Sněhurka

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
91%
Hra - Disney Cosplay Challenge
Video se načítá

Princezny si všimli, že se v království bude konat Cosplay akce a proto se rozhodli, že se jí každá z nich zúčastní. Nicméně, aby se jí mohli zúčastnit potřebuje každá z nich kostým, podle Sailor Moon. Pomozte každé z nich, aby byl finální outfit dokonalý.

 
90%
Hra - Super Princesses
Video se načítá

Vyberte pro každou princeznu super dres, který by mohla nosit při záchraně lidí a zvířat. Trefíte se do vkusu každé z nich?

 
88%
Hra - Disney Princess Casting Audition
Video se načítá

Tři princezny by chtěli získat roli ve filmu, problém je však v tom, že každá z nich vypadá příšerně. Vyber si jednu z nich a vytvoř z ní krásku, aby danou roli získala. Dokážete jedné z nich pomoci jako správná vyzážistka?

 
87%
Hra - Disney Pinup Princesses
Video se načítá

Princezny zaujal nový styl oblékání, který se nazývá Pin-up. Vyberte si postupně všechny princezny a vyberte každé krásné šaty a účes.

 
87%
Hra - Disney's Got Talent
Video se načítá

Princezny se přihlásili do soutěže, aby ukázali svůj tajný talent. Pomozte každé z nich, aby přešli přes porotu a mohli soutěžit o hlavní cenu. Splníte každé z nich sen?

 
87%
Hra - Now & Then Snow White Sweet Sixteen
Video se načítá

Jste pro, aby Sněhurka nosila moderní věci nebo starodávné. Rozhodnout se můžete v této pěkně zpracované hře.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

86%
Hra - Disney Fashionistas Online
Video se načítá

Princezny by chtěli dnes večer nakoupit, ale nikam se jim nechce a proto se rozhodli, že si objednají oblečení z internetu. Postaráš se, aby si každá z nich objednala nejlepší kousky?

 
86%
Hra - A Disney Easter
Video se načítá

Aby princezny stihli oslavit Velikonoce, Elsa rozdělila každé z nich jednu úkolem. Pomozte každé z nich, aby to zvládli. Stihnou to dívky včas?

 
86%
Hra - Design My Princess Swimsuit
Video se načítá

Vyberte si svou oblíbenou princeznu a navrhněte pro ni originální plavky, které nikdo jiný nebude mít.

 
85%
Hra - Barbie and Princesses Oscar Ceremony
Video se načítá

Jasmína, Barbie a Sněhurka se chystají na červený koberec a proto musí vypadat jako z pohádky. To znamená že se musí obléci do elegantní róby a vybrat nejkrásnější doplňky ze skříně. Pomozte každé z nich.

 
85%
Hra - Snow White n' Apple White
Video se načítá

Sněhurka a její dcera by potřebovali modernější šaty, pomozte každé z nich se správným výběrem. Bude se jim proměna líbit?

 
84%
Hra - Snow White's Bright Makeover
Video se načítá

Princ zachránil svým polibkem Sněhurku a ta se po dlouhém spánku probrala a nevěřila vlastním očím, jak špatně vypadá. Pomozte jí s úpravou pleti, vyberte její make-up a moderní šaty. Bude princ úpravou nadšený nebo ne?

 
84%
Hra - Snow White Real Makeover
Video se načítá

Sněhurka dnes pořádá královský bál a proto potřebuje novou vizáž. Pomozte jí s celkovým Makeover a vyberte její oblečení a make-up v moderním stylu.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)