Odebírání prvků

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

80%
Hra - Playful Kitty
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které musíte pomoci smutné kočičce získat její oblíbené klubko. Podaří se vám odstranit všechny překážky a klubko k ní dostat?

 
83%
Hra - Catch the Candy HTML5
Video se načítá

Máme tu parádní hru, ve které musíte sladkost dostat vždy ke kostce. Pokud se vám to má podařit, tak musíte různě upravit překážky v cestě.

 
74%
Hra - Sun Beams 3
Video se načítá

Třetí pokračování logické pařby, ve které se snažíte dostat sluníčko zpět do jeho domečku. Po cestě se pak snažíte posbírat co nejvíce hvězdiček.

 
76%
Hra - Meet Puppy
Video se načítá

Parádní hra, ve které se snažíte dostat k sobě dva pejsky. Musíte však prvně odstranit všechny překážky, které jim v tom brání. Také se pokuste posbírat v každém kole všechny hvězdy.

 
74%
Hra - Drop Me!
Video se načítá

Zkuste odebírat prvky tak, abyste dopravili předměty do správných děr. Na začátku to bude snadné, ale později budete muset více přemýšlet.

 
72%
Hra - Fancy Diver 2
Video se načítá

Podaří se vám v této logické hře dostat na hladinu všechny potápěče? Cestu jim uvolníte tak, že budete odebírat stejně barevné kostky.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
83%
Hra - Hippo Chef
Video se načítá

Podaří se vám dopravit jídlo hrochovi přímo do tlamy? Musíte odebírat prvky tak, abyste neotrávili hrocha špatným jídlem a zároveň vysbírali všechny hvězdy.

 
80%
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Video se načítá

Cílem této logické hry je dostat jídlo k mlsné kočce. K tomu je potřeba vhodně odebírat z hrací plochy kusy ledu nebo správně využít různé herní prvky. Dávejte si přitom pozor na ostny a další překážky.

 
70%
Hra - Safari Time 2
Video se načítá

Pomozte zebře, aby překonala všechny nástrahy, které si pro ni připravila divočina. Aby postupovala dále, musíte jí pomáhat s překonáváním různých nástrah a překážek. Dokážete jí pomoci?

 
80%
Hra - Cubestern 2 Night Shift
Video se načítá

Máme tu pro vás další díl této super logické hry, kde jako v minulém díle budete dostávat vězně zpět za mříže. Musíte odebírat prvky tak, abyste je dostali do vězení.

 
78%
Hra - Cubestern
Video se načítá

Dokážete dostat všechny zločince do vězení? Pokud máte rádi logické hry tak si zkuste tuto. Odeberte prvky tak, abyste dostali všechny gaunery za katr!

 
74%
Hra - Card Rush
Video se načítá

Dokážete označit všechny čísla vzestupně od nejmenšího po největší. Budete omezeni časem, takže si musíte pospíšit. Také budete chytat kameny, které vám mohou přidat život navíc, když nasbíráte 1000 bodů.

 
78%
Hra - Fancy Diver 3
Video se načítá

V této logické hře budete mít za úkol zachránit potápěče, kteří zůstali uvězněni pod ledem. Abyste potápěče dostali na povrch, musíte z plochy vhodně odstranit všechny překážející herní prvky. Prvky musíte odebírat alespoň po trojicích, přičemž využít můžete i dostupné bonusy.