Super Mario

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

50%
Hra - Mario Super Santa
Video se načítá

Zábavnou skákačku najdete pod titulem Mario Super Santa. Hlavní postavou je oblíbený Mario, který se ocitne ve vánočním světě. Během své náročné cesty musí sbírat dárečky. Samozřejmě i zde se mu do cesty postaví protivníci, kteří jsou tentokrát v podobě tučňáků.

 
50%
Hra - Mario Spin World
Video se načítá

Vaším úkolem v této logické hře bude vymyslet způsob, jak Super Maria dostat bezpečně do dveří na konci každého kola. Překážky, které vám stojí v cestě nemůžete přeskočit, avšak můžete je zdolat vhodným natočením hrací plochy.

 
48%
Hra - Unfair Mario
Video se načítá

Super hra s máriem, ve které budete potřebovat pevné nervy. V cestě vám stojí mnoho záludných překážek, které však nevidíte. Je jisté, že několikrát umřete, musíte si však zapamatovat cestu a přejít tak deset úrovní.

 
45%
Hra - Unicorns Star Race
Video se načítá

Staňte se nejlepším závodníkem a vyhrajte závod za pomoci svého koně. Na výběr máte známých jezdců, je jen na tobě, pro kterého se rozhodneš.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
43%
Hra - Supermario Bros 1
Video se načítá

Božský instalatér Super Mario Bros se opět vydává na dobrodružnou výpravu. Sbírejte s ním penízky. Dávejte pozor na jeho zdraví, nesmí vám klesnout na nulu. V cestě vám bude stát celá řada nepříjemností, například masožravé květiny nebo bezedné propasti. Dokážete dovést Maria k dalšímu slavnému vítězství?

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
43%
Hra - Super Bunny World
Video se načítá

Podaří se vám s králíčkem překonat co největší vzdálenost? V cestě vám však bude stát mnoho nebezpečných překážek!

 
42%
Hra - Sonic lost in Mario world
Video se načítá

Je tu další hra ze skupiny tzv. skákaček. Tentokrát je hlavním hrdinou Sonic, který se dostal do jiného světa, a to do prostředí známé hry Mario. S hlavním představitelem této hry budete procházet jednotlivá kola, překonávat překážky, sbírat body a snažit se získat nějaký ten život v podobě unikajícího hříbku navíc, abyste se dostali zpět domů.

 
42%
Hra - Mario Rain Race
Video se načítá

Jste-li závodní typ, pak se Vám jistě bude líbit závodní hra Mario Rain Race. Na čtyřkolce se postavíte svým soupeřům v nelítostném počasí. Během trati můžete najíždět na speciální oblasti, které Vás zrychlí. Pozor však na volně se válející krabice, která Vás po nárazu zpomalí.

 
41%
Hra - Mario Ghost House
Video se načítá

Super Mario Bros se ztratil! Mario se vydal zkratkou a ztratil se ve strašidelném domě hrůzy! Pouze vy mu můžete pomoct rozluštit bludiště a najít mu cestu do bezpečí. Dávejte si pořádný pozor na duchy! Můžou vám hodně znepříjemnit vaši cestu za svobodou. Sbírejte penízky. Dávejte pozor kam šlapete, ať nikam nespadnete.

 
39%
Hra - Jump Mario 2
Video se načítá

Další povedená hra z řady Mario. Tenhle roztomilý vysmátý človíček Vám náladu rozhodně zlepší. Sbírejte hvězdičky, zabíjejte houbičky a snažte se dosáhnout nejvyššího skóre. Tahle flashovka Vás rozhodně nenechá v klidu sedět na židli. Projdete s malým Mariem nebezpečný svět anebo Vás příšerky dostanou?

 
39%
Hra - New Mario Flash
Video se načítá

Legendární opravář Super Mario Bros opět v akci! Pomozte mu v jeho dalším dobrodružství a poražte všechny nepřátele. Cestou sbírejte penízky, které se vám budou hodit. Hra má několik úrovní, každou z nich musíte projít v určeném časovém limitu. Rozbíjejte bedny s otazníkem a získáte bonusy. Nepřátelské postavičky zničíte tím, že jim skočíte na hlavu.

 
37%
Hra - Mario Kart Racing
Video se načítá

Super Mario Bros je fenoménem počítačových her. Jeho osobou byly inspirovány stovky her. Dnes už se nejedná pouze o akční hry, ale přidala se spousta dalších herních žánrů. Tentokrát vám přinášíme hru z kategorie závodních. Super Mario Bros se posadí do malého červeného autíčka a vyrazí bojovat o první místo.