Stavění do výšky

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

85%
Hra - Shaun the Sheep: Sheep Stack

Povedená stavěcí hra, ve které bude vaším úkolem postavit jednotlivé ovečky tak, aby se dostaly k vytouženému jídlu. Hru ovládáte myší.

 
80%
Hra - Animal Tower

Stavěj různá zvířátka na sebe a vytvářej tak věž, jejíž výška sahá až k nebesům. Tato hra procvičí tvé postřehové dovednosti. Musíš se správně trefovat a získat tak co největší počet zvířátek na sobě. Hru ovládáš myší.

 
82%
Hra - Food Stack
Video se načítá

Super postřehovka, ve které budete skládat na sebe různé kusy jídla a snažit se vytvořit co nejvyšší věž. Vybrat si můžete různé druhy jídla, sladké dezerty, ovoce, sushi nebo třeba steaky.

 
74%
Hra - Stackmas
Video se načítá

Kolik na sebe dokážete naskládat padajících dárků? Pokud se trefíte přesně, budete odměněni vysokým skóre. Naopak pokud dárek spadne, pak hra končí.

 
72%
Hra - Impulse J5: night
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Parádní hra, ve které na sebe budete stavět kuličky, které se k sobě přichytávají. Kuliček máte však omezený počet a musíte se snažit vystavět nejvyšší věž. Věž je však nestabilní, tak si dávejte pozor, aby se nezřítila.

 
72%
Hra - Thor Towers
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Podaří se vám ve hře Thor Towers postavit co nejvyšší budovu z kvádrů? Kvádry jsou zavěšeny vždy na řetězu, a když přijdou do hry, tak se velmi houpu. Vaším úkolem je vychytat upuštění kvádru ve správný čas, aby dopadl co nejpřesněji.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
67%
Hra - Insurgo
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Zkuste si postavit co největší věž! V této hře to totiž bude vaším úkolem. Čím vyšší věž postavíte, tím dostanete více bodů. Dávejte si však pozor na její stabilitu.

 
92%
Hra - Feed the King
Video se načítá

Nakrmit krále není vůbec jednoduchá věc. Tenhle král totiž miluje dorty. Tvým úkolem bude poskládat co největší dort, aby se král co nejlépe najedl. Jednotlivé části dortu na sebe skládej co nejrovněji. Také se vyhýbej bombám a dalším nástrahám.

 
81%
Hra - Catalance
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které budete muset v každém levelu sebrat zlatou hvězdu. Zní to jednoduše co? Jenže to nebude taková brnkačka. Budete muset postavit stavbu z koček, které máte k dispozici v levém horním rohu. Nakládejte je tak, aby se aspoň jedna z nich dotkla hvězdy, potom máte už vyhráno. Myslíte si, že zvládnete všechny levely na výbornou?

 
70%
Hra - Qubilz
Video se načítá

Krásná logická hra, ve které bude vaším úkolem z bloků, které dostanete, postavit pevnou stavbu, která přesáhne šrafovanou čáru. Pak zmáčkněte start a doufejte, že vaše stavba vydrží sprchu kuliček. Pozor, na stavbu nemusíte vždy využít všechny bloky, ale pro maximální počet hvězdiček ano. Zvládnete vyřešit všechny levely?

 
75%
Hra - Moonlights
Video se načítá

Moonlights je super logická hra, ve které budete stavět do výšky. Musíte postavit tak vysokou konstrukci, aby se dotkla až měsíce. Jedině takhle můžete postoupit do dalšího levelu. Hra vám přijde ze začátku jednoduchá, ale později zjistíte, že s tím není žádná sranda. Snažte se postavit tak pevnou a vysokou budovu, aby se nezřítila. Podaří se vám zvládnout všechny levely?

 
81%
Hra - Tower Bloxx
Video se načítá

Postavte si své vlastní město ve hře, která je dostupná i na mobilních telefonech Nokia. Napřed stavíte modré budovy, potom červené, zelené a nakonec žluté. Modrou můžete postavit, kde chcete, červenou můžete stavět pouze, když sousedí s modrou. Zelenou můžete postavit tehdy, když sousedí s modrou a červenou. Žlutá musí sousedit se všemi. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá. Musíte být přesní a nejlépe se trefovat doprostřed kostky, abyste dostali kombo, které můžete dalšími kostky násobit. Čím přesněji umisťujete kostky, tím více obyvatel vám přibude.

 
87%
Hra - Grow Tower
Video se načítá

Grow Tower je krátká logická hra, ve které si musíte postavit věž. Pokud jste hráli Grow Valley a Grow Cube tak se vám tato hra bude určitě líbit. Skládejte v určitém pořadí předměty na sebe tak, aby ke konci měli maximální level. Předměty se vylepšují podle toho, jak je na sebe posadíte. Podaří se vám věž vystavět na maximální level?