Zamilované

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

72%
Hra - Love Tester
Video se načítá

V této hře si můžete vyzkoušet, jak moc se hodíte ke svému partnerovi. Do první kolonky zadejte své jméno a do druhé jméno partnera a poté spusťte test. Tento test Vám vyhotoví procenta, která Vám ukážou, jak moc jste si souzeni.

 
72%
Hra - In Couples
Video se načítá

Máme tu pro vás logickou hru, ve které budete pomáhat pejskům a kočičkám se dostat ke svým polovičkám. Nebude to tak snadné, protože bude na ně čekat spousta překážek a strážců. Budou vám v tom bránit různé faktory, ale láska je silnější. Podaří se vám je všechny pokaždé šťastně shledat?

 
71%
Hra - Test lásky - love tester
Video se načítá

Hra Test lásky je hrou, kde můžete otestovat, jestli se k sobě vážně hodíte. Je vaše drahá polovička vážně ta pravá, nebo je to jen omyl? To zjistíte až po zadání vašich jmen a následném kliknutí na kalkulaci lásky. Poté uvidíte v duhovém podání, jak moc velkou má vaše láska naději. Neváhejte a otestujte se.

 
71%
Hra - Bella a Edward Eternal Love
Video se načítá

Jedna z oddechových líbacích her. Mladý pár zamilovaných lidí by se nejraději pořád jen líbal, ovšem nikde není klidné místečko, a tak jim musíte trochu pomoci. Pokud podržíte klik na mladém páru, budou se ti dva líbat o sto šest. Ovšem pozor - nikdo vás při tom nesmí vidět. Jakmile vypozorujete nebezpečí, uvolněte klik. K dokončení levlu je nutné naplnění čáry v dolní části hry, ale také její vyplnění v časovém limitu.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
71%
Hra - Kiss Justine Bieber
Video se načítá

Mladá popová hvězdička Justin Bieber se rozhodl vydat na ryby. Nepojede rybařit na jachtu sám, ale vezme s sebou svou přítelkyni. Cílem této hry je políbit Justina s přítelkyní, aniž by vás spolu zahlédli všudypřítomní novináři. Hra má několik úrovní. Máte několik životů, takže pokud vás napoprvé nachytají, nic zásadního se neděje.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
71%
Hra - Your Love Test
Video se načítá

Otestujte velkolepost svojí lásky. Hra Your Love Test vám nabízí testování lásky na základě shody jmen (name match) a na základě znamení zvěrokruhu (zodiac match). Musíte napsat jména nebo zvolit znamení a poté stačí kliknout na možnost Check Compatibility. Objeví se vám výsledná hodnota vyjádřená v procentech.

 
71%
Hra - Puppy Adventures
Video se načítá

V této hře se budete starat o pejska, který se chystá na své první rande. Takže ho musíte upravit a také se na vás budou čekat i další minihry.

 
70%
Hra - Cam Kissing
Video se načítá

Vžijte se do role dívky na školním táboře. Budete pět dní bez dohledu rodičů. Konečně jste sami se svým miláčkem ze školy a máte šanci se políbit přesně tak, jak jste o tom již dlouho snili. Dávejte ale pozor, aby vás při líbání nikdo nenachatal, jinak si zaděláte na pořádné problémy. Pokud vás chytí, pošlou vás za trest domů.

 
70%
Hra - Bratz Kissing
Video se načítá

Bratz jsou opět tady! Sasha má narozeniny a pořádá velkou oslavu. Pomozte Yasmine, Sashe a dalším kamarádkám políbit své kluky, aniž by vás kdokoliv odhalil. Máte na to určený čas, který rychle ubíhá. Dokážete zvládnout všechny úrovně? Jakmile vás někdo uvidí, máte smůlu a musíte začít znovu od začátku.

 
70%
Hra - Melody of Love 5 Differences
Video se načítá

Slyšíte tu melodii lásky? Pojďte s námi hledat rozdíly na obrázcích za doprovodu čarokrásné hudby. Hra vás zabaví na opravdu dlouhou dobu, protože má skutečně nepřeberné množství úrovní. Abyste je mohli odehrát všechny, musíte dokončit vždy tu předcházející úroveň. Závodíte proti času, který máte dopředu vyměřený.

 
70%
Hra - Nurse Kissing 2
Video se načítá

Jedna z oblíbených líbacích her, která vás bude určitě velmi bavit. Na chvíli se totiž budete moci stát zdravotní sestřičkou a trochu si užít s pacientem. Za daný čas je potřeba naplnit zamilovanou linku vpravo nahoře. Hlavně dávejte pozor, by vás při líbačce nikdo neviděl. Možná, že byste přišli o práci.

 
70%
Hra - Kisses At The Beach
Video se načítá

Přinášíme vám další zajímavou hru Kisses At The Beach, kde se prokáží vaše ženské vnady. Principem je políbit chlapce tak, aby to neviděl plavčík. Pokud vás uvidí, ztrácíte jeden život, proto musíte být opatrné.