Potápění

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Scuba
Video se načítá

Během letu vesmírnou raketou vám vyhořel motor. Vaším úkolem bude prozkoumat podvodní svět a najít nezbytné materiály, abyste mohli sestavit zbrusu nový motor. Abyste mohli motor tvořit, musíte být poblíž svojí lodi. V menu How To Play si můžete přečíst, jaké klávesy se vám budou hodit na ovládání. Pod vodou budete potřebovat kyslík!

 
76%
Hra - High Dive Hero
Video se načítá

Další skvělá sportovní hra, ve které můžete dokázat své schopnosti. Vaším úkolem bude skočit co nejlepší kreaci z můstku do bazénu. Následně budete ohodnoceni a podle bodu postoupíte i dále.

 
75%
Hra - Alley cat
Video se načítá

Kočky jak je známo mají rády rybky, ale s vodou naopak nejsou moc velcí kamarádi. Proto se tam snaží být co nejméně. Ale co když kočka dostane chuť na nějakou tu rybku, tak jí nezbyde nic jiného, než si ji skočit ulovit. Musíte si ale dávat pozor, aby jste nenarazili na ošklivé potvůrky podobné žížalkám, které Vám ublíží. Kočka ale nevydrží pod vodou dlouho, a tak se musí pravidelně nadechovat nad hladinou. Až spořádá všechny ryby, bude spokojená.

 
73%
Hra - Swoopa
Video se načítá

Veselá hra Swoopa ti přináší malého, zábavného lachtánka, který musí ulovit co nejvíce rybek! Ale pozor na čas! Plyne jako voda! Pomůžeš mu během jeho práce? Dej pozor, aby snědl pouze ryby a bonusové balonky! V moři se totiž objevují i nevybuchlé miny, které by malému, roztomilému lachtánkovi mohly velmi ublížit!

 
68%
Hra - Summer Shells
Video se načítá

Pomozte malé slečně se sběrem mušlí a odpadků, které se v oceánu nacházejí. Ovšem nebude to tak jednoduché, musíte dávat pozor, aby se neutopila. Podaří se vám posbírat všechny předměty?

 
56%
Hra - Teddy Goes Swim
Video se načítá

Medvídek se rozhodl vydat na podmořské dobrodružství. Obléknul si neopren a vydal se pod mořskou hladinu hledat dávno ztracené pirátské poklady. Pomozte mu cestou sbírat penízky. Musíte se vyhýbat nebezpečným mořským živočichům, skálám a dalším překážkám. Zásoba kyslíku samozřejmě také není nevyčerpatelná.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

52%
Hra - Underwater Wizardry
Video se načítá

Hra Underwater Wizardry je inspirována příběhem o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi. Konkrétně se jedná o čtvrtý díl série - Harry Potter a Ohnivý pohár. Vaším úkolem bude udržet se pod vodní hladinou dostatečně dlouho a zároveň zamezit tomu, aby vás vodní příšery zneškodnili. Plave se šipkami, ale nesmí vás zrovna držet mořští lidé.

 
50%
Hra - Sylvester
Video se načítá

Kocour jménem Sylvester obvykle chytá žlutého ptáčka Tweetyho. Tentokrát se Sylvester ocitnul pod mořskou hladinou, kde se snaží chytat ryby. Dávejte si ale dobrý pozor na žraloky, medúzy a vodní hady. Žralok vám ubere jeden život, medúza sebere body a zvyšuje šanci na žraločí útok. Hadi pouze seberou body. Pozor na zásoby vzduchu, doplňte je chytáním Tweetyho.

 
50%
Hra - The Treasure Ocean
Video se načítá

Zažijte dobrodružství s medvídkem, který rád hledá poklad. vaším úkolem je posbírat všechny perly, vzácné mince z truhlic a samozřejmě dostat na hladině vzácné sošky. Pod vodou medvídek vydrží jen pár minut, proto s ním musíte čas od času vyplavat nad hladinu. Kolik medvídkovi zůstává času najdete v pravém dolním rohu.

 
76%
Hra - Diving For Pearls
Video se načítá

Judy našla na půdě dědečkovu mapu se zakresleným pokladem, když se snažila půdu trochu poklidit. To je pro ni perfektní příležitost jak si během léta užít trochu dobrodružství a objevit krásné perly.