Stmívání

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - Bella a Edward oblíkačka
Video se načítá

Je tu další oblíkačka, tentokrát s Bellou a Edwardem, ve které se opravdu vyřádíte. Tentokrát oblékáte hned dvě postavy a je opravdu z čeho vybírat. Klasicky vybíráte z účesů, oblečení, šperků a dalších doplňků pro oba, mužskou i ženskou postavu. Vaše obrázky se opět můžete pohodlně vytisknou přímo ze hry kliknutím na ikonu tiskárny.

 
87%
Hra - Color Twilight
Video se načítá

Twilight sága je jeden z nejoblíbenějších romantických filmů. Pokud je to i váš případ, vymalujte si i vy párek a jejich kamarádů, co nejlépe. Jak bude vypadat jejich portrét po vybarvení?

 
86%
Hra - Nový měsíc
Video se načítá

Vítejte v továrně na výrobu puzzlí. Vaším úkolem bude vybrat motiv puzzle, počet dílků na šířku a na výšku. Až budete mít vybráno, dejte se do zkušebního sestavování, abyste viděli, jak výsledné puzzle vypadá a zda obsahuje všechny součástky. Ústředním tématem je tentokrát sága Twilight a její díl Nový měsíc.

 
85%
Hra - Bella's Vampire Makeover
Video se načítá

Pomozte Belle s celkovým makeoverem. Potřebuje pomoci s kosmetikou, výběrem make-upu, oblečení a doplňků. Udělat z ní můžete typickou Bellu nebo jí můžete vybrat i hvězdné oblečení.

 
83%
Hra - Edward vs Jacob
Video se načítá

Další oblíkací hra, která je tentokrát plná krásných kluků, kteří se líbí nejedné ženě. Upřímně si dámy řekněme, někteří kluci moc vkus na oblékání nemají. A proto jim musíte s tím oblékáním trošku pomoct. Vyberte jim moderní účes, oblečení, boty i doplňky. Vytvořte si ideální protějšek, který bude dokonalým partnerem pro Vás.

 
81%
Hra - Ashley Greene Makeover
Video se načítá

Kdo z vás sledujte Twilight tak si jistě užije tuto hru, ve které budete líčit známou americkou herečku a modelku Ashley Greenovou. Stačí zapojit fantazii a hezky jí upravit.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Hollywood Hall Of Fame 5
Video se načítá

Máte zájem ostříhat, nalíčit a obléknout hollywoodské hvězdy? Ano? A co takhle hned 3 najednou? V této skvělé flash hře máte jedinečnou šanci. Dva mladíci a jedna dívka čekají jen a jen na vás a na vaši fantazii a dobrý vkus. Možností a kombinací máte nepřeberné množství, takže se pusťte s chutí do práce.

 
80%
Hra - Twilight Makeover
Video se načítá

Jste fanoušky slavné Twilight ságy? Pokud ještě navíc milujete herce hrající v tomto filmu, je tato hra určena přímo pro Vás. Jedná se o suprovou oblíkačku se slavnou hvězdou. Můžete mu změnit barvu očí, změnit účes nebo třeba vousy. Dále můžete svého hrdinu obléknout. Fantazii se meze nekladou a můžete vytvořit i úplně nového člověka.

 
80%
Hra - Twilight Eclipse
Video se načítá

Oblékněte si hrdiny z filmové ságy o upírech Stmívání. Vaším úkolem bude připravit vhodné oblečení pro hlavní tři hrdiny filmu - upíra Edwarda Cullena, vlkodlaka Jacoba Blacka a lidskou slečnu Isabellu Swanovou. Postarejte se, aby vypadali všichni tři opravud stylově! Výběr necháme jen na vašem vkusu.

 
79%
Hra - Twilight Vampire Makeover
Video se načítá

Pomozte Kamile s přípravou na ples, kde bude převlečená z upírku. Jenže nejdříve musíte udělat několik úprav.

 
79%
Hra - Vampire Girl Kristen Stewart
Video se načítá

Dívka od upírů Kristen Stewart se vydá do vašich rukou. Cílem hry bude úprava vzhledu démonické dívky. Můžete Kristen dávat různé pokrývky hlavy, náušnice či náhrdelník a také make-up. Měnit můžete účes, šaty, barvu očí pomocí kontaktních čoček, rtěnku nebo řasenku. Kdykoliv můžete začít znovu stisknutím Reset.

 
78%
Hra - Twilight oblíkačka
Video se načítá

Hrdinka Bella z oblíbeného filmu Stmívání o upírech a lásce :-). Obleč Bellu podle svého vkusu.

 
78%
Hra - Twilight oblíkačka 1
Video se načítá

Oblíbili jste si slavné filmy Twilight ságy? Nebo ještě spíš její hlavní představitelku? Není nic jednodužšího, než si zahrát tuto oblíkačku, ve které si právě tuto hrdinku můžete obléknout. Černé šatky a bílé sáčko jsou naprosto dokonalé. Pokud ovšem nechcete vypadat tak seriózně, stačí zvolit rifle, modré tričko a jako doplněk tenounkou čelenku.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)