Mosty

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

89%
Hra - Wooden Path
Video se načítá

Dostat se přes rozbouřennou řeku, anižby byla možnost přejít přes most, je téměř nemožné. Voda má neuvěřitelnou sílu a smete všechno, co se jí postaví do cesty. Proto je nutné, aby mosty byly kompletní a dalo se po nich přejít. Staňte se stavitely mostů. Nástrahy na Vás budou číhat i tady. Různé teleporty, zdi či barevné kameny na Vás budou čekat. Musíte to stihnout v co nejkratším čase a s co nejmenším počtem pohybů.

 
70%
Hra - Cargo Bridge 2
Video se načítá

Již druhé pokračování této super hry, ve které budete budovat mosty. Sestavte most tak pevný, aby po něm mohli přejít dělníci a odtáhnout náklad zpět na druhou stranu. Nebudeme vám nic nalhávat, některé levely mohou být velmi náročné. Je jen na vás, jestli jim pomůžete sestavit tak pevnou konstrukci, co by je udržela.

 
67%
Hra - Cargo Bridge Armor Games Edition
Video se načítá

Máme tu pro vás Cargo Bridge od Armor games! V této super logické hře převezmete roli návrháře mostů. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. V každém levelu musíte postavit most tak silný, aby vaši vojáci mohli přejít na druhou stranu a odnést náklad zpět. Myslíte si, že to zvládnete na jedničku?

 
72%
Hra - Bridge Tactics 2
Video se načítá

Staňte se záškodník v týlu nepřátelské armády. Dostanete od své vlasti za úkol vyhazovat do povětří důležité nepřátelské opěrné body. Nejlepší místo, které můžete vyhodit do vzduchu je samozřejmě most, po němž se nepřátelé musí přepravovat. Umístěte dynamit tak šikovně, že sestřelíte celou konstrukci mostu.

 
91%
Hra - Viaduct Designer
Video se načítá

Pokud se nudíš a nevíš co udělat s volným časem, pak pro tebe máme zajímavou hru na vyzkoušení. V několika zajímavých úrovních dostaneš za úkol postarat se o bezpečnost na zničené vlakové trati. Vytvářej viadukty, přes něž se vláčky dostanou bezpečně na druhou stranu a nespadnou do propasti. Nedopusť katastrofu!

 
80%
Hra - Bomb The Bridge

Tato hra otestuje váš logický odhad a přesnost. Vaším úkolem bude skládat bomby takovým způsobem, aby při výbuchu zničily co nejvíce nepřátelských jednotek.