Harry Potter logik

62 hlasů
44%

Ovládání hry - Harry Potter logik

Popis hry - Harry Potter logik

Harry Potter logik Hra inspirovaná životním příběhem Harryho Pottera. Stanete se členem třídy profesora Severuse Snapea a budete vytvářet lektvary nebo obtížnější kouzla. Ale bohužel si nemůžete zapamatovat všechny ingredience. Máte jen šest živlů, ze kterých vybíráte. Problém je v tom, že musí být přidány přesně ve správném pořadí. Lektvar vyžaduje pouze čtyři z nich, ale pořadí bohužel neznáte.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

My Little Farmies
Video se načítá

Komentáře

jimmyakina

Nechápu na co si stěžujete, je to úplně obyčejný logik. "Ingredience" představují barevné kuličky, na ty visací něco-jako-váhy musíte dát správnou kombinaci "ingrediencí" ve správném pořadí, pak to potvrdíte tím "mix". Hra vám říká jestli něco máte dobře nebo ne:
- špatná "ingredience" = nic
- správná "ingredience" na špatném místě = černá tečka
- správná "ingredience" na správném místě = bílá tečka
Cíl hry je mít čtyři bílé tečky. Pořadí teček nemá nic společného s pořadím špatných nebo správných ingrediencí, tak se tím nenechte splést.
Kdo logika neznáte, je to už poměrně dlouho existující stolní hra (měla jí už moje máti, když byla malá), která je tady zrovna ne úplně povedeně předělaná do Harry Potter verze, takže ta hra jako taková opravdu není blbá.

jimmyakinaTo se mi líbí +2 To se mi nelíbí

youtubVIP(Bradavice)

jimmyakina: já to chápu ale jak mám dát ty ''ingredience'' do toho kotlíku?! tohle je ten problém chápeš to už konečně?! smajl

youtubTo se mi líbí +1 To se mi nelíbí

jimmyakina

jimmyakina: Ještě dodatečné informace: ve světě je hra známá pod názvem Mastermind a byla poprvé vydaná v roce 1971 (alespoň podle wiki) a obvykle jsou bílé a černé tečky obráceně (správná barva, špatné místo - bílá a správná barva, správné místo - černá).

jimmyakinaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

petulka1010

Jednou mi to ukáže že mám 3 dobře a pak to dám úplně stejně a přidám tam 1 kuličku a ukáže mi to že mám všechno špatně. Tak co to má znamená? smajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

petulka1010To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

jimmyakina

kaik: Jsi si jistá, žes jí jenom nepochopila špatně? Ale uznávám, že ten nápad s Harry Potterem se úplně nepovedl.

jimmyakinaTo se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.