Spoj 3

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
75%
Hra - Bubble Buster
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Výborná bubbleshooter gameska pro všechny znuděné hráčky. Spojování stejně barevných bublinek zažene i tu největší nudu. Bubble Buster se dá hrát snad celé odpoledne. Co myslíš?

 
75%
Hra - Farm Of Dreams
Video se načítá

Provoz takové ekologické farmy si vyžaduje pořádnou dřinu. Člověk se musí pořádně otáčet, aby zajistil obživu pro zvířátka, ze kterých bude mít poté zisk. Dále peníze získává z vyspěstovaných plodin. Jenže peníze rychle ubíhají a vy nemáte na koupi dalších zvířátek. Proto si můžete zahrát jednoduchou mini hru, za kterou dostáváte peníze. Proto neváhejte a vrhněte se do chovu a pěstování. Uvidíte, že je to zábava.

 
75%
Hra - Monkey Trouble 2
Video se načítá

Opičky se dostaly opět do problémů. Klikejte a dávejte dohromady řádky nebo sloupce opic. Vytvářejte linie tří nebo více opiček stejné barvy, abyste se jich zbavili. Modrá místa se změní ve zlatá pokaždé, když se vám podaří odstranit je. Přeměňte všechna místa na zlatá, abyste úspěšně dokončili úroveň.

 
75%
Hra - Mystic India Pop
Video se načítá

Postřehová hra Mystic India Pop je výborná na odreagování. Stačí střílet barevné kuličky do oblastí stejné barvy na hadovi, který se postupně blíží do cíle. Celého hada musíte rozstřílet dříve, než se dostane do svého cíle, jinak prohrajete.

 
75%
Hra - Halloween Crazy
Video se načítá

Základním předpokladem pro úspěšné dohrání hry Halloween Crazy je dobrý postřeh. Jedině tak se Vám podaří udržet obrázky pod horní červenou linií, která znamená konec hry. Musíte spojit vždy čtyři stejné obrázky do řady či sloupce, abyste je odstranili. Jak daleko se dostanete?

 
75%
Hra - Monster Troubles
Video se načítá

Mnoho zábavy si užijete se hrou Monster Troubles. Cílem je odstraňovat postupně monstra, která se hromadí shora. Vždy je odstraníte po skupinkách, které jsou v minimálním počtu tří.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

75%
Hra - Pop'em Up
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další skvělou hru na skóre! V této hře bude vaším úkolem odstranit co nejvíce barevných kostiček. Odstraníte je tak, že budete klikat vždy na minimálně dvě stejné kostky.

 
75%
Hra - Jungle Crash
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Jungle Crash je zábavná postřehová hra, ve které odstraňujete barevné kostky. Vždy musí být minimálně 3, aby se vám podařilo je odstranit. Čím více jich odstraníte, tím více dostanete bodů.

 
75%
Hra - Collapse
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Máme tu další logickou hru, ve které budete spojovat stejné obrazce. Musíte spojit minimálně dvě stejně barevné kuličky. Snažte se v omezeném časovém limitu získat co nejvíce bodů.

 
75%
Hra - Candy Rain 3
Video se načítá

Máme tu parádní postřehovku, ve které budete spojovat vždy minimálně tři stejné sladkosti. Pokud jich spojíte více, tak získáte speciální sladkost. Navíc můžete získávat zlaťáky, za které nakoupíte mnoho bonusů.

 
75%
Hra - Unfreeze Penguins
Video se načítá

Super hra, ve které musíte uvolnit co nejvíce tučňáků z ledu. Pro správné uvolnění musíte spojit minimálně tři stejné tučňáky.

 
74%
Hra - Square Asemble
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Skvělá logická hra, ve které budete odbourávat minimálně dvě stejně barevné kostky. Čím více jich však bude, tím více dostanete za odbourání bodů.

 
74%
Hra - Fruit Implosion
Video se načítá
Hra na skóreHra o medaile

Odeberte všechno ovoce, které je na herní ploše! Čím více ovoce odeberete naráz, tím více získáte bodů. Nejméně můžete odebrat však dva stejné kusy. Pokud odeberete všechny kousky, dostanete bonusové body.