Harry Potter

Hero Zero
Video se načítá

Super hra, s parádní kreslenou grafikou, ve které budete řídit život naprostého chudáka. Bude však ve vašich silách jeho… (více)

89%
Hra - Hogwarts Scene Maker
Video se načítá

Hra z prostředí Harryho Pottera! Vytvoř si postavy, které by bez problémů zapadly do Bradavic. Oblečení, které jim můžeš dávat, si můžeš většinou vybrat ve čtyřech variantách, podle kolejí. Kolej přepínáš pomocí malého červeného znaku u jednotlivých kusů oblečení.

 
82%
Hra - Emma Watson Makeover 2
Video se načítá

Emma Watson je známá herečka, která se proslavila ve Filmu Harry Potter! Vaším úkolem jí bude celkově upravit!

 
77%
Hra - HP Marauder
Video se načítá

Všichni milovníci Harryho Pottera si jistě přijdou na své. V této napínavé hře je vaším úkolem nasbírat všechny kostky lega, mince a kameny, které jsou umístěny v zapeklitém labyrintu. Musíte se vyhnout setkání se záporňáky a to vše v časovém limitu! Dokážete se dostat přes všechny nástrahy a dovést milovaného Harryho do cíle...?

 
74%
Hra - Becoming Lord Voldemath
Video se načítá

I kouzelníci mají předměty, které jsou stejné jako v našich školách. Jde například o matematiku. Dokážete pomoci mladému učni s řešením mnoha příkladů, se kterými si neví rady?

 
73%
Hra - Harry Potter Online Coloring 2
Video se načítá

Vybarvěte Harryho Pottera a jeho bandu! Vyberte z velkého množství barev a vybarvěte je podle vašich představ.

 
73%
Hra - Harry Potter - Keeper Pratise
Video se načítá

Žádný tým nemůže zvítězit ve famfrpálovém zápasu, pokud nemá dostatečně kvalitního brankáře strážícího tyče. V následující hře si můžeš procvičit svoje brankářské schopnosti. Následuj jednoduché instrukce a nespouštěj oči z camrálu. Během hry narazíš na různé bonusové předměty jako třeba dračí vejce nebo dýně.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
73%
Hra - Harry Potter Ghost Hunter
Video se načítá

Mladý čarodějnický učeň Harry Potter se rozhodnul opustit bezpečné zdi bradavické školy a chce zlikvidovat všechny duchy, na které narazí. Vyhýbej se všem překážkám, jež se objeví v cestě. Pomoz Harrymu zabít všechny duchy v noci a zachraň město před příchodem temnoty. Vydej se sbírat body na své konto.

 
73%
Hra - Harry Potter hra
Video se načítá

Oblékněte si Harryho Pottera. Slavný čarodějnický učeň se bude oblékat podle vás. K nezbytné výbavě patří létající koště, kouzelná kniha, čarodějná hůlka a sova Hedvika. Pokud máte rádi legraci, můžete Harrymu postavit k nohám i Spider-vepře z filmu Simpsonovi. Oblečete Harryho jako obyčejného kluka nebo jako kouzelníka? Volba je jen na vás!

 
73%
Hra - Underwater Wizardry
Video se načítá

Hra Underwater Wizardry je inspirována příběhem o malém čarodějnickém učni Harrym Potterovi. Konkrétně se jedná o čtvrtý díl série - Harry Potter a Ohnivý pohár. Vaším úkolem bude udržet se pod vodní hladinou dostatečně dlouho a zároveň zamezit tomu, aby vás vodní příšery zneškodnili. Plave se šipkami, ale nesmí vás zrovna držet mořští lidé.

 
72%
Hra - Harry Potter Makeover
Video se načítá

Staň se osobní vizážistkou Harryho Pottera a připrav ho na jeho natáčení. Na výběr máte pěkné účesy, make-up a oblečení.

 
72%
Hra - Emma Watson Makeover 1
Video se načítá

Emma Watson se proslavila rolí malé kouzelnice Hermiony Grangerové ve filmové adaptaci knih o Harrym Potterovi. Vaším úkolem v následující hře bude upravit postavu, aby se alespoň trochu Emmě podobala, protože na začátku hry si můžete všimnout, že to Emma rozhodně není. Vybírejte pečlivě veškeré úpravy.

 
70%
Hra - Emma Watson Full Makeover
Video se načítá

Anglická herečka, narozená v Paříži, Emma Watson se svěří do vaší péče v následující hře. Dostanete možnost zahrát si na maskérku světové celebrity. Na výběr dostanete úpravu účesu a jeho barvu, barvu očí, oční stíny, rtěnku, pleťový základ, růž, stylové oblečení, cenný náhrdelník nebo luxusní náušnice.

 
70%
Hra - Harry Potter logik
Video se načítá

Hra inspirovaná životním příběhem Harryho Pottera. Stanete se členem třídy profesora Severuse Snapea a budete vytvářet lektvary nebo obtížnější kouzla. Ale bohužel si nemůžete zapamatovat všechny ingredience. Máte jen šest živlů, ze kterých vybíráte. Problém je v tom, že musí být přidány přesně ve správném pořadí. Lektvar vyžaduje pouze čtyři z nich, ale pořadí bohužel neznáte.

 
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)