Hororové

90%
Hra - Eyes The Horror Game
Video se načítá

Vzbudíte se v strašidelném domě, bez možnosti pomoci jedinou vaší činností je sběr cenných věcí. Ale vyplatí se to? Nebo to bude hra o život?

 

Jak fungují hry Hororové

Do kategorie hororových her se řadí všechny hry, které tě mají za úkol vyděsit nebo jsou tak temné, až z nich běhá mráz po zádech. Často se bude jednat o brutální hry, ale můžou to být například také logické hry nebo střílečky. Hororové hry mívají často náměty se zombíky a mívají tmavé a temné pozadí. Pokud ti takové hry nahání hrůzu a chtěl bys radši něco lehčího, můžu doporučit například závodní nebo oddechové hry.

Nejlepší hororové hry

Jedna z klasických hororových her je Doom. V této hře se budete protloukat různými místnostmi, ve kterých na tebe čekají hordy zrůd a neppřátel, přes které se budeš muset probojovat. Immortal Souls: Dark Crusade je komiksově udělaná horrorvá hra. V ní bude tvým úkolem porážet zrůdy pomocí různných úderů a výstřelů. Hra se hraje tahově a je více strategická. nakonec si zmíníme hru, která je spíše logického ražení. The Last Stand 2 je survivalová hra, kde se budete muset prostřílet vždy hromadou zombíků a řešit po cestě různé úkoly.