Dobrodružné

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

92%
Hra - Scooby Doo 1
Video se načítá

Vydejte se na dobrodružství se psem Scooby Doo. Na cestě se vás budou snažit odradit různá monstra, proto nenechte známé strašpytle Scoobyho a Shaggyho utéct. Na cestě budete muset řešit spoustu logických rébusů a hádanek. Různě po zemi se válí předměty, které můžete sebrat a později je využít ve svůj prospěch.

 
88%
Hra - My Undead Neighbors - Sousedé ze záhrobí
Video se načítá

Pomoz hlavnímu hrdinovi následující hry, který se musí potýkat se sousedy ze záhrobí. Pohybuj se směrovými šipkami a mezerníkem střílej na nepřátelské postavičky. Jakmile zmáčkneš klávesu P, tak se přesuneš do menu, kde si můžeš zvolit preference. Když klikneš mimo obrazovku, hra se automaticky zastaví, takže se nemusíš obávat náhodného kliknutí.

 
85%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 1
Video se načítá

Máš ráda fantasy, kouzla a různé nestvůry? Jestli ano, je toto hra přesně pro tebe. Vydej se na cestu vyvolávačů, kteří bojují s příšerami. Pokud umíš anglicky, můžeš si užít skvělý příběh a rozpracované dialogy mezi postavami. Ale i bez znalosti angličtiny (pro přeskočení dialogů použij tlačítko SKIP) se ti určitě zalíbí systém soubojů.

 
84%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 3
Video se načítá

Posuňme se dále v příběhu série Summoner Saga Endless. Skvělé dialogy i dobře zpracované souboje zůstávají stejně jako dosud, jediné, co se změnilo, je systém fungování štítů, takže je dobré si před hrou zahrát tutorial. Příběh se posouvá dál závratným tempem a ty u toho nesmíš chybět!

 
83%
Hra - Red Girl in the Woods
Video se načítá

Dostaňte mladou dívku v každém kole do cílových dveří v této zajímavé skákačce. Během cesty si budete muset poradit s různými překážkami, ale také s mnoha protivníky. Nezapomeňte přitom sbírat zlaté mince.

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 2
Video se načítá

Máš ráda anime a fantasy? Je tu totiž pokračování skvělé adventury jménem Summoner Saga Endless. V podstatě se nic nezměnilo - máš sice nové nepřátele, pár schopností navíc, nové přátele, ale systém soubojů je pořád stejný. Dialogy zůstávají taktéž skvělým kořením hry. Pokud umíš anglicky, je to lepší, ale hra jde zvládnout i bez toho. Když něco nebudeš zvládat a anglicky neumíš, raději se poraď se slovníkem, některá z postav ti nejspíš dobře radí. Důležité věci v textu jsou vyznačené žlutě.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
82%
Hra - Summoner Saga Endless Chap 4
Video se načítá

Jestliže tě bavily předchozí díly této série, neměl by tě zklamat ani ten čtvrtý, který je prozatím poslední. Herní principy jsou pořád stejné, ale příšery jsou větší a drsnější, stejně jako hlavní hrdinové. Povede se ti hru dohrát až do konce?

 
80%
Hra - Princess Curse
Video se načítá

Princezna se procházela v lese. Našla osamělý dům, podívala se do něj a převrhla čarodějnický kotel. Čarodějka, která viděla, co princezna udělala, se rozzlobila a proklela princeznu. Vašim úkolem je zlomit prokletí a pomoci princezně vypadat krásně jako předtím. Zkuste hru Princess Curse.

 
80%
Hra - Qubed: New Adventures
Video se načítá

Cílem této logické skákačky je dostat hlavního hrdinu - kostku do cíle. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami v podobě propastí, ostnů či vody. Vaše postavička se dokáže navíc rozdělit na dva samostatné hrdiny, díky čemuž se dostanete i na nedostupná místa.

 
80%
Hra - The Broadenlands
Video se načítá

Spolu s hlavním hrdinou v této dobrodružné hře vydáte do jeho snů. Během cesty budete potkávat neznámá stvoření, kterým musíte pomoci. Přitom můžete procházet různé světy. Dokážete se dostat na konec vaší cesty.

 
79%
Hra - Once In The Cave
Video se načítá

Once In The Cave je dobrá skákačka, ve které budete hrát za velkého čaroděje, který se svojí holí srazí téměř každého na kolena. Brouzdejte světem a sbírejte předměty a lahvičky, které vás léčí nebo doplňují manu. Nebude to nic jednoduchého, čeká vás dlouhá cesta. Zvládnete se probít, přes všechny nepřátelé až na konec?

 
78%
Hra - Abandoned
Video se načítá

Pomozte hlavnímu hrdinovi najít jeho ztraceného bratra v této logické adventuře. Během své cesty budete procházet množství paralelních světů a přitom zdolávat rozličné překážky. Pomáhat vám přitom budou zejména předměty, které je možné během cesty sbírat.

 
78%
Hra - Searching for the Elephant
Video se načítá

Adventura Searching for the Elephant vás zavede do černobílého světa, ve kterém budete pomáhat nešťastné kočičce v hledaní její ztraceného kamaráda - sloníka. Ve hře na vás čeká mnoho drobných i větších hádanek a úkolů, které lze rozluštit jen správným používáním jednotlivých herních prvků.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)