Zuma

4Story
Video se načítá

Máme tu další pecku, která Vás zabaví na spousty dlouhých večerů. V této hře se budete moci vžít do kůže tvrdého… (více)

80%
Hra - Honey Trouble
Video se načítá

Medvídek se dostal do obtíží. Chtěl by získat med, ale neví jak na to. Trefujte se kuličkami se včelkami do stejných barev. Pokud trefíte alespoň tři kuličky v řadě, zmizí. Dokážete vymazat všechny kuličky se včelkami z cesty? Nesmí se vám dostat na konec dráhy. Hra obsahuje hodně úrovní, dokážete je projít všechny?

 
79%
Hra - March Zuma
Video se načítá

Princip logické hry March Zuma je jednoduchý - do fronty směřující do cirkusu musíte zapasovat panáčky tak, aby byli vždy 3 vedle sebe se stejnou barvou. Sledujte ve frontě zářící panáčky - pokud je vyřadíte, získáte bonus a jste jedním krokem v další úrovni.

 
78%
Hra - Pearls for Pigs
Video se načítá

Minihra pro ty, kteří mají rádi střílečky. Tvým úkolem je sestřelit co nejvíce barevných perel. Měníš si barvy nábojů mezerníkem a pokud trefíš perlu stejné barvy, získáváš body a větší šanci na další zásahy. Skóre se počítá a můžeš tedy soutěžit s kamarády.

 
77%
Hra - Zombies  Zuma
Video se načítá

Trochu strašidelná hra plná zombie, ale také velmi povedená flashovka. Z pohyblivé káry vystřelujte různé druhy zombie tak, abyste vytvářeli minimálně trojice stejných příšerek, které potom zmizí. Občas ze zmizelých vyskočí diamant, který se vždy pokuste chytit - dostanete body navíc. Zabraňte dojít zombíkům na konec dráhy.

 
76%
Hra - Space Ball Blaster
Video se načítá

Zničte všechny kuličky, které se blíží k vašemu dělu! Stačí pouze střílet kuličky stejných barev na sebe, abyste je mohli ničit. Jakmile odstraníte všechny, můžete postoupit do dalších levelů.

 
76%
Hra - Winx Club Zuma
Video se načítá

Klasická Zuma, kterou si oblíbilo spousta lidí všech generací. Tato hra je velmi návyková a pokud jednou začnte, nemůžete přestat. kdo by přeci jen tuto hru neznal, tak se jedná o střílení kuliček různých barev do proudu dalších kuliček, které neustále přibývají. Vaším úkolem je střílet kuličky do proudu tak, aby vedle sebe byly stejné barvy, jakmile vedle sebe střelíte minimálně tři kuličky stejné barvy, tak zmizí a uvolní místo pro další. celý proud kuliček nesmíte nechat přijít až do středu spirály, tím hra končí.

 
97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
76%
Hra - Funny Animals
Video se načítá

Pojďte se bavit se zvířátky. Sbírejte tři nebo více zvířátek stejné barvy v jednom řádku. Snažte si získat bonus likvidací více zvířat za sebou. Sbírat můžete také různé bonusy - fialová zpomaluje zvířata, žlutý terč vám zaměřuje šipku, růžová kolečka zvýší rychlost vaší střelby. Hra se skládá z celkem šestnácti úrovní.

 
75%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá

Zábavná hra s delfínem. Používejte myš ke střílení balónků na řetěz. Dostaňte k sobě tři nebo více balónků stejně barvy, abyste se jich zbavili. Mezerníkem změníte barvu stříleného balónku. Získávejte více bodů za řetězce, komba a střílení ovoce. Dostaňte se do další úrovně skórováním dostatečného počtu bodů.

 
75%
Hra - Quick Turtle
Video se načítá

Báječné želví dobrodružství začíná. Želva se snaží získávat perly. Sbírejte tři nebo více perel stejné barvy v jedné řádce. Miřte přesně a získáte bonusové skóre. Hra vás zabaví na poměrně dlouhou dobu, jelikož obsahuje dvacet úrovní, během kterých musíte nasbírat spousty perel. V každé úrovni máte omezený časový limit.

 
75%
Hra - Piboliada - mix pinballu a logiky
Video se načítá

Logická hra Pinboliada staví na obvyklém úkolu seskupit 3 kuličky stejné barvy. Bonusy můžete zvýšit pomocí prvků známých z pinballu. Pěkná online hra, ale těžká.

 
74%
Hra - Pinboliada
Video se načítá

Pinboliada je zábavná hra, ve které budete spojovat stejně barevné kuličky. Spojit musíte vždy minimálně 3, abyste je od sebe odstranili. Dávejte si pozor, protože obtížnost se neustále zvyšuje.

 
73%
Hra - Bioblast
Video se načítá

Pořádná bitva s viry nastane ve hře Bioblast. Pokud je necháte dojít cíle své cesty, bude to pro Vás mít neblahé účinky. Spojením tří a více stejných virů vedle sebe, se postaráte o jejich likvidaci.

 
72%
Hra - Sparkle 2
Video se načítá

Postřehovka, ve které budete sestřelovat stejně barevné kuličky. Pro sestřelní musí být minimálně tři stejné. Můžete získat i bonus.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)