Kouzla a čarování

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

85%
Hra - The Night of The Witches Jigsaw

Dnes si budeme společně skládat puzzle. A to ne ledajaké puzzle. Budeme společně skládat puzzle nádherných obrázků čarodějnic. Nejdříve si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků, poté zvolíte obtížnost a pak hurá do hry.

 
85%
Hra - Princess Zodiac Spell Factory

Pomoz krásným princeznám s výběrem nejlepšího čarodějnického outfitu, který si mohou obléci na večerní kouzelnický bál. Hru ovládáš myší.

 
81%
Hra - Spell Factory Back to School

Jenny bohužel ještě nikdy nechodila do školy. Splníte jí toto přání? S pomocí Džina můžete udělat nějaké kouzelné lektvary kombinací tří věcí a najít všech 12 znaků. Jenny bude tak nadšená ze setkání se všemi postavami školy.

 
88%
Hra - Boyfriend Spell Factory
Video se načítá

Valentýn se blíží a ty stále nemáš s kým bys ho oslavila? Ve hře Boyfriend Spell Factory si můžeš přikouzlit 12 různých tajných chlapců a jednoho z nich si poté vybrat. A zaručeně na Valentýna sama nebudeš.

 
75%
Hra - The Chilling Adventures Of Sabrina
Video se načítá

Ve hře The Chilling Adventures Of Sabrina na tebe už čeká mladá čarodějka, která potřebuje tvoji pomoc s oblečením. Poté pomůžeš s oblečením i Sabrininým sestrám a ideálně je můžeš všechny sladit tak, aby si spolu mohli udělat fotku nebo se potrénovat v kouzlení.

 
80%
Hra - Eliza's Spell Factory

Ve hře Elza's Spell Factory budeš mít za úkol pomoct Else vymyslet 12 nových kouzelných lektvarů. Lektvary tvoříš tak, že dáváš do kupy různé suroviny. Podaří se ti objevit všechny lektvary? A vo který lektvar dělá?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Audrey's Spell Factory
Video se načítá

Ve hře Audrey's Spell Factory budeš pomáhat Audrey s najitím 15 různých kouzel. Každé kouzlo tě promění v něco jiného a každé kouzlo se bude skládat z jiných ingrediencí. Podaří se ti všechny kouzla najít?

 
75%
Hra - Magic Girl Dress Up
Video se načítá

Pomozte dívce, která se připravuje na maškarní bál. Musíte z ní udělat čarodějku. Můžete volit i moderní kousky oblečení, ale výsledek by měl vždy ladit dohromady. Jak si s tímto úkolem poradíte?

 
77%
Hra - Baba Yaga
Video se načítá

Jistě znáš klasickou pohádku o Perníkové chaloupce. Teď si ji můžeš sama naplno prožít. Čarodějnice tě zavřela ve své chýši a odešla pryč. Ty máš jedinečnou šanci utéct! Používej předměty, které v místnosti najdeš, a dostaň se ven.

 
83%
Hra - Keeper of the Grove 2
Video se načítá

Super fantasy hra, ve které budete bránit studnu s diamanty. Tyto diamanty se snaží ukrást nepřátelská monstra. Vy musíte kolem cesty stavět bojové jednotky a vylepšovat je. Můžete nakupovat mnohá vylepšení i nové jednotky. Používejte během boje i kouzla.

 
75%
Hra - Witch Power Practice
Video se načítá

V této hře budete pomáhat čarodějnicím ze seriálu Witch! Na začátku si vyberete jednu ze svých oblíbených hrdinek a můžete začít bojovat s nepřáteli. Dokážete je všechny zastavit?

 
88%
Hra - Takeover
Video se načítá

Zahraj si strategickou hru jménem Takeover, ve které se staneš velitelkou armády. Spravuj pevnost, kterou můžeš vylepšovat, bojuj s tvou armádou a také využívej kouzla, která časem dostaneš. Vítej v magickém středověku!

 
60%
Hra - Magic Aromas
Video se načítá

Ve hře Magic Aromas si zahrajete na mladou čarodějnici, která vlastní obchod s elixíry. Vaši zákazníci budou neustále vyžadovat nové a nové elixíry, které musíte správnou kombinací květů a dalších surovin vytvořit. Ve hře navíc nechybí ani množství vylepšení.