Unity 3D

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Kancelářský Psychopat
Video se načítá

Tak u této hry se zaručeně zasmějete! Určitě se vám někdy stalo, že počítač zlobil nebo si dělal, co chce. Tak tento chlápek neudržel svoje nervy na uzdě a musel ho rozmlátit a tohle teď čeká celé patro. Vaším úkolem bude co nejrychleji zdemolovat kancelář než doje ochranka, která vás uklidní. Dávejte pozor na elektrické výboje, ubírají vztek. Podaří se vám během 2 minut zdemolovat celou kancelář?

 
80%
Hra - Kung Fu Chop
Video se načítá

Hra Kung Fu Chop prověří Vaše schopnosti v oblasti Kung Fu a také soustředění. Cílem je přerazit dřevěnou destičku nebo také cihlu. Postupem času jich bude naskládaných více na sobě, proto se musíte dobře soustředit, abyste dokázali přerazit všechno.

 
80%
Hra - Lego Friends Pool Party
Video se načítá

Jaké je ideální místo pro skvělou párty? Ve hře Lego Friends Pool Party dostanete šanci takové místo vytvořit. Můžete postavit bar, toalety, posezení, také okolí bazénu a mnoho dalšího. Představte si jak, byste to chtěli sami a můžete stvořit skvělé místo pro skupinu přátel.

 
80%
Hra - Bowmaster Target Range
Video se načítá

Zahrajte si tuto střeleckou hru, ve které budete procvičovat lukostřelbu. Stejně jako ve skutečnosti, to nebude vůbec nic jednoduchého. Hra se ovládá myší, kliknutím se vám objeví luk, který potom šipkami nastavíte a tahem myši natáhnete tětivu. Podaří se vám pokaždé trefit do terče?

 
80%
Hra - Catlateral Damage
Video se načítá

Zahrajte si zábavnou hru, ve které budete mít za úkol udělat co největší nepořádek! V roli zlobivé kočky budete mít za úkol zničit co nejvíce věcí v pokoji a to v časovém limitu dvou minut.

 
80%
Hra - Rolling Kitty
Video se načítá

Hodně zábavy najdete ve hře Rolling Kitty, kdy musíte navigovat kočku, která je v kuličce. Pokud spadnete, pak budete muset pokusit napravit svoji chybu z posledního záchytného bodu.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - St Nicholas Christmas
Video se načítá

Sedněte na svoje spřežení a vydejte se na dlouhou pracovní nic. V časovém limitu musíte rozdat co nejvíce dárků. Dobře si naleťte nad střechy domů a házejte je do komínů. Jestli si povedete dobře, pak bude mít Santa radost.

 
79%
Hra - Cathode Rays
Video se načítá

Logická hra, ve které musíte vždy spojit všechny paprsky a následně je přesunout do plného trojúhelníku. Po cestě však musíte překonávat překážky, které mají stejnou barvu jako paprsky. Pokud paprskem narazíte do stejné barvy, tak se nic nestane, bude-li však barva jiná, paprsky se přeruší.

 
79%
Hra - Block Story
Video se načítá

Další skvělá hra ze světa „minecraftu“! Tentokrát má hra pěknou 3d grafiku a nabídne jak klasický příběh, ve kterém se naučíte mnoho věcí, tak i obyčejné objevování světa! V této hře můžete vyrábět cokoliv, na co máte zrovna suroviny.

 
79%
Hra - 2048 Gold Edition
Video se načítá

Zahrajte si další logickou hru 2048. Cílem této hry je dosáhnout výsledku 2048. Používejte šipky, spojujte stejné číslice a dosáhněte výsledku 2048. Podaří se vám ho dosáhnout?

 
79%
Hra - Pooka Pets
Video se načítá

Pokuste se upravit vzhled fantasy zvířátek, které jsou něco jako spojení srnky a víly. Můžete měnit jejich srst, hřívu, ocas, ale také přidat mnoho zajímavých doplňků. Kdo vymyslí nejoriginálnější zvířátko?

 
78%
Hra - Overtorque Stunt Racing
Video se načítá

Parádní 3D pařba, ve které se utkáte s těmi nejrychlejšími auty na planetě. Na výběr budete mít ze 4 herních režimů a mnoho aut a tratí. Auta navíc můžete i libovolně upravovat.

 
78%
Hra - Accelerator
Video se načítá

Tak tohle je opravdu šílená hra!! Hra, která prověří Váš postřeh tak, jako žádná předtím. Princip je velmi jednoduchý, stačí se vyhýbat překážkám v úzkém tunelu. Ovšem není to tak lehké, jak se zdá, Vaše rychlost se neustále zvyšuje, tedy dokud nenarazíte.