Létání

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

87%
Hra - Powerpuff Girls: Attack of the Puppybots
Video se načítá

kdo by neznal tyhle tři roztomilé holčičky, které se rozhodly chránit svět proti zlu? V této hře se stanete jednou z nich. Dokážete projít všemi úrovněmi a probít se armádami nepřátel, kteří na Vás nepřestávají dorážet a útočit? Zkuste, jestli jste schopní a máte postřeh. Hru ovládáte šipkami a mezerníkem.

 
75%
Hra - Powerpuff Girls: Zombgone
Video se načítá

Dívky musí být mnohdy statečnější než kluci. Často se dostanou do situací, ve kterých si musí umět samy poradit. Pak je nemůže nic zaskočit. Vydejte se se třemi dívkami na dobrodružství, na kterém je bude čekat spousta nebezpečí. Potkají se tam s různýma příšerama a nástrahama, které se je budou snažit zastavit. Snažte s přejít všechny levely ve zdraví.

 
72%
Hra - Hugo
Video se načítá

Hugo je postřehová hra, kde budete potřebovat velkou dávku rychlosti a přesnosti. Hrát budete za známou postavu z PC her - Huga. Vaším úkolem bude se strefovat v rychlém letu do diamantů- modrý je za 100b. a červený za 200b.. Aby hra nebyla příliš jednoduchá, tak se musíte hlavně vyhýbat nastraženým mouchám, které vás připraví o život.

 
67%
Hra - Tweet Tweet
Video se načítá

V hlavní roli počítačové hry Tweet Tweet si zahraje malý modrý ptáček, který právě vylétnul z hnízda a vydává se na dobrodružnou výpravu. Pomozte mu dolétnout daleko a nespadnout. Ptáček bude automaticky padat a vy mu za pomoci myši musíte pomoci, aby nedopadl až na zem. Dokážete cestou sbírat bonusy?

 
65%
Hra - Fluffy Aliens
Video se načítá

Napadli nás mimozemšťané a vypustili na naši Zemi svého zástupce. Ten je ale zřejmě náš přítel. Po Zemi se pohybuje létáním, což dokáže pomocíí batohu, který má na zádech, na kterém jsou trysky. Vy ovládáte jeho let pomocí tlačítka na myši. Hlavním úkolem je sbírat hvězdičky a jiné bonusy. I když se to zdá být jednoduché, budete se muset pořádně snažit. Hra má 40 úrovní.

 
64%
Hra - Super Barbie Injured Doctor
Video se načítá

Postarejte se o Barbie, která narazila do střechy a naučte ji lépe létat, aby se tento incident nezopakoval. Pomůžete jí?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
62%
Hra - Planet Pursuit
Video se načítá

Máš ráda vesmír? Znáš pořadí planet v naší sluneční soustavě, jejich jména a dokonce barvy? Pak potom zkus tuto skvělou on-line hru, která má 3 části. V první vybereš planetu na kterou poletíš, vyhneš se meteorům, nasbíráš bonusové předměty. V té druhé projdeš těžký terénem planety a vyzvedneš důležitý předmět. Nakonec odpovíš na otázku. Navštiv všechny planety a splň misi!

 
55%
Hra - Mario Zeppelin
Video se načítá

Světem protřelý instalatér Super Mario Bros se představuje v novém kabátě! Tentokrát se vydává na dobrodružství na palubě vzducholodě. Pohybujte se směrovými šipkami a sbírejte cestou penízky. Vyhýbejte se kontaktu s vodní plochou, s koncem obrazovky a jinými nebezpečnými věcmi. Hra má celkem sedm úrovní.

 
45%
Hra - Census Man
Video se načítá

Neohrožený hrdina zvaný Census Man se vydává na dobrodružnou výpravu. Na každou misi máte omezený časový limit. V pravém horním rohu se skrývá počet obyvatel, které může Census Man najednou unést (Strength). Používejte směrové šipky k létání. Následujte žlutou šipku, abyste vyzvedli občany. Fialová šipka vás dovede ke zvýšení síly.

 
44%
Hra - Winnie the Pooh Ball
Video se načítá

Tato hra je určena pro nejmenší hráče, kteří se rádi učí písmenka a chtějí se přiučit i začátečnickou angličtinu. Baví vaše dítě méďa Pů? V této hře létá s balónkem a sbírá písmenka,ze kterých se skládají slova, ty poté vysloví správně. Nad slovem je vždy obrázek, aby dítě vědělo, co dané slovo znamená.

 
76%
Hra - Robinsons
Video se načítá

Tato super on-line hra se odehrává na Zemi, ovšem v budoucnosti. Jde jen o to, aby si se svým vozidlem, které lítá vzduchem, sbírala předměty a vyhýbala se ptákům. Snaž se letět co nejrychleji a nasbírat co nejvíc bodů.

 
68%
Hra - Coyote
Video se načítá

Znáš vtipné naschvály těchto dvou kreslených postaviček? I v této on-line hře, chce kojot chytit svého věčného rivala. Pomoc mu najít správný směr a udržet ho nad zemí na jeho červené raketě. Co level, to jiné pozadí a překážky. Nezapomeň, že šipka dolu, znamená směr nahoru ;-) Hodně štěstí.

 
79%
Hra - Pig on the Rocket
Video se načítá

Prase na raketě - název mluví téměř za vše. Jedná se o pohodovou flash hru, která vás jistě bude bavit. Myškou ovládáte prase přivázané na raketě. Cestou se snažte sbírat ovoce, abyste získali více bodů a také žluto černé značky, abyste měli dost energie na let. Vyhýbejte se ptákům, protože při střetu s nimi vám ubírají život.