Náročný terén

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

76%
Hra - Smuggle Truck
Video se načítá

Řidiči, pozor! Hra Smuggle Truck prověří Vaše schopnosti jakmile usednete za volant. Je nutné si dobře promyslet jak rychle pojedete, protože do cesty Vám staví výmoly a další překážky, které musíte překonat, ovšem toto není nic jednoduchého. Pokud budete ztrácet lidi, snižuje se i Vaše výsledné skóre.

 
63%
Hra - Commie Crush
Video se načítá

Commie Crush je akční hra, v níž se jako řidič nákladního auta vydáte do tábora nepřítele s cílem zlikvidovat co nejvíce jeho jednotek. Za každého zabitého protivníka získáte peníze, které vám umožní vylepšit si vaše vozidlo a zlikvidovat tak stále silnější protivníky.

 
66%
Hra - Super Mario Racing
Video se načítá

Máš ráda Super Maria? Protože tady je další z jeho her! Tentokrát budeš závodit s ostatními. Můžeš si vybrat postavu, za kterou budeš hrát, takže můžeš být Mario, některý z jeho kamarádů nebo naopak jeho nepřátel. Při jízdě můžeš používat zbraně, když sebereš hvězdičku.

 
65%
Hra - Barts Kart
Video se načítá

V této hře tě čeká jízda s autem po velmi náročném terénu. Tvým úkolem je každé kolo projet a přitom se neobrátit na střechu. V autě sedí Bart ze Simpsonů, tak by to byla škoda. Body získáváš pouze za triky ve vzduchu.

 
78%
Hra - Angular Momentum
Video se načítá

Ve hře Angular Momentum bude dokonale prověřen Váš postřeh. Cíl je jednoduchý. Musíte dostat kuličku vždy na plošinu na konci kola, která Vás bude teleportovat do dalšího kola. V pokročilých kolech se vyskytují plošiny se speciálními vlastnosti, které prověří jak jste schopni vyřešit situaci.

 
53%
Hra - Skate Mania
Video se načítá

Projeď se na skateboardu po městě. Čeká tě mnoho nebezpečných nástrah a překážek, ale také ničení budov nebo aut. Při této zběsilé jízdě plné skoků a triků se snaž posbírat co nejvíce bonusových předmětů a dostat se bezpečně až do cíle!

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
59%
Hra - Jelly Wheels Arcade
Video se načítá

V této povedené hře se budete muset snažit získat co nejvíce mincí a díky mincím i bodů. Díky velkému kamionu, který má navíc velmi dobré pneumatiky, se dostanete úplně všude a pohodlně tak můžete mince posbírat.

 
76%
Hra - Free Rider 3
Video se načítá

Máme tu další parádní závodní hru, ve které si dokonce můžete nakreslit vlastní terén! Ovšem nechybí ani již přednastavené úrovně, které si jistě užijete. Tak rychle nasednout na kolo a zdolat všechny nerovnosti a překážky!

 
77%
Hra - Sewer Run
Video se načítá

Umíš jezdit na skateboardu? V této hře se to jistě rychle naučíč. V super 3D grafice se spolu se svými kamarády budeš prohánět městem, přeskakovat překážky, předvádět nejrůznější triky. Když navíc dokážeš nad ostatními zvítězit, můžeš mít ze sebe fakt radost :)

 
76%
Hra - Renegade racing
Video se načítá

Renegade Racing je super závodní hra pro každého. Máte na výběr ze spousty vozů jako třeba Mini Cooper, Dodge Charger, Bugatti Veyron, různé monster trucky a další. Hra samozřejmě nabízí i různá vylepšení pro vaše auta. Cílem hry je dojet nejlépe první. Dělejte triky ve vzduchu, jezděte po zadních kolech, když děláte tohle často, tak se vám spustí TURBO. Na co ještě čekáte? Podaří se vám porazit všechny rivaly a získat nejlepší auta?

 
78%
Hra - Big Truck 2
Video se načítá

Baví Vás rozvážet různé druhy nákladů?? Tak v této hře si jich užijete až dost. Na trati čeká mnoho obchodníků, kteří potřebují, abyste jejich zboží dovezli včas a hlavně v pořádku!! Pokud se Vám povede po cestě vytratit všechno zboží, tak musíte vyrazit znovu.

 
83%
Hra - Car Eats Car 2: Mad Dreams
Video se načítá

Skvělá hra, ve které máte za úkol dostat autíčko do cíle, aniž by ho jiná zlá autíčka zničila. Po cestě musíte sbírat červené diamanty a zlatá ozubená kolečka. Za tyto bonusy si pak můžete nakoupit spousty vylepšení pro svoje autíčko.

 
60%
Hra - Earn to Die 2012
Video se načítá

Zahrajte si další pokračování skvělé hry, ve které se snažíte uniknout krvežíznivým zombíkům. Opět dostanete peníze za ujetou vzdálenost a můžete nakupovat lepší auta nebo vylepšení. Podaří se vám zachránit?