Mahjong

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Jolly Jong - Sands of Egypt
Video se načítá

V této super logické hře bude vaším úkolem odkrývat kameny tak dlouho, dokud vám žádné nezbydou. Nebude to jednoduché, protože ne vždy se to povede. Dostaňte se co nejdále a nahrajte NEJ skóre.

 
84%
Hra - Marine life picture matching
Video se načítá

Zábavná hra v podmořském světě plném ryb a živočichů z hloubi oceánu. Tato hra obsahuje hezky kreslená vodní zvířátka, tvým úkolem je vybrat stejné obrázky. Vpodstatě je to takové zvířecí pexeso.

 
83%
Hra - Winx Club Mah-jongg 2
Video se načítá

Zahrajte si hru Mahjong a nasbírejte co nejvíce bodů. Princip hry je jednoduchý musíte najít páry se stejným obrázkem.

 
81%
Hra - Dog Mahjong
Video se načítá

Pro ty z vás co rádi hrají mahjong, máme tu pro vás jeden takový s pejsky. Nebude to snadné, protože je nemůžete spojovat jen tak, musí být v bezprostřední blízkosti nebo jim musíte utvořit cestičku. Podaří se vám je odstranit v časovém limitu z pole?

 
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video se načítá

Zvládnete vyřešit každý level v této hře? Mahjong je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit všechny kostky.

 
80%
Hra - Black And White Mahjong 2
Video se načítá

Máme tady pro vás další pokračování této zábavné logické hry. Pro ty z vás co nikdy nehráli tuto hru tak dávejte pozor. Cílem je Spojovat kameny se stejnými obrázky, ale kameny musí mít odlišnou barvu. Myslíte si, že to zvládnete?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Endless Mahjong 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které je principem spojit vždy dvě kostky se stejným obrázkem. V menu si pak budete moci vybrat, jak chcete mít kostky poskládané. Třeba pyramida je těžká, protože musíte odebírat pouze z kraje. V samotné hře pak můžete kostky zamíchat nebo zvolit nápovědu.

 
80%
Hra - Mahjong Tower
Video se načítá

Znáte hru Mahjong? A patří mezi vaše oblíbené hry? Pak tu pro vás máme lahůdku. Máte na výběr ze spousty možných projektů, které si můžete zahrát, stačí si zvolit v menu Select Layout. Mahjong Tower je hra založená na staré čínské hře. Cílev je odstranit všechny dílky z hrací plochy. Mohou být vybrány pouze volné dílky, tedy ty, které nejsou překryty a mají volný levý nebo pravý roh. Vždy vybírejte stejné motivy.

 
79%
Hra - Mahjong Link
Video se načítá

Mahjong Link je zábavná logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit všechny kameny stejné hodnoty z hracího pole. Kameny musí být dobře přístupné, abyste je mohli spojovat. Podaří se vám dohrát celou hru?

 
79%
Hra - Neptune Mahjong Connect
Video se načítá

Je tu další mahjong hra, ve které si můžete otestovat své reakce a logiku. Spojujte kameny se stejnými obrázky. Spojit je můžete jen tehdy, když mezi kameny nestojí žádná překážka. Myslíte si, že se vám podaří dostat až do posledního levelu?

 
78%
Hra - Mystic Mahjong Adventures
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete spojovat kameny. Musíte spojit vždy dva stejné kameny.

 
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Skvělá hra, ve které budete skládat stejné obrázky. Hra je v tématu Angry Birds. Každým kole se obtížnost zvyšuje a navíc jste omezeni 10 minutovým časovým limitem.

 
78%
Hra - Mahjong in the Garden
Video se načítá

Místo klasických znaků se v této hře na kamenech nacházejí obrázky zvířat. Dokážete si představit, jaké to asi bude hledat jiné znaky na kamenech? Dokážete kameny odebrat všechny?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)