Monster High makeover

My Little Farmies
Video se načítá

Zahrajte si další skvělou farmářskou hru, která má velmi jednoduchou registraci a nemusíte ani potvrzovat email! Hru, ve… (více)

82%
Hra - Skelita Calaveras Hair Spa and Facial
Video se načítá

Skelita chce také vypadá půvabně, jako její kamarádky z Monster High. Pomozte jí vybrat vhodný make-up a doplňky, aby zapadla do partie. Bude s vámi po přeměně Skelita spokojená?

 
82%
Hra - Wydowna Spider Hair Spa & Facial
Video se načítá

Proměň Wydownu ze seriálu Monster High na sexy kočku, která by se podle tebe líbila klukům. Po úpravě pleti a vlasů, jí můžeš vybrat zajímavý účes, šaty, ale i doplňky. Jaký styl jí vybereš?

 
81%
Hra - Scarah Scream Makeover
Video se načítá

Oblékni si svou Scarah Screams ze známého a oblíbeného seriálu Monster High! Můžeš si ji samozřejmě nalíčit a vybrat jí účes. Oblečky, které se jí dají dát, se ti určitě budou líbit.

 
80%
Hra - Frankie Steain Freaky Makeover
Video se načítá

Frankie patří mezi partu dívek z Monster High a proto musí neustále vypadat k světu. Tentokrát potřebuje pomoci s výběrem make-upu, oblečení a doplňků.

 
84%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá

Ve hře Goodgame Empire si musíš nejprve vytvořit svůj herní účet. Úvodní věci jsou kompletně v českém jazyce, takže by neměl být s ničím problém. V této hře se přeneseš do středověku, kde dostaneš na starost malý hrad a několik poddaných. Dokážeš si v nezvyklé roli poradit a dovedeš svůj lid k úspěchu?

 
80%
Hra - Frankie Stein Monster Makeover
Video se načítá

Jako Frankenstein si jistě budete připadat v této hře. Cílem je poskládat zcela novou dívku Monster High. Spojte jednotlivé části a poté se pokuste vybrat ideální oblečení, které podtrhnete zajímavými doplňky na pozadí.

 
88%
Hra - Goodgame BigFarm
Video se načítá

GoodGame studio má novou pecku a tou je skvělá hra, ve které se budete starat o vlastní farmu!! Na začátku máte pouze malé hospodářství s hlavní budovou, kurníkem a jedním polem. Díky propracovanému tutorialu (nápověda) se však velmi rychle rozroste na hospodářskou usedlost s několika budovami a poli. Tím to však nekončí, velká farma potřebuje hodně prostoru, proto můžete kupovat pozemky a rozšiřovat tak svou usedlost.

 
77%
Hra - Cleo Mummy To Yummy Makeover
Video se načítá

Cleo se jí spolužačky smějí protože už nevypadá moderně jako kdysi. Pomozte jí s výběrem moderního make-upu, šatů a účesu, aby ji opět obdivovali a měli rádi.

 
76%
Hra - Jinafire Long Oriental Makeover
Video se načítá

Každá slečna dnes už určitě ví, jak se co nejlépe postarat o svou pleť, aby byla krásná a zdravá. Vaši radu a pomoc v tomto ohledu bude potřebovat Jinafire Long z Monster High. Použijte všechny dostupné kosmetické přípravky, aby byla ještě krásnější než dřív. Nakonec jí pomozte i s výběrem super oblečení a make upu.

 
75%
Hra - Cleo de Nile
Video se načítá

Postarejte se o egyptskou princeznu Cleo a vyberte její nové oblečení. Předtím ji vyčistíte obličej a uděláte pěkný make-up. Příjemnou zábavu.

 
75%
Hra - Monster High MakeUp School
Video se načítá

Tři nejlepší kamarádky z MH by potřebovali pomoci s aplikací make-upu. Pomůžeš každé jedné z nich, aby vytvořili sexy trojku?

 
74%
Hra - Draculaura Hair Spa and Facial
Video se načítá

Draculaura zanedbala svůj vzhled a nyní očekává, že její pomůžete. Udělejte jí různé zábaly na pleť, vlasy a nezapomeňte jí vybrat pěkné šaty a doplňky.

 
73%
Hra - Toralei Stripe Makeover
Video se načítá

Toralei se chystá na rande a proto chce okouzlit svého partnera. Pomozte jí s celkovou proměnou a výběrem oblečení.

 
72%
Hra - Skelita Calaveras Dress Up
Video se načítá

V této oblékačce z Monster High si oblékneš Skelitu! Vyber kostlivé holce to nejlepší oblečení, boty a doplňky, jaké najdeš. Potěší tě určitě i skvělá hudba, která ke hře hraje.