Ovládání hry - Harry Potter Kiss |
Popis hry - Harry Potter Kiss
Velikost vložené hry: |
Co si myslíte o této hře?
Super
Dobrá
Ujde
Nuda
Další Zpět
HryProDivky.cz
Nejlépe hodnocený komentář
Mrs..Weasley(Harry Potter)
Harry sice miluje Ginny, to jo. Ale přiznejme si to. Každej si prvně myslel že Harry bude s Hermionou. Já sice shippuju Ronmione, ale předtím jsem si myslela že Harry bude s Hermi. Mě se nelíbí ta grafika. Hermiona vypadá jak kdyby jí už táhlo na 50

Komentáře
lidusak(Talenty)
Nooo...ta hra není špatná, jenom je to takové zvláštní.

PS: Za mě ne Romione, Harmione ani Dramione, ale Drapple nebo Drarry.
lola321(Smrtijedi)
Takže...
1.To je Hermiona nebo Ginny?
2.Strašná grafika
3.Kdyby ji líbal Draco dala bych tomu lepší hodnocení (#Malfoyhead)
Natule Vrtule
(Potterheadi sem!)
lola321: Bello? Draco a ta mudlovská šmejdka Grangerová? Já tě nepoznávám Bellatrix!
Natule Vrtule
(Potterheadi sem!)
Panebože. Tvůrci téhle hry jsou asi úplně vymaštění. Harry & Hermiona to k sobě prostě nejde. Mohli jste udělat buď Harry & Ginny nebo Ron & Hermiona. Bože ne to je ale trapná hra.
Victori(Rady pro dívky 10+)
Já myslím že by místo Hermiony měla být Ginny… Chudák Ron...
Lucy Lupinová(Bradavice)
to neni hermiona to je ginny, hermiona ma vlnite vlasy
Awesinka(MARVEL RPG)
Lucy Lupinová: Je to Hermiona, protože má hnědé vlasy. Ginny je zrzka.
vejfuček
hrůza


potterheadmimik
HARRMIONE NIKDY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lidi vždyť to by bylo o ničem. Romione-Ron je uvolněnej hlupák a Hermiona je chytrá a trochu i přísná=nějakej konflikt
Dramione- Malfoy je čistokrevný rodokmen a Mia je mudlo-rozená=nějakej konflikt
Harrmione je o ničem
Gorgi
Podle mě je to hloupost
.Harry skončí s Ginny a ne s Hermionou
.Hermiona by Rona nepodvedla a Harry taky ne
.A i ta grafika je blbá
.
Clawdeen-sova(Harry Potter a Hunger Gam...)
Nejspíš máte jiný názor, ale já jsem stoprocentní Ronmione fan (Ron+Hermiona). Vím, že Rowlingová přiznala, že vytvořit Ronmione byla její životní chyba, ale také řekla, že dát dohromady Rona s Hermionou plánovala už od začátku a ona plány nemění. I když Ron chodil s Levadulí a Hermiona s Viktorem Krumem, ti dva se k sobě opravdu hodí. A kdyby nakonec neskončili spolu, tak bych zpáchala fanouškovskou sebevraždu
Clawdeen-sova(Harry Potter a Hunger Gam...)
Lucy Lupinová: Just kiddin', jsem prostě cynik.
Lucy Lupinová(Bradavice)
Clawdeen-sova: to bys neudělala O.O
Salazara Slytherin
Souhlasím s Emmou Roberts. Ale když už jsme u toho, tak Draco Malfoy se více hodí k Twailight Nightomorové, než k té nemožné, zbabělé krávě Pansy Parkinsonovej.
(Twailight N. je v HP fanfiction, což je super blog.)