Unity 3D

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
90%
Hra - NBA Pro Hoops
Video se načítá

Milovnicí slavné NBA, mějte se na pozoru. Nejlepší basketbalová online hra je zde. Najděte svůj oblíbený tým z NBA a vyhrajte celou soutěž. Nechybí zde žádná z velkých hvězd NBA. Zakončení při smečování jsou stylová a je jich opravdu mnoho, což nadchne každého hráče.

 
90%
Hra - Eyes The Horror Game
Video se načítá

Vzbudíte se v strašidelném domě, bez možnosti pomoci jedinou vaší činností je sběr cenných věcí. Ale vyplatí se to? Nebo to bude hra o život?

 
89%
Hra - The Dimension of Doooom
Video se načítá

Zajímavá hra The Dimension of Doooom nabízí hráči čtyři postavy, za které se můžete vydat do fantasy světa. Sbírejte součástky, které se nacházejí kolem Vás, padají z protivníků a také beden. Bedny jsou rozmístěny na hůře dostupných místech. Hra je také plná pastí a dalších překvapení. Za dokončení kola v časovém limitu, získáváte bonus.

 
88%
Hra - Running Fred
Video se načítá

Zábavná hra Running Fred Vás seznámí s malým chlapcem, který se snaží utéci před smrtkou, která ho pronásleduje. Do cesty se mu však staví celá řada dalších překážek. Dokážete mu pomoci a překonat s ním všechna úskalí jeho spletité cesty? Alespoň se o to s námi můžete pokusit.

 
88%
Hra - Racers Revolution
Video se načítá

Hra Racers Revolution je skvěle zpracovaná závodní hra, která disponuje vynikající grafikou. Na počátku máte pět možností na výběr vozidla. Šesté vozidlo musíte vybojovat výhrou v zádově. Závodit můžete na čtyřech zajímavých tratích. Sbírejte také všechny dárky po cestě. Tyto Vám dají náhodnou schopnost, kterou použijete proti dalším závodníkům ve hře.

 
88%
Hra - Sheep Happens
Video se načítá

Ve hře Sheep Happens je hlavním cílem uběhnout co největší vzdálenost a také nasbírat co největší množství mincí. Mince můžete utratit v obchodě, kde si koupíte vylepšení. Díky vylepšení se zvyšuje Vaše šance na to, že v dalším kole doběhnete opět dále než před tím.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

88%
Hra - Boule And Bill
Video se načítá

Pořádnou zábavu zažiješ ve hře Boule And Bill. Musíš prokázat velký postřeh a také dobré rozhodování. Cílem je vyhnout se všemu na cestě. Také se pokus sbírat mince, které můžeš utratit v obchodě za nákup vylepšení.

 
88%
Hra - Planet Creator
Video se načítá

Cílem hry Planet Creator je vybudovat život na Zemi. Musíte začínat od počátků. Budujte tedy atmosféru, bakterie, organismy, rostliny, živočichy a naposled také lidskou kulturu. Jak daleko se dostanete?

 
87%
Hra - Horse Eventing 3
Video se načítá

V této skvělé hře si můžeš vyzkoušet, co všechno znamená jezdit na koni. Zvolíš si koně i jezdkyni, kteří se ti nejvíc líbí. Pak už tě čeká velmi těžká překážková dráha, takže rozhodně nic nepodceňuj!

 
87%
Hra - Bomb It Kart Racer
Video se načítá

Závodní autíčka ve hře Bomb It Kart Racer mají poměrně šílený vzhled. Můžete si zvolit řidiče, autíčko a také doplňky. Na trati můžete nastražit mnoho pastí, ale také si dávejte pozor, ať se jim vyhnete. Za nasbírané mince si koupíte nová vozidla i řidiče, kteří vypadají opravdu originálně.

 
87%
Hra - Crash Drive 2 Christmas!
Video se načítá

Jsou závodní hry tvé oblíbené? Pokud ano, tahle se ti bude líbit! Hned na začátek si pořiď auto, nejlepší je náklaďák. Pak s autem dělej různé triky a vyhrávej všemožné závody! Tvé schopnosti ověří zamrzlé a zasněžené cesty.

 
87%
Hra - Panda Playground
Video se načítá

Panda shání zeleninu, která je zpestřením její stravy. Dokážete jí pomoci nasbírat co největší množství? V jiném herním módu můžete pro změnu závodit, takže zábavy bude hodně.

 
86%
Hra - Quiz Safari
Video se načítá

Jízdy v terénním vozidle v krásné přírodě. To, ale i mnohem více naleznete ve hře Quiz Safari. Musíte odpovědět na otázky, které jsou pokládány. Špatná odpověď znamená zasypání auta či propadnutí mostu na trase. Jak rychle dokážete zajet dvě kola?