Mahjong

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
85%
Hra - Jolly Jong - Sands of Egypt
Video se načítá

V této super logické hře bude vaším úkolem odkrývat kameny tak dlouho, dokud vám žádné nezbydou. Nebude to jednoduché, protože ne vždy se to povede. Dostaňte se co nejdále a nahrajte NEJ skóre.

 
84%
Hra - Marine life picture matching
Video se načítá

Zábavná hra v podmořském světě plném ryb a živočichů z hloubi oceánu. Tato hra obsahuje hezky kreslená vodní zvířátka, tvým úkolem je vybrat stejné obrázky. Vpodstatě je to takové zvířecí pexeso.

 
83%
Hra - Winx Club Mah-jongg 2
Video se načítá

Zahrajte si hru Mahjong a nasbírejte co nejvíce bodů. Princip hry je jednoduchý musíte najít páry se stejným obrázkem.

 
81%
Hra - Dog Mahjong
Video se načítá

Pro ty z vás co rádi hrají mahjong, máme tu pro vás jeden takový s pejsky. Nebude to snadné, protože je nemůžete spojovat jen tak, musí být v bezprostřední blízkosti nebo jim musíte utvořit cestičku. Podaří se vám je odstranit v časovém limitu z pole?

 
80%
Hra - Mahjongg 3D
Video se načítá

Zvládnete vyřešit každý level v této hře? Mahjong je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit všechny kostky.

 
80%
Hra - Black And White Mahjong 2
Video se načítá

Máme tady pro vás další pokračování této zábavné logické hry. Pro ty z vás co nikdy nehráli tuto hru tak dávejte pozor. Cílem je Spojovat kameny se stejnými obrázky, ale kameny musí mít odlišnou barvu. Myslíte si, že to zvládnete?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

80%
Hra - Endless Mahjong 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které je principem spojit vždy dvě kostky se stejným obrázkem. V menu si pak budete moci vybrat, jak chcete mít kostky poskládané. Třeba pyramida je těžká, protože musíte odebírat pouze z kraje. V samotné hře pak můžete kostky zamíchat nebo zvolit nápovědu.

 
80%
Hra - Mahjong Tower
Video se načítá

Znáte hru Mahjong? A patří mezi vaše oblíbené hry? Pak tu pro vás máme lahůdku. Máte na výběr ze spousty možných projektů, které si můžete zahrát, stačí si zvolit v menu Select Layout. Mahjong Tower je hra založená na staré čínské hře. Cílev je odstranit všechny dílky z hrací plochy. Mohou být vybrány pouze volné dílky, tedy ty, které nejsou překryty a mají volný levý nebo pravý roh. Vždy vybírejte stejné motivy.

 
79%
Hra - Mahjong Link
Video se načítá

Mahjong Link je zábavná logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit všechny kameny stejné hodnoty z hracího pole. Kameny musí být dobře přístupné, abyste je mohli spojovat. Podaří se vám dohrát celou hru?

 
79%
Hra - Neptune Mahjong Connect
Video se načítá

Je tu další mahjong hra, ve které si můžete otestovat své reakce a logiku. Spojujte kameny se stejnými obrázky. Spojit je můžete jen tehdy, když mezi kameny nestojí žádná překážka. Myslíte si, že se vám podaří dostat až do posledního levelu?

 
78%
Hra - Mystic Mahjong Adventures
Video se načítá

Zahrajte si parádní hru, ve které budete spojovat kameny. Musíte spojit vždy dva stejné kameny.

 
78%
Hra - Angry Birds Mahjong
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Skvělá hra, ve které budete skládat stejné obrázky. Hra je v tématu Angry Birds. Každým kole se obtížnost zvyšuje a navíc jste omezeni 10 minutovým časovým limitem.

 
78%
Hra - Mahjong in the Garden
Video se načítá

Místo klasických znaků se v této hře na kamenech nacházejí obrázky zvířat. Dokážete si představit, jaké to asi bude hledat jiné znaky na kamenech? Dokážete kameny odebrat všechny?

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)