Rozmístění prvků

84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Cute Unicorns and Dragon Puzzle

V této hře budete prostě a jednoduše skládat puzzle roztomilých jednorožců a dráčků. O nic jiného v této hře nejde. Celkově budete procházet jednotlivými levely, ve kterých se ukrývají nádherné obrázky dráčků a jednorožců, které jen čekají na to, až je někdo jako ty poskládá. Dokážeš poskládat všechna puzzle, která jsou v této hře?

 
85%
Hra - Cover Orange: Journey Space
Video se načítá

Cílem této logické hry je ochránit v každém kole všechny pomeranče před útokem zlého mraku. Využívat k tomu budete různé krabice, sudy a další herní prvky, které musíte na plochu naskládat tak, abyste pro pomeranče vytvořili bezpečný úkryt. Podaří se vám zdolat všechny levely?

 
79%
Hra - Build It Wooden Bridge
Video se načítá

Podaří se vám postavit a zpevnit most, přes který budete přenášet auto? Zvládnete se dostat z každého levelu v této hře?

 
66%
Hra - Pumpkin Delivery
Video se načítá

Máme tu skvělou hru s tématem halloweenu. Vaším úkolem bude dostat dýni do díry. K dispozici budete mít několik objektů, které musíte rozmístit tak, aby se tam dýně dostala.

 
81%
Hra - Save The Animals
Video se načítá

Dokážete zachránit všechny zvířata? Musíte je vedle sebe naskládat na loď tak, aby jich bylo nejvíce stejných pohromadě.

 
86%
Hra - Disaster Will Strike 5
Video se načítá

Zahrajte si tuto parádní pařbu, ve které budete rozbíjet nahnilá vejce. K tomu budete používat různých přírodních katastrof, jako je propad země, vítr, nákaza nebo včely. Hra obsahuje několik desítek levelů.

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

81%
Hra - Globy 2
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto na pohled jednoduchou hru, která tak snadná nebude. Cílem je správně nasměrovat světlo.

 
50%
Hra - Please Fix the Road
Video se načítá

Zkuste si zahrát tuto logickou hru, kde bude vaším úkolem dostavět silnici. Na první pohled vám může přijít jednoduše, ale tak snadné to nebude.

 
76%
Hra - Land
Video se načítá

Zvládnete postavit most mezi platformami? Zní to jednoduše, ale tak snadné to nebude. Budete pomáhat malé příšerce a cílem je postavit most, který nebude přesahovat platformu. Také když bude moc krátký tak hra končí.

 
58%
Hra - Moley The Purple Mole
Video se načítá

Podaří se vám dohrát tuto logickou hru? Cílem je dovést krtka až ke klíči a drahokamu a pak ke dveřím. Někdy vám to přijde jako nemožné, ale pokaždé se dá najít řešení.

 
70%
Hra - Monsters Union 2
Video se načítá

Dokážete spojit všechny příšerky ve hře? také později budete řešit i různé překážky a budete muset sbírat i různé předměty.

 
83%
Hra - Bad Piggies HD 2015
Video se načítá

Máme tu pro vás šílená prasátka v HD! Vaším úkolem bude postavit také vozidlo, které prase přenese až do cíle. Po cestě vysbírejte hvězdičky a snažte se dojet ve stanoveném čase.

 
66%
Hra - Old Woman Marry Prince
Video se načítá

Tato stará babička se chce provdat za krásného prince, jenže se nejprve musí dostat ke 3 lektvarům, které jí omladí. Na vás bude rozmístit prvky tak, aby se k nim mohla dostat.