Hororové

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

90%
Hra - Eyes The Horror Game
Video se načítá

Vzbudíte se v strašidelném domě, bez možnosti pomoci jedinou vaší činností je sběr cenných věcí. Ale vyplatí se to? Nebo to bude hra o život?

 
85%
Hra - Playtime Horror Monster Ground

V této hororové hře je vaším úkolem najít všechny nepřátele dříve, než dorazí policejní hlídka. Hru ovládáte myší.

 

Jak fungují hry Hororové

Do kategorie hororových her se řadí všechny hry, které tě mají za úkol vyděsit nebo jsou tak temné, až z nich běhá mráz po zádech. Často se bude jednat o brutální hry, ale můžou to být například také logické hry nebo střílečky. Hororové hry mívají často náměty se zombíky a mívají tmavé a temné pozadí. Pokud ti takové hry nahání hrůzu a chtěl bys radši něco lehčího, můžu doporučit například závodní nebo oddechové hry.

Nejlepší hororové hry

Jedna z klasických hororových her je Doom. V této hře se budete protloukat různými místnostmi, ve kterých na tebe čekají hordy zrůd a neppřátel, přes které se budeš muset probojovat. Immortal Souls: Dark Crusade je komiksově udělaná horrorvá hra. V ní bude tvým úkolem porážet zrůdy pomocí různných úderů a výstřelů. Hra se hraje tahově a je více strategická. nakonec si zmíníme hru, která je spíše logického ražení. The Last Stand 2 je survivalová hra, kde se budete muset prostřílet vždy hromadou zombíků a řešit po cestě různé úkoly.