Zmrzlina

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
92%
Hra - Barbie Ice Cream Parlor
Video se načítá

Hra Barbie Ice Cream Parlor je obsluhovací hra, při které se nudit rozhodně nebudete. Vaším úkolem je podávat zmrzlinu zvířecím zákazníkům, tak aby s objednávkou byli spokojeni. Pokud budou, dostanete peníze a body.

 
90%
Hra - Papa´s Freezeria
Video se načítá

Na začátku hry Papa Freezeria si zvol, zda budeš hrát za chlapec Alberta nebo dívku Penny. Volba má pouze kosmetický vliv na hru. Poté si můžeš vepsat svoje jméno a dostaneš novou práci. Dostaneš se do místa, kde budeš vydávat a připravovat jídlo pro příchozí zákazníky. Při prvním hraní ti hra ukáže principy hry. Máme tu i ostatní Papas hryWingeriaBurgeriaPizzeriaPanCakeria. Papas hry jsou jedny z nej her.b

 
83%
Hra - Little Pony Ice Cream
Video se načítá

Zahrajte si pěknou hru, ve které budete se svým poníkem dekorovat zmrzlinu. Nejdříve si vyberete kornout, do kterého vložíte lahodnou zmrzlinu. Pak můžete vybrat nějaké ovoce, sušenky nebo čokoládu.

 
83%
Hra - Ice Cream Shop game
Video se načítá

Baví vás obsluhování? Tak to byste si měli zahrát hru, Ice Cream Shop, kde budete připravovat a prodávat zmrzlinu mladým zákazníkům. Každým kolem se úroveň hry zrychluje a je tak náročnější obsloužit každého. Dokážeš obsloužit všechny děti, bez ztráty?

 
83%
Hra - Sara's Cooking Class: Vanilla Ice Cream
Video se načítá

Připravte si společně se Sarah chutnou vanilkovou zmrzlinu, po které se vám budou sbíhat sliny. Postup je jednoduchý, protože vám bude při každém vašem kroku radit Sarah.

 
82%
Hra - Ice Cream Slacking
Video se načítá

Sarah se stala zmrzlinárkou a měla by se věnovat jen prodeji. Ale přitom zkouší vymýšlet i jiné věci, jako například psát smsku, jíst zmrzlinu nebo ji dávat ve velkých množstvích dětem. Pomozte jí s úkoly a dávejte si pozor na malého chlapce.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Ice Cream Frenzy
Video se načítá

Pokud plánujete na léto nějakou brigádu, můžete se inspirovat a dopředu si vyzkoušet virtuální zaměstnání. V této hře se stáváte pohlednou zmrzlinářkou, která má za úkol nakrmit všechny mlsné jazýčky. Vyzkoušejte si, jestli zvládnete obsluhovat zákazníky pod tlakem. A pak už pro Vás letní brigáda bude hračka!

 
82%
Hra - Ice Cream Cone Fun
Video se načítá

Vítej v jedné parádní a rozhodně nejsladší online hře na světě. Použij sladké pokušení a vlastní tvořivost a předělej prázdný kornout na sladkou nádheru. Udělej si zmrzlinu snů.

 
82%
Hra - Yummy Ice Cream 2
Video se načítá

Máš rád zmrzlinové poháry? V této hře si můžeš namíchat zmrzlinový pohár svých snů, tvé fantazii se žádné meze nekladou! Vyber si příchuť zmrzliny, polevu, dej si do ní ovoce, jaké máš rád, nahoru dej nějakou dobrou šlehačku a ozdob to třeba deštníčkem nebo přidej třeba brčko, je to jenom na tobě! Ingredience můžeš libovolně zvětšovat, tak si dej toho, co máš nejradši pořádně velkou porci! A nemusíš to mít vše rovně jako podle pravítka, s předměty si otáčej a naaranžuj tak, aby tvému poháru nikdo neodolal!

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video se načítá

Ocitáte se v parném slunečném dni. Obsluhujete v malém stánku a snažíte se vydělat na živobití. Proto jste se rozhodi prodávat zmrzlinu. Obsluhujte zákazníky a plňte jim jejich přání.

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video se načítá

V této hře budete ovládat stroj na zmrzlinu a plnit tak přání zákazníků. Každý zákazník má jiné chutě.

 
80%
Hra - Bad Ice-Cream 2
Video se načítá

Velmi zábavná hra, která umožní hru i pro více hráčů. V tomto díle si zahrajete za zmrzlinu, která má za úkol posbírat co nejvíce ovoce. Při hře se musíte vyhnout i příšerkám, které se Vám snaží ublížit. Můžete jim však do cesty stavět ledové zdi nebo je naopak rozbíjet.

 
79%
Hra - Mama's Ice Cream
Video se načítá

Staňte se na pár minut prodejcem chutné zmrzliny pro děti . Nejdříve přijmete objednávku , kterou připravíte a prodáte svému zákazníků . Podle jeho reakce zjistíte, jak se vám dařilo . Každým kolem vám budou přibývat nejen zákazníci, ale i nároky , které musíte za dané kolo splnit. Podaří se vám projít všechny kola?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)