Autoškola

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

82%
Hra - 3D Parking
Video se načítá

Chtěli byste se naučit dobře řídit? Tak to byste si měli zahrát hru 3D Parking, kde budete mít možnost řídit několik aut. Parkování s každým autem je individuální a proto musíte být obezřetní a mít hodně trpělivosti. Příjemnou zábavu.

 
77%
Hra - Carpark Challenge
Video se načítá

Myslíte si o sobě, že jste vynikající řidič? Zvládnete ovšem zaparkovat při ztížených podmínkách? Zkuste si to v téhle super hře, ve které se rozhodně nebudete nudit. Auto vidíte z ptačí perspektivy, takže korigovat a odhadnout finální pozici auta by pro Vás neměl být problém, ale učený z nebe nespadl. Hodně štěstí!

 
75%
Hra - City Parking
Video se načítá

Skvěle zpracovaná hra, ve které musíte bezchybně zaparkovat své auto, které vidíte z ptačí perspektivy, Vás zaručeně dostane. Myslíte si, že je jednoduché zaparkovat mezi dvě auta? V této hře to bohužel tak snadné není. Zkuste si své řidičské dovednosti a třeba se i něčemu přiučíte. Hodně štěstí a hlavně bez nehod.

 
75%
Hra - Driving School TD
Video se načítá

Věříš si na to, že bys mohla získat řidičský průkaz? V této hře si totiž ověříš, jak jsi na tom se svými řidičskými schopnostmi. Čeká na tebe 15 scén, které ověří znalost dopravních předpisů i třeba to, jak dokážeš zaparkovat.

 
71%
Hra - Park My Big Rig 3
Video se načítá

Ve hře Park My Big Rig 3 si ověříte své řidičské schopnosti a dovednosti. Vaší úkolem v každém kole je zaparkovat s některý z velkých nákladních aut na přesně vyznačeném místě. Nebude to vždy jednoduché, auta jsou dlouhá a mnohdy naložená těžkým nákladem. V každém kolem parkujete v časovém limitu jedno auto. Po zaparkování postupujete do dalšího kola.

 
71%
Hra - Traffic Hazard
Video se načítá

Dostali jste se někdy s autem do velkého dopravního provozu někde ve městě? Určitě ano. I když třeba ne jako řidiči, ale jen jako spolujezdci. Vyzkoušejte si v této hře řízení bezproblémového provozu. Musíte manipulovat s auty tak, aby se nestala žádná dopravní nehoda. Všechna auta jedou, vy je můžete zastavovat, zrychlovat. A autobusy manipulovat nemůžete a proto na silnici spíše překáží. Abyste splnili level, musíte zdárně nchat projet určitý počet aut. Křižovatky budou stále obtížnější.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
69%
Hra - Barbie Driving Test
Video se načítá

Pomozte Barbie, aby udělala zkoušky v autoškole a získala řidičský průkaz. nejdříve jí musíte vybrat vhodné oblečení, vylepšit auto a projít určitou trať. Zvládnete to?

 
66%
Hra - Texting and Driving Game
Video se načítá

Dokážete si představit, že řídíte automobil a během jízdy dokonce píšete textovou zprávu na mobilu? Ve hře Texting and Driving Game si to můžete vyzkoušet. Používejte směrové šipky pro pohyb auta, vyhýbejte se kontaktu s jinými auty a dalšími překážkami, které vás na cestě potkají. Zmáčkněte šipku nahoru a získáte body.

 
65%
Hra - Mall Parking
Video se načítá

Řidiči vítej na parkovišti v supermarketu! Superhra, ve které si vyzkoušíte, zda dokážete bez srážky projet přeplněným parkovištěm, vyhnout se špatně zaparkovaným vozům a najít vhodné parkovací místo.

 
64%
Hra - Concert Parking
Video se načítá

Opravdu stylově návyková online hra na parkování. Tentokrát se chystáš na koncert, ale je těžké najít volné místo na parkování. Pospěš si, ať stihneš koncert.

 
63%
Hra - School Bus License
Video se načítá

Řízení auta není snadného. A co takhle školní autobus, to už tuplem není žádná sranda. Musíte umět řídit velmi opatrně, ale zároveň rychle, protože děti musí být ve škole včas, ale zároveň musí dojet v pořádku. Plňte stanovené úkoly, kam máte zamířit s autobusem. Pozor si jen dávejte, abyste nevjeli na žluté plochy. Na úkoly je stanovený čas, takže se snažte být co nejrychlejší.

 
62%
Hra - Pro Parking
Video se načítá

Máš ráda parkovací online hry? Pokud nevíš o co jde, tak věz, že tvým úkolem je zaparkovat auto co nejpřesněji na vymezené parkovací místo. V této superhře tě čeká celá řada úrovní a náročných zkoušek.

 
60%
Hra - Mafia Driver 2
Video se načítá

Zlodějíčkové aut musí být pořádně opatrní, aby je náhodou při jejich loupení nevyrušili policisté nebo aby náhodou neudělali nějakou chybu, která by je prozradila. Ukradněte auto, se kterým budete jezdit po městě. Musíte sbírat malé kroužky. Pozor si musíte dávat na jiná auta nebo překážky, abyste do nich nenarazili. To by totiž znamenalo, že Vás policie zbystřila.