Unity 3D

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Angry Gran Run
Video se načítá

V této hře přeložitelné jako Babka na útěku musíš s velmi rozzuřenou babičkou proběhnout přes město plné překážek. Cestou nejenže vrážíš do lidí, ale také sbíráš mince, za které si poté kupuješ různá vylepšení, díky kterým běháš lépe. Kolik zvládneš nahrát bodů?

 
85%
Hra - Tombik
Video se načítá

Skvělá postřehovka plná zábavy a překvapení je hra Tombik. musíte pomoc tlouštíkovi, aby utekl před nazlobeným dědkem. Kromě toho pozorně sledujte terén před Vámi, protože je pln překvapení. Během cesty sbírej také hvězdy, které použiješ v obchodě na vylepšení.

 
85%
Hra - Strawberry Shortcake Berry Rush
Video se načítá

Jak daleko dokážete proběhnout nádherným světem? Primárně je potřeba sbírat všechny jahůdky a také mince. Do cesty se staví mnoho překážek, které můžete oběhnout, přeskočit a také se pod nimi sklouznout. Dokážete si poradit s každou situací?

 
84%
Hra - Jurassic Omelet
Video se načítá

Jak rychle běhají dinosauři můžete zjistit ve hře Jurassic Omelet. Ukradnete mu totiž vejce, které si chcete udělat jako omeletu. To se mu samozřejmě nelíbí a proto se vrhne za Vámi s jediným úmyslem. Sežrat Vás a získat zpět vejce.

 
84%
Hra - Melon Dash
Video se načítá

Zahrajte si tuto závodní hru, ve které se stanete jedním z melounů. Cílem hry je, dostat se do cíle jako první. Po cestě sbírat bonusy a využít je ve váš prospěch. Jediná škoda je, že hra má pouze jeden level.

 
84%
Hra - This Way up
Video se načítá

Dobrá logická hra, která prověřuje všechny Vaše schopnosti prostorové představivosti. Přesuňte krabici na cílové políčko. Nenechte se sestřelit od nepřátelských hydrantů a někdy použijte svůj ohňostroj na zapálení pochodně a následně odemknutí nové cesty.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Lego Ninjago The Final Battle
Video se načítá

Máme tu další skvělou LEGO hru. Tentokrát bude bojová, možná spíš pro kluky, ale třeba tě taky bude bavit. Lego ninja má obávanou zbraň, meč jménem katana. Ty budeš muset ničit nepřátele a sbírat orby, které ti pomohou změnou tvých schopností. Zkus porazit všechny nepřátele.

 
82%
Hra - Apple Run 3D
Video se načítá

Jestli máte hbité prstíky, to prověří Apple Run 3D. Cílem je dostat kuličku bezpečně do cíle. Po cestě nezapomínejte také na sbírání jablíček, která jsou různě rozmístěna. Pomoci si můžete také sbíráním checkpointů, které jsou nahodile rozmístěny. V případě pádu, pak nemusíte začínat zcela od začátku.

 
82%
Hra - 3D Parking
Video se načítá

Chtěli byste se naučit dobře řídit? Tak to byste si měli zahrát hru 3D Parking, kde budete mít možnost řídit několik aut. Parkování s každým autem je individuální a proto musíte být obezřetní a mít hodně trpělivosti. Příjemnou zábavu.

 
82%
Hra - Lego Legends of Chima Speedorz
Video se načítá

Bavilo tě dřív hrát si s legem? Protože tu máme další lego hru. Zajezdi si ne jen tak ledajaké závody. Vyber si postavičku a snaž se jezdit na tratích, které budou pořád těžsí a těžší. Musíš zajet lepší čas, než tvůj protivník. Když ho porazíš, můžeš si koupit jeho kluzák.

 
82%
Hra - Beat the Level
Video se načítá

Skvělou zábavu najdete ve hře Beat the Level. V podstatě stačí přeskákat několik překážek a propadlin. Realita však tak jednoduché není.

 
82%
Hra - Babka na útěku 6: Indie
Video se načítá

Dokážete překonat všechny překážky, které se rozzlobené babče dostanou pod nohy v ulicích indického města? Nebude to jednoduché, ale jistě si poradíte. Musíte překážky buď přeskočit, podlézt nebo je pouze oběhnout.

 
81%
Hra - Sarah's Run
Video se načítá

Zahrajte si výbornou hru, ve které musíte pomoci slečně Sarah překonat celou desítku obtížných levelů. Hra obsahuje 10 velmi zajímavých a propracovaných levelů, které budete muset překonat, abyste se dostali na konec hry. Díky tomu, že splníte všechny úkoly se Vám otevřou všechny dveře.