Ever After High

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
93%
Hra - Ever After High Poppy O'Hair Dress Up
Video se načítá

Pomozte Poppy s výběrem pěkného oblečení, doplňků a nového účesu.

 
89%
Hra - Ever After High Briar Beauty Dress Up
Video se načítá

Briar se chystá na školní večírek společně s ostatními kamarádkami. Vyberte jí něco moderní a atraktivní, aby v parte vynikala.

 
89%
Hra - Ever After High Thronecoming Raven Queen
Video se načítá

Raven Queen se chystá ven na oslavu a proto potřebuje vybrat hezké oblečení. Kromě toho je na vás i výběr make-upu a doplňků.

 
89%
Hra - Ashynn Ella Hair & Facial
Video se načítá

Pomozte Ashlynn s celkovou proměnou, výběrem šatů, účesu a doplňků.

 
89%
Hra - Blondie Lockes Hair Spa and Facial
Video se načítá

Blondie chce změnit svůj styl a proto potřebuje vaši pomoc. vyberte jí ze šatníku nové oblečení, doplňky a pěkný účes.

 
89%
Hra - Ever After High Duchess Swan Dress Up
Video se načítá

Duchess Swan z Ever After High potřebuje pomoct s novým vzhledem! Od toho jsi tu ty, abys jí z velkého množství zajímavých šatů, topů a sukní vybrala tu nejlepší kombinaci. Zaujmou tě určitě i punčochy nebo zajímavé boty.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

89%
Hra - Madeline Hatter Makeover
Video se načítá

Madeline je svým vzhledem nejen originální, ale i extravagantní , co ji skutečně vysťhuje . Pomoz jí změnit vizáž a vyber jí něco nového ze šatníku .

 
89%
Hra - Raven Queen Ever After Secrets
Video se načítá

V této hře se budete starat o princeznu Raven, která potřebuje vyčistit pleť a vybrat nový make-up a oblečení.

 
89%
Hra - Ever After High Lizzie Hearts Dress Up
Video se načítá

Lizzie Hearts z Ever After High je tu v nové oblíkačce. Vyber jí z velkého množství oblečení, zajímavých doplňků i bot a podobně.

 
89%
Hra - Ever After High Ashlynn Ella Enchanted Makeover
Video se načítá

Ashlynn z Ever After High je krásná princezna , která chce neustále vypadat úžasně . Tentokrát však nemá ponětí, co si ze šatníku vybrat . Pomůžeš jí s výběrem ?

 
88%
Hra - Ever After High Blondie Lockes Manicure
Video se načítá

Blondie Lockes chce zároveň krásnou ale i bláznivou manikúru a proto se rozhodla navštívit Váš salon. Ošetřete její ruce, nehty a oživte jejich pěknou barvou a šperky, aby byla s finálním výsledkem spokojená.

 
88%
Hra - C.A. Cupid Valentine
Video se načítá

Pomozte Cupidke se vstřikovanou nové šátky, vařením a výrobou originálního trička. Je to hodně práce a aby to zvládla, potřebuje právě tebe. Pomůžeš jí?

 
88%
Hra - Ever After High Ashlynn Ella
Video se načítá

Vyberte Ashlynn z Ever After High krásné šaty, doplňky a pěkný make-up. Nejdříve jí však vyčistěte tvář, aby byla dokonalá.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)