Simpsonovi

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
89%
Hra - Simpsons Jigsaw
Video se načítá

Skvěle zpracované puzzle s námětem Simpsonovi. Na výběr máš ze čtyř obtížností, přičemž ta nejlehčí je opravdu jednoduchá a ta nejtěžší je opravdu těžká. Je to jen na tobě. Jak rychle zvládneš puzzle složit?

 
88%
Hra - Lisa Simpson Saw Game
Video se načítá

Chudák Lisa Simpson! Pigsaw, kterého můžeš znát z filmové série Saw, jí unesl celou rodinu. Lisa tak musí přijít na to, jak se dostat za nimi. Snaž se sbírat všechny předměty, které najdeš, vhodně je kombinovat, komunikovat s ostatními a třeba se ti povede Simpsonovi zachránit.

 
85%
Hra - Simpsons Maker
Video se načítá

Jsi fandou animovaného seriálu Simpsonovi a zajímalo by tě, jestli bys zvládl navrhnout také tak originální postavy jako Matt Groening? Tak v této hře si to můžeš hned vyzkoušet. Stačí si postupně vybírat tvar hlavy, očí, nosu, styl vlasů, příhodné tělo, pak třeba brýle a nějaký doplněk. Pak už si vyber jen scénu, v jaké by se tvá postava cítila jako doma, ať už je to v baru u Vočka nebo třeba ve vězení. Určitě tě překvapí, kolik naprosto různých postav během chvíle vytvoříš.

 
84%
Hra - Kick Ass Homer
Video se načítá

Všem kdo mají rádi žlutou seriálovou rodinku Simsnů se bude jistě líbit tato super oddechovka, ve které jako Bárt budete mít za úkol pořádně praštit do Homera a odpálit ho tak co nejdále. Na jeho cestě vduchem čeká spousta vylepšení a bonusů, co ho můžou postrčit ještě dál, nebo naopak překážekl, které Homera úplně zastaví. Tak co, jak daleko po Vašem úderu doletí?

 
83%
Hra - Simpsons Magic Ball
Video se načítá

Magická koule rodiny Simpsonových. Jedná se o klasickou hru založenou na vaší paměti a dovednostech. Nejprve se podívejte na sekvenci, která se objeví v magické kouli. Poté se pokuste sekvenci zopakovat na malých míčcích. Pokud uděláte tři chyby v jednom kole, prohrajete hru. Vaše celkové skóre se rovná číslu správných tipů, od kterého se odečtou všechny vaše chyby.

 
82%
Hra - The Singhsons
Video se načítá

The Singhsons je parodií na americký seriál Simpsonovi. Nejedná se o hru, ale pouze video, které má za cíl pobavit. Rodinka Simpsonových se promění po indickém způsobu. Všichni dostanou nová jména, ale jinak vypadají takřka stejně. Dobře si prohlédni celé video, protože je poměrně zábavné a příznivce Simpsonů jistě potěší.

 
Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

80%
Hra - Simpsons Millionaire
Video se načítá

Znáš rodinu Simpsonových? Tu zná asi každý! Ale jak dobře? Považuješ se za fanouška až za hrob nebo se podíváš na tuto povedenou rodinku jen občas, jen, aby se neřeklo? Své vědomosti si můžeš ověřit v zábavné hře Simpsons Millionaire! A pokud máš alespoň základní znalosti angličtiny, budeš se bavit ještě mnohem více! Kolik liber se ti podaří vyhrát? Staneš se milionářem?

 
80%
Hra - Simpsons Home Interactive
Video se načítá

Interaktivní domov seriálové rodinky Simpsonových. Jakmile se vám kurzor změní na ruku, která ukazuje, tak můžete na předmět kliknout. V domě najdete spoustu věcí, které dělají různé věci. Můžete si např. zahrát na klavír, rozvibrovat křeslo, rozdráždit Spasitele nebo se třeba podívat, co se skrývá za vraty garáže.

 
75%
Hra - Bart Simpson Skateboarding
Video se načítá

Bart Simpson v akci! Vžijte se do role uličníka Barta a jezděte na skateboardu po okolí Springfieldu. Můžete klouzat po větvích či značkách, skákat přes klády, bláto, díry nebo třeba kameny. Musíte dávat pozor na speciální překážky - olej, ptáci nebo auto šerifa Clancyho Wigguma. Jak daleko dokážete dojet, aniž by vás něco zastavilo?

 
72%
Hra - Dress Up Your Lisa
Video se načítá

Máte-li rádi Simpsonovi, pak si hru Dress Up Your Lisa jistě užijete. musíte obléci členku této povedené rodinky Lísu. Na výběr máte opravdu mnoho typů oblečení, které můžete kombinovat mezi sebou.

 
72%
Hra - Springfield Snowfight
Video se načítá

Vítejte ve Springfieldu! Všichni jistě znáte toto městečko, ve kterém žije světově proslulá rodinka Simpsonových. Ve Springfieldu napadla velká vrstva sněhu a tak se vydáte na pořádnou sněhovou bitvu. Házejte sněhové koule na obyvatele Springfieldu, ale dávejte si pozor na obávaného Nelsona Muntze. Pokud trefíte sněhuláka Homera, získáte střelivo navíc.

 
72%
Hra - Donuts Pong
Video se načítá

Zahrajte si obdobu tenisového zápasu s Homerem Simpsonem. Místo míčku budou ale přes síťku poletovat Homerovi oblíbené koláčky a protihráčem nebude nikdo jiný než majitel jaderné elektrárny ve Springfieldu, nejbohatší občan, pan Montgomery Burns. Tenisové rakety nejsou potřeba, koblihy odrážíte pomocí Homerova těla, které ovládáte šipkami.

 
71%
Hra - Homer Simpson Saw Game
Video se načítá

V této hře trochu potrápíte mozkové závity, ale hlavně si užijete zábavu s Homerem. Dokážete mu pomoci dostat se z domu a poté prozkoumat okolí. Odemkne se několik lokací. Nasbírané předměty použijte k řešení problémů.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)