Monster High makeover

World of Tanks
Video se načítá

Zahrajte si zankové bitvy v této parádní hře! Přesunete se do doby první a druhé světové války, kdy tyhle těžké kolosy… (více)

72%
Hra - Draculaura Bloody Makeover
Video se načítá

Skvělá hra, ve které musíte pomoci Draculauře s jejím líčením. Nejprve vyčistíte pleť a nanesete pleťové masky. Následně se můžete odebrat k převlékání, změně účesu nebo líčení.

 
70%
Hra - Abbey Bominable Icy Makeover
Video se načítá

Abbey potřebuje udělat pleťové zábaly a celkový makeover. Vyčisti jí pleť, vyber pěkný make-up a nakonec šaty.

 
68%
Hra - Monster High Prom Makeover
Video se načítá

Vyberte Draculaure moderní oblečení a pěkný účes, aby mezi kamarádkami vynikla. Podaří se vám vybrat to pravé?

 
67%
Hra - Twyla Hair Spa and Facial
Video se načítá

Twyla je sympatické děvče z Monster High, která potřebuje vaši pomoc při celkovém makeoveru. Pomozte jí vyčistit pleť a vlasy, nakonec jí můžete vybrat šaty a samozřejmě chybět nesmí ani doplňky a zářivý make-up.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
65%
Hra - Monster High Clawdeen Wolf Dress Up and Make Up
Video se načítá

Strašidelná střední škola Monster High rekrutuje celou řadu příšerek a jednu z nich dostanete na starost v následující hře. Mladá vlkodlačí slečna Clawdeen se chce líbit a vy jí musíte pomoci s úpravou vzhledu. Můžete vybírat pro vlčí slečnu různé šaty, ale také se postarejte o úpravu jejího obličeje.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
65%
Hra - Manster's Valentine Makeover
Video se načítá

Pomozte dvěma chlapcům s úpravou jejich zevnějšku, aby mohli své dívky pozvat na krásnou večeři během Valentýna. Musíte je oholit, vybrat nový účes a samozřejmě pěkné oblečení. Tak směle do toho.

 
64%
Hra - Draculaura's Sweet 1600 Drive
Video se načítá

Dokážete upravit Draculauru za jízdy a nenabourat auto?

 
63%
Hra - Monster High Wolf Babies
Video se načítá

Jak jsi na tom s péčí o malé děti? V této hře si můžeš zkusit, jak náročná je péče o malé děti Monster High. Nejprve je musíte nakrmit a také zabavit podle jejich požadavků. Následně se pokuste vybrat jim nové oblečení a samozřejmě také doplňky.

 
61%
Hra - Frankie Stein Hair Salon
Video se načítá

Upravte jednu z dívek, která spadá do série Monster High ve Vašem kadeřnickém salónu. Nejspíš to nebude nejjednodušší, ale budete si muset poradit. Je velmi náročná, takže jí na hlavě vytvořte to nejlepší co dokážete.

 
61%
Hra - River Styxx Makeover
Video se načítá

Pomozte River s výběrem oblečení a make-upu, aby na rande vypadala moderně a krásně. Pomůžete jí?

 
59%
Hra - Monster High Cleo De Nile Spa Makeover
Video se načítá

Tentokrát Vaši pomoc s celou změnou zevnějšku bude potřebovat Cleo de Nile z oblíbené střední školy Monster High. Protože se zatím o sebe moc nestarala, budete jí muset nejpreve vyčistit pleť a odstranit všechny nevzhledné chloupy. Až bude připravena, můžete se pustit do výběru toho nejlepšího účesu, oblečení a make upu.

 
59%
Hra - Gigi Grant Makeover
Video se načítá

Gigi se vylekala, když se podívala do zrcadla, její tvář je celá zničena a má akné. Udělej jí celkový makeover, aby mohla opět mezi své kamarádky.