Tetris

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

87%
Hra - 99 Bricks - tetris jinak
Video se načítá

Tato hra je velmi podobná hře tetris. Zde ale budete za úkol postavit co největší věž z kostek, které vám budou padat. Musíte je na sebe umistít tak, aby věž byla stabilní a nepadala. Jak vysokou věž se vám podaří postavit?

 
83%
Hra - RoboSockets
Video se načítá

Roboti jsou lidi budoucnosti. V době, která je zatím v nedohlednu, budou místo lidí všechno dělat roboti. Proto si s nimi zahrejte malou hru. Jedná se o kombinaci tetrisu a jiné hry, při které musíte spojit minimálně tři roboty. Roboty skládejte tak, aby vytvářely řetěžce. Napojujte je na sebe pomocí kabelů, které z nich trčí. Pokud je spojíte, jejich energie se uvilní a tím získáte energii pro záchranu světa. Nesmíte dopustit, aby se Vám celá obrazovka zaplnila roboty, tím hra končí.

 
80%
Hra - Faerie Alchemy
Video se načítá

Pokuste se vytvořit opravdu vzácné kameny. Dosáhnete toho tak, že budete spojovat stejné obrázky k sobě. Nejmenší skupina je tvořena třemi stejnými kameny. Jak si s tímto úkolem poradíte?

 
80%
Hra - Doba Ledová 2
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem pomoci veverce zničit všechyn barevné bloky. Musíte pouštět bloky na zem, ale pouze na stejnou barvu. Dokážete všechny kostky odstranit včas?

 
79%
Hra - Ocean Bubble
Video se načítá

V oceánu kdeco bublá. Vaším úkolem bude uspořádat bublinky. Likvidujte je spojováním čtyř nebo více bublinek stejné barvy. Hra má spoustu úrovní. Abyste plnili jednotlivé úrovně, máte zobrazen počet žádaných bublinek. Jak daleko až dokážete projít? Jak vysoké bude vaše výsledné skóre? To vše si můžete zjistit právě teď.

 
78%
Hra - Tetris Front
Video se načítá

Tetris je jednou s nejpopulársnějších jednoduchých her. Je velmi známá, ale taky stará hra. Což samozřejmě není nic špatného. Hlavním úkolem je skládat padající kostky tak, aby plně zaskládaly řadu. Jakmile bude řada plná, zmizí a ostatní se posunou dole. Musíte si dávat pozor, aby se kostky nedostaly až nahoru, tám hra končí.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - We Are The Robots 2
Video se načítá

Roboti se neuvěřitelně rozmnožili. Vaším úkolem v této hře bude snížit jejich stavy. Kontrolujte a aktivujte robota tím, že k sobě přiřadíte tři a více stejnobarevných robotů. Nenechte obrazovku naplnit, roboti by se rozutíkali a zamořili svět. Pokud se vám podaří seřadit více než tři roboty naráz, dostanete více bodů.

 
77%
Hra - Hexa
Video se načítá

Už jste někdy hráli žabičkový tetris? Pokud ne, máte jedinečnou možnost si ho vyzkoušet právě na našem webu. Spousta barevných žabiček čeká na to, až je správně naskládáte k sobě, aby mohly zmizet. Pro zmizení je potřeba dát k sobě minimálně tři stejně barevné žabky, a to vodorovně, svisle nebo šikmo.

 
76%
Hra - Ancient Blocks
Video se načítá

Ve hře Ancient Blocks si zahrajete klasický tetris. Jedinou odlišností je fakt, že díly padají ve třech barvách a je potřeba měnit dopadová pole.

 
76%
Hra - Blockies
Video se načítá

Čtverečky se nám rozmnožily po celé obrazovce. Pojďte nám pomoct je zneškodnit a odstranit. Na začátku hry si vyberte ze dvou úrovní obtížnosti: normální a těžké (= Hard). Poté se už objeví hrací pole. Vaším úkolem bude klikat na tři a více stejné čtverečky, abyste je odstranili z hrací plochy. Zmrzlé bloky mohou být odstraněny pouze pomocí bonusů.

 
76%
Hra - Mario Tetris 3
Video se načítá
Hra na skóre

Zahrajte si klasickou hru Tetris s grafickými motivy známými z her s Mariem. Pravidla jsou jednoduchá - přicházejí vám obrazce, které musíte řadit na sebe. Obrazce otáčíte šipkou nahoru, pohyb je doprava/doleva. Při hraní Mario Tetris 3 můžete měnit pozadí a doprovodné písničky.

 
76%
Hra - Flashbox Tetris
Video se načítá

Tetris se stal jednou z klasických her, kterou znají miliony lidí po celém světě. Pojďte si vyzkoušet jednu z jeho verzí. Tetris se ovládá klasicky a má několik úrovní. Pokud byste nechtěli hrát od začátku, můžete si v menu Options vybrat přeskočení na určitou úroveň (skip to level (1-10)). Dokážete si poradit?

 
75%
Hra - Planaris
Video se načítá

Chce se to trochu zamyslet a zapojit prostorovou představivost. V této hře budete rozmísťovat bloky na hrací ploše. Cílem je zaplnit vždy kompletně řadu nebo sloupec. Pokud se to vydaří, takové kostky zmizí.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)