Spoj 3

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

88%
Hra - Glops
Video se načítá

Zahrejte si zábavnou hru a překonejte všech s nejvyšším počtem bodů. hra je velmi jednoduchá, musíte odstranit čtverečky stejné barvy. Dokážete to?

 
87%
Hra - Crown Jewels
Video se načítá

Ve hře Crown Jewels musíte tvořit řetězy z korun. nejmenší počet spojených korun jsou tři. Kromě toho jste také omezeni časově, takže kmitejte očima a rychle spojujte.

 
86%
Hra - Fishdom 3
Video se načítá

Fishdom 3 je zábavná logická hra, která vás bude určitě bavit. Vyplňte jméno, kupte rybičku, tu také pojmenujte a hurá na to. Zmáčkněte play a hrajte. Jde o to spojovat stejné obrázky k sobě, nejméně můžou být 3. Za vydělané peníze si můžete vybavit akvárium podle svých představ, hlavně nezapomeňte, že rybky také mají své potřeby. Takže je hlavně krmte a starejte se o ně.

 
86%
Hra - Lego Brix
Video se načítá

Ve hře Lego Brix musíte prokázat velmi dobrý postřeh. Odebírejte nejméně dva stejné obrázky vedle sebe a možná se dočkáte dalšího kol. Obrázky přibývají v řadách zespodu. Jejich příchod oznamuje časová osa.

 
85%
Hra - GemClix Blitz+
Video se načítá

GemClix Blitz+ je hra podobná klasickému Tetrisu. Tetris byl stará klasická hra a tato je něco jako její nová verze. Odstraňujte kostičky stejné barvy. Musí být minimálně tři kostičky stejné barvy, aby se daly odstranit. Kostičky odstraníte kliknutím na ně. Nesmíte dopustit, aby se kostičky dostaly až na vrchol. Tím by pro Vás hra skončila.

 
85%
Hra - Woobies Winter
Video se načítá

Maličké chundelaté postavičky Woobies se ocitly v pasti. Pečlivě zamiř a osvoboď je, aby tě mohli Woobies uznávat jako svého velikého hrdinu. Vytvářej kombinace minimálně tří Woobies stejné barvy a tím jim pomůžeš zmizet. Černě zbarvené postavičky pomáhají osvobozovat všechny Woobies, kterých se dotknou.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
84%
Hra - Bubble DressUp
Video se načítá

Hrajte si s bublinkami. Na začátku hry vepište své jméno do připravené kolonky. V samotné hře pohybujte myší a až budete mít zamířeno, tak vystřelte. Skládejte tři nebo více bublinek stejné barvy, abyste získali body. Získávejte bonusové body za sbírání hvězdic. Bublinky se vám nesmí dotknout okraje.

 
84%
Hra - Abacus Logic
Video se načítá

Opět nás čeká trošku logiky. Nejdříve si zvolte obtížnost, na kterou si troufáte, a pak nezbývá než začít. Celá plocha je složena z různě barevných kostiček. Vašim úkolem je zlikvidovat všechny kostičky. A jak? No snadno. Budete se snažit vytvořit minimálně dvojice kostiček vedle sebe o stejné barvě. Jakmile na ně kliknete, zmizí a kostky co byly umístěny nad nimi se posunou dole. Zvažujte logicky a snažte se, aby Vám v závěru nezůstala žádná přebytečná kostka.

 
84%
Hra - ShooTrollin
Video se načítá

V logické hře ShooTrollin budete mít za úkol získat co nejvíce bodů za odstranění postaviček. Ty budou na hrací ploše neustále přibývat, takže musíte být dostatečně rychlý a přesný, abyste je stíhali odstraňovat. Aby postavičky zmizely, musíte spojit minimálně tři stejné.

 
83%
Hra - Color Breaker
Video se načítá

Tato flashová hra je hlavně o postřehu a rychlosti. Vaším úkolem je co nejrychleji označovat dvojice stejně barevných čtverečku z obou stran hrací plochy - poznáte je mimo jiné podle toho, že jsou bíle orámované. Čím rychleji budete hrát, tím více bodů stačíte uhrát, než vám vyprší čas, který běží velice rychle.

 
82%
Hra - Ice Breakers
Video se načítá

Ice Breakers je postřehová hra, ve které si musíte dávat skutečný pozor, protože v každé úrovni musíte spojit určitý počet kamenů stejné barvy. Myslíte, že to bude pro vás hračka?

 
82%
Hra - Atlantis Jewels
Video se načítá

Postřeh je zásadní pro hraní hry Atlantis Jewels. Musíte spojovat stejnobarevné krystaly do řad či sloupců. Musí být vždy minimálně tři stejné vedle sebe. Pokud se Vám do podaří a odemknete všechna vyznačená pole, jdete do dalšího kola.

 
81%
Hra - Bubble Blast Extreme
Video se načítá

Barevné balónky jsou veselé. Nejdříve si vyberete rychlost balónků a poté už jen čekáte, jak Vám budou padat na obrazovku. Pomocí myši klikáte na balónky, které mají vedle sebe alespoň jeden balónek stejné barvy. Ty shluky pak mizí. Hra má padesát levelů, kterými se musíte prokousat. Musíte být pozorní a hlavně rychlí, abyste balónky odstranili.