Skate

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
90%
Hra - I Stunt 2
Video se načítá

Máte rádi hory? Máte rádi snowboarding? Ano? Tak tohle je hra přímo pro vás! Vžijte se do role šíleného snowboarďáka, který se ničeho nebojí. Brouzdejte krásnými horami, dělejte úžasné triky na zemi i ve vzduchu. Od této hry se nedá jen tak rychle odejít. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift tak se vám prohodí Z s Y, což bude mnohem pohodlnějsí). Tak na co ještě čekáte? Ukažte co ve vás je.

 
90%
Hra - Uphill Rush 5
Video se načítá

V této skvělé závodní hře si nejprve vybereš stroj. Na výběr máš z aut, motorek nebo třeba bruslí. Poté už jen získáváš body za různé triky nebo za sbírání pokladů a bankovek. Čeká tě spousta zábavy ve velkém vodním parku!

 
87%
Hra - Freebord The Game
Video se načítá

Skvělá 3D hra, ve které si zajezdíte na skateboardu. Na výběr zde máte mnoho tratí, které jsou barevně označené podle obtížnosti. Jakmile se naučíte skateboard trochu ovládat, můžete se vydat na těžší tratě, kde můžete skákat, jezdit po zábradlí nebo předvádět krkolomné kousky ve vzduchu.

 
86%
Hra - Madpet Skateboader 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zahrajete si druhý díl této skvělé hry, u které se určitě pobavíte. Vyberte si postavu, za kterou pojedete a hurá do toho! Brouzdejte po střechách, dělejte triky v letu i na zemi, jezděte po zábradlí, ukažte co ve vás je. Když přepnete na anglickou klávesnici (alt+shift), tak se vám klávesa Z změní na Y, takže je to mnohem pohodlnější :)

 
85%
Hra - Cookies A Walk In The Wood
Video se načítá

Máme tu pro vás postřehovku, ve které budete řádit se sušenkou na skateboardu. Zdolávejte překážky, sbírejte květiny a jahody, se kterými budete moci střílet po nepřátelích. Čím déle držíte skok, tím déle letíte, když zmáčknete po druhé tak skočíte znovu. Je dobré si šetřit tento druhý skok na dopady. Máte na to se dostat až na konec?

 
81%
Hra - Sewer Run
Video se načítá

Umíš jezdit na skateboardu? V této hře se to jistě rychle naučíč. V super 3D grafice se spolu se svými kamarády budeš prohánět městem, přeskakovat překážky, předvádět nejrůznější triky. Když navíc dokážeš nad ostatními zvítězit, můžeš mít ze sebe fakt radost :)

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Nesquik Quest
Video se načítá

Je tady zajíček Nesquik, který si vyjel na skateboardu. Problém je, že jeho cesta je plná zákeřných nástrah. Aby v pořádku dojel až ke svému oblíbenému nápoji, je potřeba, abyste mu připravily bezpečnou cestu. Dokážete přijít na to, jak všechny překážky odstranit?

 
79%
Hra - Skatelander
Video se načítá

Pokuste se dostat s tímto skateboardistou co nejdále to jen půjde. Sbírejte peníze a pokuste se zdolat všechny překážky, které na vás čekají. Nebude to snadné, takže to chce pevné nervy.

 
78%
Hra - All Star Skate Park
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

All Star Skate Park je zábavná hra, ve které budete dělat triky na U rampě. Vaším úkolem bude nasbírat co nejvíce bodů během 3 kol. Každé kolo je časově omezeno.

 
75%
Hra - Bart Simpson Skateboarding
Video se načítá

Bart Simpson v akci! Vžijte se do role uličníka Barta a jezděte na skateboardu po okolí Springfieldu. Můžete klouzat po větvích či značkách, skákat přes klády, bláto, díry nebo třeba kameny. Musíte dávat pozor na speciální překážky - olej, ptáci nebo auto šerifa Clancyho Wigguma. Jak daleko dokážete dojet, aniž by vás něco zastavilo?

 
74%
Hra - Madpet Skateboarder
Video se načítá

Šílený pejsek se vydal na akční výpravu. Vzal si skateboard a jede po ulici. Pokuste se dojet na skateboardu, co nejdále to jen půjde a přitom můžete zkoušet různé triky, abyste získali body navíc. Dávejte si dobrý pozor na zvyšování rychlosti. V menu How To Play zjistíte, kterak se po hrací ploše pohybovat a jak dělat triky.

 
73%
Hra - Shrek Shred
Video se načítá

Máš rád Shreka z oblíbené animované pohádky? Jestli ano, tak určitě víš, že má občas bláznivé nápady. Tentokrát se rozhodl stát se mistrem triků na skateboardu. Pomož mu udělat co nejvíce triků, a tak nasbírat rekordní počet bodů. Ale pozor! V trase máš překážky a ty musíš vždycky přeskočit, jinak skončí Shrek hned rozpláclý na betonu. Tak hraj a poddej se adrenalinovému sportu se Shrekem.

 
72%
Hra - Sue s Skateboard
Video se načítá

Zajímavá skate hra, kde je hlavní postavou známá Sue se jmenuje Sue s Skateboard. Cílem je pomoci Sue, aby udělala co nejvíce krát po sobě combo. Pokud kliknete ve špatný okamžik, pak se Sue zpomalí. Dokážete být dostatečně rychlí a pomůžete Sue k super výkonu?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)