Oggy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Oggy Whack
Video se načítá

Hrajte si s postavami ze seriálu Oggy a škodíci. Použijte plastové kladivo pro mlácení do hlav. Získáte bod pokaždé, když trefíte jednoho ze tří škodíků - Joeyho, Deedeeho nebo Markyho. Body naopak ztratíte, když trefíte Oggyho bratrance Jacka nebo Oggyho sestru. Škodíci se snaží uhýbat a pokud se jim to povede dvacetkrát, prohrajete.

 
73%
Hra - Oggy Fries
Video se načítá

Zábavná hra, kde je zapotřebí hlavně rychlost a váš postřeh. Úkolem modrého kocoura v této hře je uhlídat stůl s jídlem. A před kým? Před otravným malým hmyzem všeho druhu, který krade na co přijde. A nejvíc těmto malým škůdcům chutnají kocourovi čerstvě dozlatova usmažené hranolky. Nedejte se a jednoduše je trefte pěstí.

 
70%
Hra - Oggy and Cockroaches Snow
Video se načítá

Dobrý úsudek při hodu sněhovou koulí vyžaduje hra Oggy and Cockroaches Snow. Šváby se rozhodli, že Vám ukradnou vánoční dárky. Pomocí sněhové koule je musíte trefit a tím jim dárek vyrazit z ruky. Dokážete trefit všechny Škodíky?

 
69%
Hra - Oggy And The Cockroaches Food Face off
Video se načítá

Dokážete ukrást co nejvíce jídla před Oggym? Nebo také ho ochránit před škodíky, záleží na tom za koho budete hrát.

 
69%
Hra - Oggy Mania
Video se načítá

Znáte televizní seriál Oggy a škodíci? Pokud ano, dobře. Pokud ne, nevadí. Hru můžete pochopit i bez znalosti seriálu. Vše je jednoduché. Jakmile k sobě dostanete čtyři nebo více míčků stejné barvy, zmizí a vy získáte body. Body lze získat také trefováním škodíků (švábů). Aby to nebylo tak jednoduché, budou se vám ostatní snažit škodit.

 
60%
Hra - Oggy Moshi
Video se načítá

Znáš kocoura Oggyho? Pokud ano, tak jistě víš, jaká je s tímto kocourem zábava! V této hře Oggy Moshi se musíš o tohoto modrého kocoura postarat. Dopřej mu v jeho krásném domečku dostatek jídla, zábavy, postarejte se spolu o jeho květiny, vyper mu prádlo, dělej si s kocourkem, co jen budeš chtít! Nesmíš ale zapomenout na to, že musíš udělat Oggyho nejšťastnějším kocourem!!!

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)