Unity 3D

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
78%
Hra - Downhill Bowling
Video se načítá

V této hře budete zdolávat valící se bowlingovou kouli. Sbírejte po cestě mince a bomby, srážejte nebo odpalujte kuželky, abyste dostali co nejvíce bodů.

 
78%
Hra - Snow Cross
Video se načítá

Láká tě zkusit si závod na sněžném skútru? V této hře to můžeš vyzkoušet bez rizika! Vyber si stroj i jezdce a vyraž na jednu ze skvělých tratí. Myslíš si, že dokážeš porazit všechny soupeře a stát se tak nejrychlejší jezdkyní na trati?

 
78%
Hra - Transport-inators of Doooom!
Video se načítá

Zahraj si skákací adventuru. Snaž se se dvěma hrdiny proniknout skrz takřka nekonečnou řadu překážek a nástrah. Po tutoriálu si budeš moct vybrat, za jakou postavu chceš hrát. Na výběr máš dvě, Phineas nebo Ferb.

 
77%
Hra - Tug the Table
Video se načítá

Parádní hra, se kterou se můžete zabavit na dlouho dobu a to dokonce i ve dvou hráčích. Vašim úkolem bude přetáhnout soupeře za bílou čáru a to 5x.

 
77%
Hra - Tea Party Simulator
Video se načítá

Posbírej všechny věci, které jsou napsány na levé straně obrazovky. K dispozici máš jednu ruku, jejíž ovládání nebude vůbec jednoduché. Pokud ztratíš nervy, jistě se Ti alespoň podaří rozházet věci na stole.

 
76%
Hra - Jumping Line light
Video se načítá

V této hře máte za úkol se s černou čarou dostat co nejdále a nejlépe až do cíle. Čáru ovládáte pohybem myší a musíte se odrážet od ploch a kostek, či jiných objektů. Postupem hry se pohyb stává těžší, objekty se pohybují a mohou i zmizet nebo se rozpadnout, proto nezapomeňte využívat záchytné černé plochy.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Madagascar 3 Race Across Europe
Video se načítá

Ve skvělé hře Madagascar 3 Race Across Europe si užijete mnoho zábavy se svými oblíbenými hrdiny z animované série Madagaskar. Můžete závodit za každého z nich. Pouze Martyho si musíte vybojovat vítězstvím v závodě. Dokážete porazit své kamarády a také zlou lovkyni zvířat?

 
76%
Hra - Sýrový svět
Video se načítá

Sýrový svět je další logická adventura, ve které budete muset pomoci malé myšce získat její vysněný sýr. Sýr je však vždy schovaný a vy musíte vyřešit logické úkoly v každé úrovni, díky kterým sýr získáte. Hra obsahuje několik odlišných herních míst a více než 30 úrovní.

Zde si stáhni mobilní verzi hry Sýrový svět.

 
76%
Hra - WorldCraft
Video se načítá

Vybudujte si cokoliv, co vás napadne. Stačí si z inventáře vybrat jednu z kostek a položit ji na místo. Jak stavění, tak bourání je velmi jednoduché. Hra obsahuje 3 světy a každý má jinak vypadající bloky.

 
75%
Hra - Mine Clone
Video se načítá

Mine Clone je takový osekaný minecraft. V této hře budete moci bourat, stavět nebo si jen tak běhat po vygenerovaném světě. V inventáři máte dostatek surovin pro stavbu čehokoliv, od zahrádky až po dům. Hru můžete i uložit.

 
75%
Hra - Wizzard Child
Video se načítá

Hra Wizzard Child udělá z hráče mladého kouzelníka, který se musí vypořádat s celou řadou nástrah. Je nutné, aby porazil všechny protivníky a také, aby se dostal přes všechny brány. Některé z nich vyžadují přepálení provazů, jiné například aktivaci elektrických bran. Na konci se utkáte s nejsilnějším protivníkem, který prověří Vaše schopnosti.

 
75%
Hra - Nyan Cat 3D
Video se načítá

Hra Nyan Cat 3D je určena pro milovníky této ikony. Nyan Cat je pověstná svými cestami vesmírem a v této hře ji budete ovládat právě Vy. Dokážete se vyhnout všem poletujícím tělesům ve vesmíru?

 
75%
Hra - Kizi Run
Video se načítá

Kizi hledá cestu domů a potřebuje vaší pomoc. Snažte se s ním zdolat veškeré překážky, na které narazíte. Také musíte sbírat zelené kameny a hvězdičky. Zvládnete se dostat až na konec?