinak? Je to jen na Vás.

 
50%
Hra - Galleon Game
Video se načítá

Zlikvidujte veškeré drahokamy a mince z obrazovky. Zbavíte se jich přiřazováním tří nebo více objektů stejného typu k sobě. Jakmile některou skupinku vytvoříte, získáte cenné body. Nenechte cennosti dosáhnout spodku obrazovky, jinak budou zamčeny do banky ke Gringottovým, což by pro vás znamenalo konec.

 
83%
Hra - HP Galleon
Video se načítá

Drahokamy všude, kam se podíváš. Tak by se dala formulovat první myšlenka této hry. Vaším úkolem bude sbírat trojice a více drahokamů stejné barvy a tvaru. Hra má několik úrovní a s každou další se zvyšuje obtížnost. Dokážete posbírat všechny cennosti včas, dříve než vám úplně všechny spadnou na hlavu?

 
66%
Hra - Emma Watson Makeover 1
Video se načítá

Emma Watson se proslavila rolí malé kouzelnice Hermiony Grangerové ve filmové adaptaci knih o Harrym Potterovi. Vaším úkolem v následující hře bude upravit postavu, aby se alespoň trochu Emmě podobala, protože na začátku hry si můžete všimnout, že to Emma rozhodně není. Vybírejte pečlivě veškeré úpravy.

 
50%
Hra - Harry Potter Ghost Hunter
Video se načítá

Mladý čarodějnický učeň Harry Potter se rozhodnul opustit bezpečné zdi bradavické školy a chce zlikvidovat všechny duchy, na které narazí. Vyhýbej se všem překážkám, jež se objeví v cestě. Pomoz Harrymu zabít všechny duchy v noci a zachraň město před příchodem temnoty. Vydej se sbírat body na své konto.