Spoj 3

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
80%
Hra - Fishdom
Video se načítá

Velmi pěkná hra, z mořského světa vás jistě oslní. Můžete si v ní totiž vytvořit vlastní mořské akvárium. Cílem této hry je ničit všechny zlaté čtverečky a to tak, že budete prohazovat sousedící symboly a tvořit tak minimálně trojice stejných mořských obrázků vodorovně nebo svisle. Pokud se vám podaří vytvořit pětici, dočkáte se skvělého bonusu v podobě bomby, kterou aktivujete dvojitým klikem na ni. Na každý level máte omezený čas, který v pravé části hry pomalu ubývá. Čím rychleji level odehrajete, tím více bodů získáte jako časový bonus. Na konci každého kola si za vydělané penízky můžete nakoupit nové rybičky a výzdobu akvária, aby se v něm rybkám líbilo.

 
80%
Hra - Tropical Jungle Rumble
Video se načítá

Prověřte svůj postřeh i rychlost reakcí v další super hře typu zuma, ve které se dostanete do hluboké džungle a budete bránit vchod do svatyně před postupujícími kuličkami. Těm v postupu zabráníte jen tak, že z děla vystřelíte další kuličku a podaří se Vám tak spojit 3 a více kuličky stejné barvy, které tím pádem zmizí. Až se zbavíte úplně všech kuliček postoupíte do dalšího kola.

 
79%
Hra - 9Dragons Hexa
Video se načítá

Seskupte alespoň tři stejné symboly, a celý postup opakujte, dokud hru nedohrajete do konce ;-). Tak by se v krátkosti dala charakterizovat tato logická online hra. Na každou úroveň máte pouze omezený čas, který však můžete jednou prodloužit. Hra má fixní rozměr, proto si ji pusťte ve větším okně.

 
79%
Hra - Honey Trouble
Video se načítá

Medvídek se dostal do obtíží. Chtěl by získat med, ale neví jak na to. Trefujte se kuličkami se včelkami do stejných barev. Pokud trefíte alespoň tři kuličky v řadě, zmizí. Dokážete vymazat všechny kuličky se včelkami z cesty? Nesmí se vám dostat na konec dráhy. Hra obsahuje hodně úrovní, dokážete je projít všechny?

 
79%
Hra - Dolphin Pop
Video se načítá

Zábavná hra s delfínem. Používejte myš ke střílení balónků na řetěz. Dostaňte k sobě tři nebo více balónků stejně barvy, abyste se jich zbavili. Mezerníkem změníte barvu stříleného balónku. Získávejte více bodů za řetězce, komba a střílení ovoce. Dostaňte se do další úrovně skórováním dostatečného počtu bodů.

 
79%
Hra - Relax Blocks 2
Video se načítá

Na začátku této hry si můžete vybrat z několika módů. Tím pádem budete hrát pokaždé jinou hru, což je velká výhoda, protože Vás nikdy hra neomrzí. Na ploše jsou rozmístěny barevné kostky. Záleží na tom, jakou hru si vyberete. Buď musíte v časovém limitu zlikvidovat co nejvíce kostek nebo třeba je musíte zlikvidovat všechny bez časového omezení. Kostek se zbavíte tak, že kliknete na shluk minimálně dvou vedle sebe nebo nad sebou stejně barevných kostek.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

79%
Hra - Dropsum Colours
Video se načítá

Prověřte svůj postřeh i rychlost logického myšlení v bezvadné hře, kde bude Vašim úkolem nahrát v každém kole co nejvíce bodů odstraňováním kuliček. To se Vám podaří vždy, když označíte minimálně dvojici stejné barvy. Musíte si ale dát pozor, aby se Vám nezačaly střídat barvy a nepřišly jste tak o možné tahy.

 
79%
Hra - Greemlins Kamikaze 2
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Greemlins Kamikaze 2 je skvělá hra, ve které budete sestřelovat skřety stejné barvy. Pro sestřelení potřebujete vždy 3 stejné skřety. Můžete využít i bonusy, které mění jejich barvu nebo uspořádání.

 
79%
Hra - Doba Ledová 2
Video se načítá

V této hře bude vaším úkolem pomoci veverce zničit všechyn barevné bloky. Musíte pouštět bloky na zem, ale pouze na stejnou barvu. Dokážete všechny kostky odstranit včas?

 
78%
Hra - Bubble Shooter
Video se načítá

Bubble Shooter je jedna z nejoblíbenějších miniher, které si můžete na internetu zahrát. Na hracím poli máte barevné balónky, ke kterým vystřelujete vždy po jednom balónku. Cílem je seskupit alespoň tři balónky stejné barvy. Dobře a rychle přemýšlejte, kam balónek umístíte, neboť celá řada postupně klesá...

 
78%
Hra - Funny Bubbles
Video se načítá

Funny Bubbles je zábavná hra s roztomilými zvířátky. Kdo je milovníkem zvířat bude tuto hru zbožňovat. Na ploše jsou řady různých zvířátek. Dole se pohybuje jedno zvířátko a vašim úkolem je vytvořit minimálně trojici stejných zvířátek. Jakmile zvířátka utvoří skupinku, zmizí. Po určité době se celé řady posunou směrem dolů. Vy nesmíte dovolit, aby se celá plocha se zvířátky sesunula úplně dole.

 
78%
Hra - Jade Monkey
Video se načítá

Máte rádi hry, u kterých zapojíte mozek? Pak je hra Jade Monkey vhodná právě pro vás. Vaším úkolem bude přiřazování tří a více drahokamů stejné barvy k sobě. Čím rychlejší budete a čím více stejných drahokamů k sobě přiřadíte, tím více bodů dostanete. Hra je časově omezená, takže musíte pospíchat, abyste vše stihli!

 
78%
Hra - Color Balls Solitaire 2
Video se načítá

Color Balls Solitaire je klasická hra typu bubble shooter, ve které je Vašim úkolem odstranit všechny kuličky z hracího pole. Podaří se Vám to tak, že vystřelením kuličky z kanónu spojíte minimálně tři ve stejné barvě a ty pak zmizí. Musíte být ale rychlí, protože herní pole se neustále posouvá smerem dolů a když první kulička dosáhne spodního okraje, hra pro Vás končí.