Naruto

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - Anime Fighting Jam Wing
Video se načítá

V bojovce Anime Fighting Jam Wing budete v ringu bojovat vždy proti jednomu soupeři, jehož je potřeba sérií rychlých kopů a úderů porazit. Využít ptitom můžete i speciální útoky, které vám umožní se přemístit či jiným způsobem znevýhodnit soupeře.

 
84%
Hra - Naruto Create a Character
Video se načítá

V této hře si budete moci Vašeho oblíbeného Naruto bojovníka či bojovnici obléci podle libosti. Není to však jen oblékačka! Hrdinovy můžete upravovat tvář, oči, nos nebo pusu. Můžete měnit pozadí, přidávat zbraně nebo kouzla.

 
65%
Hra - Snowy Battle Field
Video se načítá

Pomozte Narutovi porazit jeho kamarádi z vesnice Konoha. Vaším největším a nejnebezpečnějším nepřítelem je Konohamaru, který vás může porazit, pokud jej netrefíte přesně. Proto musíte být rychlejší a zasáhnout ho koulí dříve.

 
64%
Hra - Naruto dress up
Video se načítá

Máte rádi digimony? V tom případě se pusťte do této hry. Vašim úkolem je obléknout bojovníky, kteří se chtějí pustit do boje. Vyberte jim oblečení, díky kterého z nich budou mít soupeři respekt. Ničeho se nebojte, vše můžete změnit.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
59%
Hra - Naruto Ramen Defender
Video se načítá

V této Naruto pařbě budete mít za úkol ochránit misku s jídlem před návalem maličkých postaviček. Ty se snaží Váš pokrm samozřejmě sníst. Vy je musíte nožem vždy zabít.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
50%
Hra - Který je to Naruto?
Video se načítá

Postřehová hra, ve které se objeví 5 Naruto hrdinů, následně se jeden označí modře na pár sekund a pak se zamíchají. Vaším úkolem je pozorně pozorovat míchání a následně určit toho správného, který byl na začátku označen modře.

 
25%
Hra - Naruto Monster Car 2
Video se načítá

Další pařba ze série Naruto, ve které si zajezdíte s Monster truckem! Terén je tu opravdu náročný a musíte si dávat pozor, abyste se nepřevrátily. Po cestě navíc musíte sbírat hvězdice, za které dostanete body.

 
60%
Hra - Naruto Battle
Video se načítá

Vítejte na bitevním poli ve hře Naruto Battlegrounds! Cílem hry není nic prostšího, než dosáhnout konce hry a porazit závěrečného bosse. Směrovými šipkami se můžete pohybovat po herním světě, přičemž pokud byste chtěli zrychlit a běhat, musíte spolu se směrovou šipkou mačkat klávesu W. Dokážete si vybojovat své místo na Slunci?

 
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video se načítá

Klasický bomberman v podání Naruto komiksu. Hru mohou hrát i dva hráči na jednom počítači a to až proti 3 nepřátelům. Ve hře pak musíte pokládat vrhací nože, které pak vybuchují. Normálně můžete pokládat pouze jeden, ale pokud narazíte na bonus, tak i více.

 
74%
Hra - Naruto Bike Delivery
Video se načítá

Naruto musí na kole rozvážet zásilky pro zákazníky. Dokážete mu pomoci s překonáváním překážek, které jsou všude kolem. Také se dobře podívejte co si kdo přeje.