Sushi

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

93%
Hra - Youda Sushi Chef
Video se načítá

Tuto hru si zamilujete bez ohledu na to, jestli máte nebo nemáte rádi sushi. Opět se z vás stává šéfkuchař a zároveň obsluhujete své zákazníky. Musíte být opravdu rychlí, abyste to všechno stihli. Cílem je vydělat každý den určitou sumu peněz. Každý zákazník má jiné přání, které je zobrazeno v bublině. Vaším úkolem je připravit mu přesně to, co chce.

 
88%
Hra - Sushi Catapult
Video se načítá

Dopravte tohoto hladovce až do hlavního města Japonska! Sbírejte sushi a vyhýbejte se překážkám. Napřed ho musíte odpálit z katapultu, když už nebudete zrychlovat tak můžete tlačítkem myši zrychlit. Podaří se vám ho dopravit až do Tokia?

 
86%
Hra - Super Sushi Chef
Video se načítá

Sushi je jedno z nejznámější japonských jídel, které se konzumuje i u nás. Většinou je to známo jako syrové rybí maso, ale jak se v této hře přesvědčíte, sushi je hlavně o rýži a jiných pochutinách. Stanete se majitelem sushi baru. Zákazníků bude chodit čím dál tím víc a vy je musíte všechny uspokojit svým kulinářských uměním. Ale pozor, každý zákazním má jiné požadavky, a vy je musíte splnit na výbornou.

 
82%
Hra - Sushi Battle
Video se načítá

Skvělá hra, kterou můžete hrát i proti jiným hráčům! Vaším úkolem je obsluhovat zákazníky a připravovat jim lahodné sushi pokrmy. Ovšem protihráči mají za úkol to stejné a proto musíte být mnohem rychlejší. Za každou vyhranou objednávku získáte peníze. Vyhrává ten hráč, který budete mít nejvíce peněz.

 
82%
Hra - Sushi Sue
Video se načítá

Staňte se majitelem nejlepší sushi restaurace v skvělé hře Sushi Sue. Vaší prací bude přijímat objednávky a následně připravovat pokrm přesně podle představ zákazníků. Čím lépe se vám podaří sushi připravit a naservírovat, tím vyšší hodnocení a tuzér dostanete.

 
82%
Hra - Sushi Cat: The Honeymoon
Video se načítá

Už jste viděli modrou kočku, která by měla ráda sushi? V této flash hře se vám takový zážitek naskytne. A protože tato kočka sushi opravdu miluje, je vaším úkolem pomoci jí ho sníst co nejvíce. Na každý level máte omezený počet kočičích životů, ale také stanovený počet sushi, které pro úspěšné dokončení levelu musíte sníst. Pokud se číča díky své tloušťce někde zasekne, můžete vystřelit její dlouhatánský jazyk, a sníst ještě pár kousků navíc.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
81%
Hra - Busy Sushi Bar
Video se načítá

Busy Sushi Bar je skvělá postřehovka, ve které budete přípravou jídla opravdu zaneprázdnění. Hosti jsou hladoví a každý z nich má jiné choutky. Plňte jejich přání za pomocí kombinace ryb, rýže a listů.

 
79%
Hra - Pregnant Rapunzel Sushi
Video se načítá

Dokážete si poradit s přípravou sushi pro Rapunzel? Dostala na něj chuť, ale neví, jak jej připravit. Jestliže neznáte recept, ničeho se nestrachujte, protože hra Vás bude celou dobu provázet. Dokážete si poradit se všemi postupy ve hře?

 
79%
Hra - Sushi School
Video se načítá

Pro všechny milovníky jídla, zkuste si uvařit tento skvělý recept na tradiční Japonské sushi. Hra vás vždy provede, dělejte to co uvidíte na obrázku a bez problému hru dokončíte.

 
79%
Hra - Sushi Rush
Video se načítá

Vyměňuj jednotlivé ingredience k přiřazení tří nebo více stejných k sobě a přidávej je do zásob. Klikni na ikonu v kuchařské knize pro výrobu jednotlivých jídel. Zákazníci budou konzumovat sushi, které si objednají. Klikej na prázdné talíře k vytvoření místa pro více zákazníků. Pro navýšení spokojenosti zákazníků jim dej saké.

 
79%
Hra - Sushi Cat 2
Video se načítá

Kočky mají rády ryby, o tom se všeobecně ví. V této hře si vezmete na starost kočičku, která ráda mlsá sushi. Vaším úkolem je vypustit kočku takovým způsobem, aby cestou posbírala, co nejvíce sushi dokáže. Hra má několik úrovní, ve kterých musíte sbírat spousty sushi. Nakrmíte svou kočičku, aby nebyla hladová?

 
74%
Hra - Sushiboy
Video se načítá

Jak daleko doletíte s postavičkou, která se musí proplétat mezi bombami a také minami. Cílem je nasbírat co nejvíce kousků sushi, které nabijí Vaše sushi dělo a poté můžete okolní miny ničit střelbou.

 
74%
Hra - Sukumo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máte rádi sushi? V této hře budete muset prokličkovat mezi talíři se sushi a dostat se na druhou stranu. Hra má 3 kola a body vám rychle utíkají.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)