Spoj 3

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
78%
Hra - Jewels Hero
Video se načítá

Máme tu skvělou hru, ve které budete spojovat vždy 3 stejné symboly. Díky tomu získáte útok, obranu, životy či manu. Následně můžete bojovat s vaším nepřítelem.

 
77%
Hra - Puzzle Prince
Video se načítá

Zahrajte si na puzzlového prince, prince s magickými schopnostmi. Použijte sílu čtyř základních elementů, abyste navýšili svou magickou sílu a porazili všechny nepřátele. Klikejte na skupiny elementů stejné barvy, abyste je otevřeli a vrhnuli magickou sílu na svoje nepřátele. Dávejte pozor na hodnoty energie.

 
77%
Hra - Ghosruns
Video se načítá

Ve hře Ghosruns bude tvým úkolem kliknout a táhnout s malými obličejíky tím způsobem, že vytvoříte minimálně trojice stejně barevných symbolů. Vymaž všechny bílé čtverečky a poté již můžeš pokračovat do další úrovně. Musíš postupovat dostatečně rychle, aby zlomyslný duch nesnědl skupinku běžců v dolní části obrazovky.

 
77%
Hra - Cradle Of Egypt
Video se načítá

Stavíte rádi? Tak v této hře si můžete postavit celou vesnici! Potřebujete k tomu ale nějaké suroviny. Ty získáte tak, že budete hrát logickou mini hru, ve které musíte spojovat vždy 3 stejné symboly. Díky vyřešení mini hry, pak můžete získat potřebné suroviny pro stavbu Vaší osady.

 
77%
Hra - Pop a Cap
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Cílem logické hry Pop a Cap je pospojovat na hrací ploše alespoň tři objekty stejných barev a tím získat co nejvíce bodů. Objekty lze spojovat ve vodorovném, svislém i diagonálním směru. Hra končí jakmile zaplníte celou hrací plochu a nebudete již mít kam umístit další objekty.

 
77%
Hra - Love Quest
Video se načítá

Pomozte mladé slečně překonat všechny obdivovatelky, které jsou zamilované do jednoho chlapce. Aby ho mohla vyhrát, musí všechny soupeřky překonat ve hře Bejeweled. Princip hry je jednoduchý, musíte spojovat přesunem tři stejné znaky. Srdíčka vám přidají na životě zatímco, znak ve tvaru úst vám pomůže zničit nepřítelkyně rychleji.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

77%
Hra - Cubitsu
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Najděte a spojte hvězdičky, abyste získaly body. Můžete měnit pole do všech stran a hledat hvězdy pro spojení. Když najdete hodiny, dostanete bonus k času. Hlavně se nesnažte spojit lebky.

 
77%
Hra - Gorillaz Tiles of the unexpected!
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další parádní hru na skóre! Vaším úkolem bude spojovat stejná pole. Pole jsou ve dvou vrstvách. Když odstraníte pole ze spodní, ostatní se začnou posouvat dolů. Pro spojení musíte mít minimálně dvě stejná pole vedle sebe.

 
76%
Hra - Jewel Quest - trénujte postřeh a myšlení
Video se načítá

Flashová hra Jewel Quest otestuje nejen vaše logické myšlení, ale také rychlost vašeho uvažování. Úkolem je spojit do trojice stejné symboly a postupně obarvit celé hrací pole.

 
76%
Hra - Bubble Spinner
Video se načítá

Cílem hry Bubble Spinner je vyčistit hrací pole a odstranit z něj všechny barevné bublinky. K tomu, aby bubliny praskly stačí dostat k sobě alespoň 3 bubliny stejné barvy. Všechny bubliny se vám po výstřelu otočí a tím se zvyšuje obtížnost celé hry. Zkuste využít zdi hracího pole pro odraz a dostat bublinu tam, kam potřebujete.

 
76%
Hra - Bubble Shooting Christmas Special
Video se načítá

Ve hře Bubble Shooting Christmas Special dostaneš příležitost vystřelovat vánoční koule, které se věší na stromeček. Musíš trefovat stejné koule na sebe. Mezi koulemi se skrývají také vánoční dárečky. Dokážeš mířit přesně? Čím více dárků získáš, tím více bonusových bodů si za ně připíšeš na svoje konto.

 
75%
Hra - Pokemon Diamond
Video se načítá

Roztomilé postavičky ze seriálu Pokémon se vesele zapojili do této logické hry. Poskládejte kostičky tak, abyste odhalili obrázek vybraného Pokémona, který se za nimi skrývá. Nebude to ovšem tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Musíte se zbavit všech kostiček, jinak se Vám budou odečítat body.

 
75%
Hra - Ancient Jewels
Video se načítá

Ancient Jewels je velice pěkná logická a postřehová hra vhodná pro relaxaci po náročném dni. Vaším úkolem bude v co nejkratším časovém limitu, zkombinovat dohromady co nejvíce kamenů, tak abyste získali co nejvyšší možné skóre. Hru vám bude zjednodušovat nápověda, která vám vždy ukáže nejlepší kombinace.