Zamilované

85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
84%
Hra - Líbání ve škole
Video se načítá

Ve škole bysme se měli především učit a dávat pozor. Tento zamilovaný pár má ale jiný názor. Chtějí se líbat zrovna při hodině. Myslíš, že jim dokážeš pomoci, aby si jejich polibků nikdo nevšiml?

 
84%
Hra - A Brides First Kiss
Video se načítá

Také se občas zasníte a představíte si svou vlastní svatbu a k ní neodlučitelně patřící první novomanželské políbení? Jak by podle Vás mělo vypadat? V této hře se Vaše sny stanou virtuální realitou! Oblečte sebe, svého ženicha a třeba jim oběma také upravte účes. A dokonalá svatba přeci jen existuje!

 
83%
Hra - Office Lover Kiss
Video se načítá

Jste už unuděni z kancelářské práce? A líbí se Vám váš kolega? No tak si trošku zpříjemněte nudné chvilky v práci. Zkuste svého vyvoleného jen tak spontánně políbit. Jediným problémem je Váš šéf, který si na Vás už dlouho dělá zálusk a samozřejmě nesnese pohled na to, jak se llíbáte s jiným mužem. Proto to musíte dělat tajně, vždy ve chvilkách, když jde telefonovat.

 
83%
Hra - Fairytale Kiss
Video se načítá

Chlapec s dívkou si chtějí dát pohádkovou pusu. Pomozte jim v jejich touze, ale nenechte se chytit zlou čarodějnicí. Trochou lásky se pokuste zachránit svou vesnici. Máte stanovený časový limit na to, abyste rozjasnili zšedlou krajinu. Čím déle bude polibek trvat, tím jasnější krajina bude. Na příchod čarodějnice budete upozorněni vykřičníkem.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
83%
Hra - Zayn Malik Date Simulator
Video se načítá

Dokážete si získat kluka svým šarmem? Ověřte si to v této hře kde bude vaším úkolem Zika pusu od Zayna Malika. Podaří se vám to nebo dostanete kopačky?

 
World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

83%
Hra - Elsa Leaving Jack Frost
Video se načítá

Elsa chce opustit svého dlouholetého partnera Jacka protože si myslí, že ji už nemiluje. Pomozte jí s balením a psaním vzkazu. Podaří se jí skutečně odejít?

 
82%
Hra - Kiss Off
Video se načítá

Naučte se líbat, učte se a nakonec z vás bude mistr nebo mistryně v líbání. Na začátku hry si vybíráte svou postavičku, kdy je možné hrát za kluka i za holku. Pak už začíná samotná hra. Na ulici potkáváte osoby opačného období a musíte si vybrat, komu dáte polibek. Když počkáte kuřačku nebo kuřáka, je lepší to mít rychle za sebou. Trénujte různé techniky a buďte nejlepší!

 
82%
Hra - Alexandra's Date
Video se načítá

Saši se splnil její sen, kluk jejích snů jí pozval na rande! Saša je celá nervózní a nedočkavá, nemůže se pořádně rozhodnout, co si na sebe vezme. Pavel je také nedočkavý a chce jí pořádně ohromit. Můžete je oba dva obléct a ujistit se, že vypadají dobře?

 
82%
Hra - 7 Dates
Video se načítá

Jessica by chtěla přítele a má sedm favority. Vyber za ni který by to měl být a pomoz jí s konverzací, aby ji pozval na rande. Podaří se vám to nebo bude Jessica sama?

 
81%
Hra - Nurse Kissing
Video se načítá

Dobrý postřeh a také lékařské schopnosti jsou potřeba ve hře Nurse Kissing. Jelikož jste se zamilovala do pacienta, chcete se s ním líbat. Dejte si pouze pozor ať jeho zdravotní stav ještě nezhoršíte.

 
81%
Hra - Anna Wedding Kiss
Video se načítá

Nenechejte se přistihnout při líbání se svým vyvoleným. Jako mladší princezna na to jistě také máte právo. Dejte si tedy pozor, ať si toho nevšimne Vaše starší sestra, která by mohla žárlit. Dokážete postoupit do dalšího kola?

 
80%
Hra - Puccalove
Video se načítá

Zamilovaná online hra pro děvčata. Určitě znáě korejskou pohádkovou postavičku a panenku Pucca. Mrkni na její dobrodružství v této minihře.