Pro Parking

4 hlasy
62%

Spuštěno: 12390x | 3,67 MB
 

Ovládání hry - Pro Parking

Pohyb
Ruční brzda

Popis hry - Pro Parking

Pro Parking Máš ráda parkovací online hry? Pokud nevíš o co jde, tak věz, že tvým úkolem je zaparkovat auto co nejpřesněji na vymezené parkovací místo. V této superhře tě čeká celá řada úrovní a náročných zkoušek.

Vložit hru na stránky

Velikost vložené hry:
Co si myslíte o této hře?
Super Dobrá Ujde Nuda

Podobné hry

World of Tanks
Video se načítá
81%
Hra - Bombay Taxi 2
Video se načítá
80%
Hra - Bombay Taxi
Video se načítá

Komentáře

Merlinka1VIP(Máme rádi Fantastická zví...)

Hele proč tady píšu úplně o něčem jiném než se tady bavíme no to protože nevím co mám psát je mi to opravdu líto že jsem tady přerušila váš rozhovor fakt se vám všem moc omlouvám já nevěděla co mám vlastně napsat protože jsem se úplně zaujala do psaní na tom notebooku je to fakt rychlé tak mi to vůbec nebavilo jak to bylo pomalé tak pardon. A zase jsem to udělala že mluvím úplně o něčem jiném než chci napsat. Tak se opravdu omlouvám za mou chybu snad mi odpustíte a nebude vám vadit.

Merlinka1To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Merlinka1VIP(Máme rádi Fantastická zví...)

Bright: Hele já to taky zvládám jenom mi tam vadí že tam není ukázané jak to tam mám zaparkovat já tam totiž parkuji a ono mě to nechce pustit dále ještě jsem se nedostala dál než je tam to jak se tam jede s tím nevím autem dál to nejde já bych řekla že ta hra má čím vyšší skore tím méně času já jsem tady málem napsala nějaké blbosti ani nevím co to vlasně znamená je to opravdu jiné psát na bedně a nebo na noteboku.

Merlinka1To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Nový komentář

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.