Super Mario

88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
85%
Hra - Super Sandy World

Vžijte se do role legendárního Maria a projděte tuto plošinovku, ve které na vás číhá mnoho zákeřných nestvůr a překážek, které musíte překonat. Hru ovládáte šipkami.

 
85%
Hra - Super Jesse Pink

Pomoz Super Jesse Pinku překonat všechny překážky v této roztomilé retro skákačce a dostat se až ke krystalu, po kterém Jesse celý život touží. Po cestě však na vás budou čekat nebezpečné příšerky a zlí ptáci, kteří se budou snažit vám v postupu zabránit. Hru ovládáte šipkami nebo klávesami asdw.

 
85%
Hra - Seasonland

Dnes si dáme jednu roztomilou skákačku na odreagování. Tvým úkolem bude s malým panáčkem přeskákat všechny překážky v danném levelu a vyhnout se všem příšerkám, které tě chtějí zničit. Příšerkám se můžeš buď vyhnout nebo je zničit stisknutím tlačítka pro střelbu. Dokážeš překonat všechny levely?

 
90%
Hra - Super Onion Boy

Skákačka ve stylu Super Maria, který je oblíbený napříč všemi generacemi. Zachraň princeznu před nepřáteli a sbírej během své cesty zlaté hvězdy. Dojdeš až na konec 15. úrovně?

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
30%
Hra - CG Mario
Video se načítá

Jak si dokážete poradit s pomocí Mariovi, který se musí dostat přes řadu klasických překážek a samozřejmě také nepřátel. Na paměti mějte fakt, že máte pouze jeden jediný život.

 
My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

56%
Hra - Mario Mushroom Cupcake
Video se načítá

Prvním úkolem hry je pomoci Mariovi nasbírat všechny ingredience na pečení. Poté se již pustíte do přípravy těsta a dalších věcí. Dokážete si poradit i bez znalosti receptu, protože hra Vám bude dávat nápovědu.

 
50%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude vymyslet způsob, jak Super Maria dostat bezpečně do dveří na konci každého kola. Překážky, které vám stojí v cestě nemůžete přeskočit, avšak můžete je zdolat vhodným natočením hrací plochy.

 
64%
Hra - Mario Forever Flash
Video se načítá

Zavzpomínejte na staré časy a zahrajte si nejznámější hru světa. Společně s Mariem budete překonávat různé překážky a nepřátele. Během cesty musíte sbírat mince a houby, které vám dodají sílu a energii. Podaří se vám dostat do cíle?

 
72%
Hra - Mario New Extreme 2
Video se načítá

Zahrajte si parádní pařbu s Mariem v hlavní roli. Vaším úkolem bude překonat několik úrovní a dostat se až do cíle. V cestě vám však bude stát mnoho překážek a nepřátelských postav.

 
70%
Hra - Mario Moto Race
Video se načítá

Mario se svými přáteli osedlal motorky a dali se na závodění. Dokážete všechny porazit a protnout cílovou pásku jako první? Snažte se co nejlépe využít nitro, protože to je velká pomoc. Jakmile se do cíle dostanete na prvním místě, postupujete do dalšího kola.

 
75%
Hra - Mario KaBoom
Video se načítá

V této hře s Máriem budete muset posbírat všechny bomby, které se v daném levelu nachází. Musíte sbírat rychle, protože bomby začínají vybuchovat.

 
49%
Hra - Unfair Mario
Video se načítá

Super hra s máriem, ve které budete potřebovat pevné nervy. V cestě vám stojí mnoho záludných překážek, které však nevidíte. Je jisté, že několikrát umřete, musíte si však zapamatovat cestu a přejít tak deset úrovní.